Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

aguagu

#6777539 Napisano: 25.04.2021 14:20:18
joaza111 napisał(a):

Potrzebuję pomocy, kupiłam karty  na forum do sklepu Arhelan wygrane z kabanosów Duda, ale nie działają, nie ma na nich terminu ważności więc o co chodzi?

Były ważne do końca lutego. Taką informację otrzymałam od osoby z forum. 
0 0

joaza111

#6777540 Napisano: 25.04.2021 14:23:56
aguagu napisał(a):

joaza111 napisał(a):

Potrzebuję pomocy, kupiłam karty  na forum do sklepu Arhelan wygrane z kabanosów Duda, ale nie działają, nie ma na nich terminu ważności więc o co chodzi?

Były ważne do końca lutego. Taką informację otrzymałam od osoby z forum. 

Dziękuję za info,
0 0

nelunia

#6777740 Napisano: 26.04.2021 18:53:29
Czy ktoś kojarzy na jaki adres mejlowy mogę napisać do Columbita?
Na ich stronie, formularz wyrzuca mnie z błędem.
Muszę do nich napisać jeszcze dzisiaj emotka
0 0

nelunia

#6777746 Napisano: 26.04.2021 19:18:54
kerocna napisał(a):

nelunia napisał(a):

Czy ktoś kojarzy na jaki adres mejlowy mogę napisać do Columbita?
Na ich stronie, formularz wyrzuca mnie z błędem.
Muszę do nich napisać jeszcze dzisiaj  emotka

konkurs@columbit.pl

Bardzo dziękuję emotka
1 kerocna 0

joannakarolina

#6777819 Napisano: 27.04.2021 09:46:12
Czy z Los Mejores można kontaktować się telefonicznie. Jak tak proszę pilnie o numer. 
0 0

edzia21

#6777821 Napisano: 27.04.2021 09:51:08
joannakarolina napisał(a):

Czy z Los Mejores można kontaktować się telefonicznie. Jak tak proszę pilnie o numer. 

Nie można. Tylko mailowo.

joannakarolina

#6777822 Napisano: 27.04.2021 09:59:17
Dziękuję, właśnie do nich napisałam. Pozdrawiam
0 0

chochliczka

#6777928 Napisano: 27.04.2021 15:48:33
chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Rok temu mi pomogliscie. Przez ten rok jako tako udawalo sie placic raty-mialam czasową pracę.A teraz znów idzie maj i znów wydzwaniają do mnie i straszą komornikiem. Postanowilam tamtą zrzutkę aktywować. Moze ktoś jeszcze raz zechce mi pomoc? Chyba zwariuje od tych problemów

chochliczka

#6778057 Napisano: 28.04.2021 11:43:24
Wsrod osob pomsgsjacych zostanie rozlosowany kod do empiku 50 zl oraz pyszne.pl 30 zl- osóbka, ktora to przekazala chce pozostac anoninowa. Bardzo Jej dziekuje z tego miejsca.

nanajka81

#6778098 Napisano: 28.04.2021 15:27:21
chochliczka napisał(a):

Wsrod osob pomsgsjacych zostanie rozlosowany kod do empiku 50 zl oraz pyszne.pl 30 zl- osóbka, ktora to przekazala chce pozostac anoninowa. Bardzo Jej dziekuje z tego miejsca.

obawiam się że w tym roku trudniej będzie ci tu cokolwiek nazbierać. Na FB inna konkursowiczka zbiera na aparaty słuchowe i leczenie słuchu i tam są i licytacje i różne akcje i im nawet to zbieranie dobrze idzie ale głównie przez te licytacje bo tak samo z siebie to zrzutka stoi. Czasy nadal marne niestety.
0 0

nanajka81

#6778104 Napisano: 28.04.2021 15:52:24
sssylwiaaa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wsrod osob pomsgsjacych zostanie rozlosowany kod do empiku 50 zl oraz pyszne.pl 30 zl- osóbka, ktora to przekazala chce pozostac anoninowa. Bardzo Jej dziekuje z tego miejsca.

obawiam się że w tym roku trudniej będzie ci tu cokolwiek nazbierać. Na FB inna konkursowiczka zbiera na aparaty słuchowe i leczenie słuchu i tam są i licytacje i różne akcje i im nawet to zbieranie dobrze idzie ale głównie przez te licytacje bo tak samo z siebie to zrzutka stoi. Czasy nadal marne niestety.

Niestety, ale muszę się z tym zgodzić. Życzę Ci, aby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. nanajka81 poproszę o link do licytacji, o której piszesz. 

grupa na FB nazywa się "pomagamy naszej koleżance Marlena Czerwik bazarek"

nanajka81

#6778122 Napisano: 28.04.2021 16:57:23
kumulacja napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Rok temu mi pomogliscie. Przez ten rok jako tako udawalo sie placic raty-mialam czasową pracę.A teraz znów idzie maj i znów wydzwaniają do mnie i straszą komornikiem. Postanowilam tamtą zrzutkę aktywować. Moze ktoś jeszcze raz zechce mi pomoc? Chyba zwariuje od tych problemów

Gdyby każdy z nas wpłacił choć 10-20 zł, to zmniejszylibyśmy kłopoty finansowe chochliczki. Może jednak się zmobilizujemy?

ja już się zmobilizowałam na tą drugą konkursowiczkę, jeszcze trochę i sama wsparcia będę potrzebować...
0 0

nelunia

#6778132 Napisano: 28.04.2021 17:31:58
Wpłaciłam niewielkie pieniądze dla Marleny i chocholiczki. Nie chodzi  o wysokość wpłat, tylko o naszą solidarność i pomoc potrzebującym.
Nie mam zamiaru nikogo strofować, jest tyle problemów. 
Jeśli myślisz, że Twoja wpłacona "złotówka" to wstyd to bardzo się mylisz. Ona może pomóc odmienić komuś życie  emotka
Pozdrawiam armię pomagaczy.

nanajka81

#6778136 Napisano: 28.04.2021 17:52:16
nelunia napisał(a):

Wpłaciłam niewielkie pieniądze dla Marleny i chocholiczki. Nie chodzi  o wysokość wpłat, tylko o naszą solidarność i pomoc potrzebującym.
Nie mam zamiaru nikogo strofować, jest tyle problemów. 
Jeśli myślisz, że Twoja wpłacona "złotówka" to wstyd to bardzo się mylisz. Ona może pomóc odmienić komuś życie  emotka
Pozdrawiam armię pomagaczy.

Nie da się pomóc wszystkim. Złotówka to nie wstyd ale w dzisiejszych czasach za złotówkę to kupi się nadmuchaną bułkę. 
0 0

nelunia

#6778145 Napisano: 28.04.2021 18:35:25
8nanajka81 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Wpłaciłam niewielkie pieniądze dla Marleny i chocholiczki. Nie chodzi  o wysokość wpłat, tylko o naszą solidarność i pomoc potrzebującym.
Nie mam zamiaru nikogo strofować, jest tyle problemów. 
Jeśli myślisz, że Twoja wpłacona "złotówka" to wstyd to bardzo się mylisz. Ona może pomóc odmienić komuś życie  emotka
Pozdrawiam armię pomagaczy.

Nie da się pomóc wszystkim. Złotówka to nie wstyd ale w dzisiejszych czasach za złotówkę to kupi się nadmuchaną bułkę. 

Zgadzam się w kwestii ceny bułki oraz, że nie da się pomóc wszystkim. Póki co, dyskusja dotyczyła dwóch zbiórek i niektórym brakuje nawet na dmuchaną bułkę emotka
0 0

nanajka81

#6778243 Napisano: 29.04.2021 11:38:44
nelunia napisał(a):

8nanajka81 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Wpłaciłam niewielkie pieniądze dla Marleny i chocholiczki. Nie chodzi  o wysokość wpłat, tylko o naszą solidarność i pomoc potrzebującym.
Nie mam zamiaru nikogo strofować, jest tyle problemów. 
Jeśli myślisz, że Twoja wpłacona "złotówka" to wstyd to bardzo się mylisz. Ona może pomóc odmienić komuś życie  emotka
Pozdrawiam armię pomagaczy.

Nie da się pomóc wszystkim. Złotówka to nie wstyd ale w dzisiejszych czasach za złotówkę to kupi się nadmuchaną bułkę. 

Zgadzam się w kwestii ceny bułki oraz, że nie da się pomóc wszystkim. Póki co, dyskusja dotyczyła dwóch zbiórek i niektórym brakuje nawet na dmuchaną bułkę  emotka

Tyle że żeby coś zyskać nie wystarczy napisać w wątku "pomocy!!!" bo tu raczej za dużo osób nie zagląda. I doskonale pokazuje to konkursowiczka która na FB założyła bazarek aby pomóc Marlenie. Gdyby tutaj to wrzuciła myślę że byłaby na początku zbierania pieniążków.
1 nelunia 0

lawendyna

#6778287 Napisano: 29.04.2021 13:01:41
Drodzy Forumowicze! Czy jest tu przypadkiem na Forum może osoba z Kamienia Pomorskiego lub okolic? 72-400 Kamień Pomorski 
0 0

inska

#6779132 Napisano: 04.05.2021 20:55:26
Jako, że ja gram głównie o książki ale jeszcze ani razu w sms-owych, to postanowiłam tam spróbować bo pojawiają się pozycje, które chciałabym wygrać i przeczytać.

Jak to jest z tymi konkursami sms-owymi do 20tej?
Pytam zwłaszcza tych, którzy coś w nich wygrali.
Na karcie córki mam jakieś duże ilości niewykorzystanych zasileń i postanowiłyśmy spróbować.
I teraz moje pytanie - jak dużo musieliście wysłać smsów - czy mniej więcej równowartość okładkową książki? czy już mniej Wam się zdarzało i udało wygrać? 
0 0

nanajka81

#6779162 Napisano: 05.05.2021 07:06:38
koniczynka123 napisał(a):

inska napisał(a):

Jako, że ja gram głównie o książki ale jeszcze ani razu w sms-owych, to postanowiłam tam spróbować bo pojawiają się pozycje, które chciałabym wygrać i przeczytać.

Jak to jest z tymi konkursami sms-owymi do 20tej?
Pytam zwłaszcza tych, którzy coś w nich wygrali.
Na karcie córki mam jakieś duże ilości niewykorzystanych zasileń i postanowiłyśmy spróbować.
I teraz moje pytanie - jak dużo musieliście wysłać smsów - czy mniej więcej równowartość okładkową książki? czy już mniej Wam się zdarzało i udało wygrać? 

Lata temu emotka posłałam na nagrodę 3/4 jej wartości, nie wygrałam emotka Książka wpadła za jej wartość ale znam też osobę co wygrała książkę 4 SMSami. Zależy od nagrody i konkursu, ja omijam te konkursy szerokim łukiem ale pewnie wiele osób(nie czytających regulaminu) śle po 1 smsie i tylko sponsoruje nagrody emotka


10 smsów to minimum które trzeba wysłać aby coś tam wygrać, raz za 10 smsów wygrałam ciastka - aczkolwiek zanim dotarły do mnie to jedne (z 5) były przeterminowane emotka Za drugim razem gdy grałam o miód i książkę 11 smsów to było za mało i nie wygrałam. Osobiście unikam. Nieopłacalny interes - no chyba że masz środki do wykorzystania to próbuj, aczkolwiek myślę że oni mają stałych wygrywających, którzy wiedzą ile trzeba wysłać na daną rzecz aby wygrać.

inska

#6779316 Napisano: 05.05.2021 17:01:32
nanajka81 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

inska napisał(a):

Lata temu emotka posłałam na nagrodę 3/4 jej wartości, nie wygrałam emotka Książka wpadła za jej wartość ale znam też osobę co wygrała książkę 4 SMSami. Zależy od nagrody i konkursu, ja omijam te konkursy szerokim łukiem ale pewnie wiele osób(nie czytających regulaminu) śle po 1 smsie i tylko sponsoruje nagrody emotka


10 smsów to minimum które trzeba wysłać aby coś tam wygrać, raz za 10 smsów wygrałam ciastka - aczkolwiek zanim dotarły do mnie to jedne (z 5) były przeterminowane emotka Za drugim razem gdy grałam o miód i książkę 11 smsów to było za mało i nie wygrałam. Osobiście unikam. Nieopłacalny interes - no chyba że masz środki do wykorzystania to próbuj, aczkolwiek myślę że oni mają stałych wygrywających, którzy wiedzą ile trzeba wysłać na daną rzecz aby wygrać.

dzięki za odpowiedź, to chyba lepiej kase na tej karcie spożytkować na jakieś charytatywne smsy
3 ZetZ, joan, emi 0