Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

inska

#6768496 Napisano: 07.03.2021 22:28:25
eee2021 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

eee2021 napisał(a):

pomocy ! chce wziąć udział w konkursie, ale mam dylemat. chodzi o Lidlowski nr paragonu.
Brać ten co jest koło daty -nr wydruku czy ten pod słowem "suma"?

W konkursie "Wszystko gra" wysyłasz ten numer z góry. Razem z ukośnikiem, o ile taki masz w tym numerze.


Tak , mam . dziękuję emotka

ok, w takim razie też wysyłam z ukośnikiem ten z góry paragonu, tylko to się wtedy liczy jak dwa znaki w smsie czy więcej?
0 0

zielonaszpilka

#6768500 Napisano: 07.03.2021 22:36:29
inska napisał(a):

eee2021 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

eee2021 napisał(a):

pomocy ! chce wziąć udział w konkursie, ale mam dylemat. chodzi o Lidlowski nr paragonu.
Brać ten co jest koło daty -nr wydruku czy ten pod słowem "suma"?

W konkursie "Wszystko gra" wysyłasz ten numer z góry. Razem z ukośnikiem, o ile taki masz w tym numerze.


Tak , mam . dziękuję emotka

ok, w takim razie też wysyłam z ukośnikiem ten z góry paragonu, tylko to się wtedy liczy jak dwa znaki w smsie czy więcej?

nieee... to jest normalny znak. 
0 0

warcik

#6769116 Napisano: 10.03.2021 16:40:27
Jaką firmą kurierską, jako osoba prywatna, wyślę pralkę na palecie? DHL mi policzyło 500 zł.
0 0

agusiac87

#6769123 Napisano: 10.03.2021 16:47:42
warcik napisał(a):

Jaką firmą kurierską, jako osoba prywatna, wyślę pralkę na palecie? DHL mi policzyło 500 zł.

polecam portale:  furgonetka, sendit

wpisujesz tam dane i wyskakuje wycena dla wielu firm, wybierasz najkorzystniejszą oferte dla siebie
0 0

aurorcia

#6769828 Napisano: 14.03.2021 16:57:10
Pytanie do osób, które wygrały walizkę This is me z Milki (walizka z produktami Milka), czy do niej był dołączony kluczyk do zamka? Sprzedałam swoją, wysłałam i teraz dostałam pytanie o kluczyk a ja nic takiego nie kojarzęemotka
0 0

mia

#6769832 Napisano: 14.03.2021 17:32:46
aurorcia napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały walizkę This is me z Milki (walizka z produktami Milka), czy do niej był dołączony kluczyk do zamka? Sprzedałam swoją, wysłałam i teraz dostałam pytanie o kluczyk a ja nic takiego nie kojarzę emotka

Aż poszłam sprawdzić (Mojemu się tak ta walizka podobała, że ją zostawiłam, choć tkwi w szafie). Żadnego kluczyka nie ma.
Istotnie, walizka ma zamek, taki jak na kluczyk, ale wydaje mi się, że to tak bardziej ozdobnie/informacyjnie - że tu zamykamy, a samo zamykanie jest na szyfr.
1 joan 0

gonika

#6769833 Napisano: 14.03.2021 17:38:21
mia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały walizkę This is me z Milki (walizka z produktami Milka), czy do niej był dołączony kluczyk do zamka? Sprzedałam swoją, wysłałam i teraz dostałam pytanie o kluczyk a ja nic takiego nie kojarzę emotka

Aż poszłam sprawdzić (Mojemu się tak ta walizka podobała, że ją zostawiłam, choć tkwi w szafie). Żadnego kluczyka nie ma.
Istotnie, walizka ma zamek, taki jak na kluczyk, ale wydaje mi się, że to tak bardziej ozdobnie/informacyjnie - że tu zamykamy, a samo zamykanie jest na szyfr.

A to nie jest tak, że dla użytkownika jest zamykanie na szyfr, a wejście na kluczyk jest dla odpowiednich służb np na lotnisku.
1 mia 0

aurorcia

#6769848 Napisano: 14.03.2021 19:03:57
gonika napisał(a):

mia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały walizkę This is me z Milki (walizka z produktami Milka), czy do niej był dołączony kluczyk do zamka? Sprzedałam swoją, wysłałam i teraz dostałam pytanie o kluczyk a ja nic takiego nie kojarzę emotka

Aż poszłam sprawdzić (Mojemu się tak ta walizka podobała, że ją zostawiłam, choć tkwi w szafie). Żadnego kluczyka nie ma.
Istotnie, walizka ma zamek, taki jak na kluczyk, ale wydaje mi się, że to tak bardziej ozdobnie/informacyjnie - że tu zamykamy, a samo zamykanie jest na szyfr.

A to nie jest tak, że dla użytkownika jest zamykanie na szyfr, a wejście na kluczyk jest dla odpowiednich służb np na lotnisku.

Doczytałam i faktycznie tak jest, kluczyk nie jest dołączany do walizek, mają go np. celnicy na lotnisku.

domika

#6770051 Napisano: 15.03.2021 16:38:32
[quote=

agusiac87 napisał(a):

warcik napisał(a):

warcik] Jaką firmą kurierską, jako osoba prywatna, wyślę pralkę na palecie? DHL mi policzyło 500 zł.

I sendit i furgonetka przesyłki na palecie wyceniają tak samo.
Jest to niestety przesyłka ponadgabarytowa i ciężko będzie ci ją wysłać w rozsądnej cenie emotka
0 0

magdalena-chili

#6770076 Napisano: 15.03.2021 18:30:13
kumulacja napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem przy realizacji karty do Decathlonu z Lubisiów?
Dzisiaj odmówili sprzedaży w sklepie, bo niby nie istnieje i potraktowali prawie
jak oszusta!  emotka
I szukam adresu mejlowego do Advalue.

kontakt@advalue.pl
A co do decathlonu to nie pomogę bo nie było mi dane dostąpić tego zaszczytu :-/ 
1 kumulacja 0

@gnieszk@

#6771026 Napisano: 19.03.2021 20:51:09
Jeśli ktoś z was ma chwilkę i chciałby sprawić przyjemność wyjątkowej Oliwii dotkniętej porażeniem mózgowym i jej dzielnej mamie (bardzo się napracowały przy tym szkolnym "zadaniu" emotka ) to proszę o polubienie zdjęcia 
https://www.faceb...ts/3674251759354457/

pikawka

#6771027 Napisano: 19.03.2021 20:59:00

Jeśli ktoś z was ma chwilkę i chciałby sprawić przyjemność wyjątkowej Oliwii dotkniętej porażeniem mózgowym i jej dzielnej mamie (bardzo się napracowały przy tym szkolnym "zadaniu" emotka ) to proszę o polubienie zdjęcia 
https://www.faceb...ts/3674251759354457/

Tak sobie przejrzałam...super pomysł i świetne realizacje   emotka

@gnieszk@

#6771107 Napisano: 20.03.2021 14:28:01
@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli ktoś z was ma chwilkę i chciałby sprawić przyjemność wyjątkowej Oliwii dotkniętej porażeniem mózgowym i jej dzielnej mamie (bardzo się napracowały przy tym szkolnym "zadaniu" emotka ) to proszę o polubienie zdjęcia 
https://www.faceb...ts/3674251759354457/

emotka

warcik

#6771216 Napisano: 21.03.2021 14:52:59
Proszę o udostępnianie lekarzom- dr Bodnar prowadzi bezpłatne szkolenia dla lekarzy z leczenia Covid:
https://przychodn...z-leczenia-covid-19/
0 0

pikawka

#6771239 Napisano: 21.03.2021 19:21:09
Proszę o radę emotka  
Padł mi dziś telefon, niby działa,dzwiek jest, słychać jak ktoś dzwoni ale ekran czarny... chyba wyświetlacz szlak trafił.  Jutro chcę jechać oddać go do t mobile na gwarancję (mam na abonament) zdjelam szkło ochronne A tam na rogu rysa pęknięcia emotka  czy oni mi to uwzględnia??? emotka  
0 0

nanajka81

#6771240 Napisano: 21.03.2021 19:38:41
pikawka napisał(a):

Proszę o radę  emotka  
Padł mi dziś telefon, niby działa,dzwiek jest, słychać jak ktoś dzwoni ale ekran czarny... chyba wyświetlacz szlak trafił.  Jutro chcę jechać oddać go do t mobile na gwarancję (mam na abonament) zdjelam szkło ochronne A tam na rogu rysa pęknięcia  emotka  czy oni mi to uwzględnia???  emotka  

nie chcę Cię martwić ale mogą Ci tego nie uznać. Mi ekran 2 lata temu w połowie zrobił się czarny (nic nie było pęknięte, po prostu zawiesił mi się ekran i dwoma palcami stuknęłam i w połowie go szlak trafił) i nie uznali. Fakt że telefon nie był jakiś mega super ale i tak mnie wku*li że tego nie uznali emotka
1 pikawka 0

pikawka

#6771241 Napisano: 21.03.2021 19:45:56
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Proszę o radę  emotka  
Padł mi dziś telefon, niby działa,dzwiek jest, słychać jak ktoś dzwoni ale ekran czarny... chyba wyświetlacz szlak trafił.  Jutro chcę jechać oddać go do t mobile na gwarancję (mam na abonament) zdjelam szkło ochronne A tam na rogu rysa pęknięcia  emotka  czy oni mi to uwzględnia???  emotka  

nie chcę Cię martwić ale mogą Ci tego nie uznać. Mi ekran 2 lata temu w połowie zrobił się czarny (nic nie było pęknięte, po prostu zawiesił mi się ekran i dwoma palcami stuknęłam i w połowie go szlak trafił) i nie uznali. Fakt że telefon nie był jakiś mega super ale i tak mnie wku*li że tego nie uznali emotka


Ni właśnie ja mam Samsunga a70 takiego calkiem dobrego. Najbardziej dobija mnie, że z innego nie mogę zalogować się do dwóch e maili na których mam bardzo ważne maile. Nie pamiętam hasła a tam automatycznie mi się logpwalo. Jestem załamana normalnie. 
0 0

@gnieszk@

#6771244 Napisano: 21.03.2021 20:22:17
@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli ktoś z was ma chwilkę i chciałby sprawić przyjemność wyjątkowej Oliwii dotkniętej porażeniem mózgowym i jej dzielnej mamie (bardzo się napracowały przy tym szkolnym "zadaniu" emotka ) to proszę o polubienie zdjęcia 
https://www.faceb...ts/3674251759354457/


Wszystkim, którzy już polubili to zdjęcie bardzo serdecznie dziękuję , ale jeszcze proszę proszę o głosy emotka
3 mia, monnikk, annb 0

jokan

#6771245 Napisano: 21.03.2021 20:27:53
@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli ktoś z was ma chwilkę i chciałby sprawić przyjemność wyjątkowej Oliwii dotkniętej porażeniem mózgowym i jej dzielnej mamie (bardzo się napracowały przy tym szkolnym "zadaniu" emotka ) to proszę o polubienie zdjęcia 
https://www.faceb...ts/3674251759354457/


Wszystkim, którzy już polubili to zdjęcie bardzo serdecznie dziękuję , ale jeszcze proszę proszę o głosy emotka

klik

pikawka

#6771246 Napisano: 21.03.2021 20:56:51
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Proszę o radę  emotka  
Padł mi dziś telefon, niby działa,dzwiek jest, słychać jak ktoś dzwoni ale ekran czarny... chyba wyświetlacz szlak trafił.  Jutro chcę jechać oddać go do t mobile na gwarancję (mam na abonament) zdjelam szkło ochronne A tam na rogu rysa pęknięcia  emotka  czy oni mi to uwzględnia???  emotka  

nie chcę Cię martwić ale mogą Ci tego nie uznać. Mi ekran 2 lata temu w połowie zrobił się czarny (nic nie było pęknięte, po prostu zawiesił mi się ekran i dwoma palcami stuknęłam i w połowie go szlak trafił) i nie uznali. Fakt że telefon nie był jakiś mega super ale i tak mnie wku*li że tego nie uznali emotka


Ni właśnie ja mam Samsunga a70 takiego calkiem dobrego. Najbardziej dobija mnie, że z innego nie mogę zalogować się do dwóch e maili na których mam bardzo ważne maile. Nie pamiętam hasła a tam automatycznie mi się logpwalo. Jestem załamana normalnie. 


Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację? emotka
0 0