Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

Claudia77

#6760961 Napisano: 26.01.2021 07:01:23
zabcia0410 napisał(a):

Dostałam dzisiaj maila z Pudliszek z informacją o wygranych patelniach,niestety link nie działa,nie można też wysłać maila na kontakt pudliszki.Miał tak ktoś? Co zrobić w takiej sytuacji?

ja odesłałam listem poleconym paragon z załączonym wydrukiem, że mail do nich nie dochodzi...
0 0

zabcia0410

#6760994 Napisano: 26.01.2021 11:09:11
Claudia77 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

Dostałam dzisiaj maila z Pudliszek z informacją o wygranych patelniach,niestety link nie działa,nie można też wysłać maila na kontakt pudliszki.Miał tak ktoś? Co zrobić w takiej sytuacji?

ja odesłałam listem poleconym paragon z załączonym wydrukiem, że mail do nich nie dochodzi...

 nie wiem który paragon,mieli podać trzy ostatnie cyfry zgodnie z regulaminem i nie podali
0 0

michalmichna

#6762242 Napisano: 01.02.2021 09:14:24
Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.


0 0

pawelkoo

#6762245 Napisano: 01.02.2021 09:24:37
michalmichna napisał(a):

Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.



Zależy do czego ten numer będzie potrzebny, bo jak np. do loterii Lidla to będzie to ten numer na dole czyli: 19606. Ale zazwyczaj potrzebny jest numer wydruku czyli ten w prawym górnym rogu: 053000/0156. Z kas samoobsługowych często są właśnie numery dwuczłonowe, ale zawsze trzeba wpisać całość.
0 0

reniii

#6762246 Napisano: 01.02.2021 09:26:26
michalmichna napisał(a):

Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.



Najczęściej numer paragonu, który chcą agencje, to ten u góry naprzeciw daty (czyli na tym paragonie jest to nr wydruku- ten z ukośnikiem). Czasem dana agencja, nie pamiętam która, życzyła sobie numer systemowy, który znajduje się na dole paragonu. Trzeba sprawdzać regulamin.
0 0

michalmichna

#6762247 Napisano: 01.02.2021 09:36:01
reniii napisał(a):

michalmichna napisał(a):

Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.



Najczęściej numer paragonu, który chcą agencje, to ten u góry naprzeciw daty (czyli na tym paragonie jest to nr wydruku- ten z ukośnikiem). Czasem dana agencja, nie pamiętam która, życzyła sobie numer systemowy, który znajduje się na dole paragonu. Trzeba sprawdzać regulamin.

Chodzi o loterię prince polo. W regulaminie jest informacja że część punktów sprzedaży umieszcza nr paragonu na dole.
W paragonach z biedronki nie mam problemu bo numer po prawej stronie, ale tutaj jest właśnie dziwnie i wolałem zapytać.
Organizatorem jest  IQ Marketing
0 0

netka2000

#6762250 Napisano: 01.02.2021 09:50:43
Na stronie loterii jest taki znak zapytania przy pytaniu o nr paragonu. Kliknij w niego a światłość spłynie na Cię.
0 0

michalmichna

#6762252 Napisano: 01.02.2021 09:53:36
netka2000 napisał(a):

Na stronie loterii jest taki znak zapytania przy pytaniu o nr paragonu. Kliknij w niego a światłość spłynie na Cię.

Tak wiem, ale w regulaminie jest wyraźny zapis o umieszczeniu numeru w różnych miejscach.
Ok wpisuję w takim razie ten u góry z prawej strony.
Dziękuję wszystkim
0 0

bibeck

#6762648 Napisano: 02.02.2021 20:44:01
Zapytam bardziej doświadczonych konkursowiczów. Co w przypadku kiedy agencja (solidna do tej pory) chce zmienić regulaminową nagrodę na inną?

Tłumaczą się brakiem towaru w polskiej dystrybucji. Swoją drogą dziwną praktyką jest organizowanie konkursu i ustalanie nagród, jeszcze przed ich zakupem...

Zapisy regulaminu nie przewidują tego typu zmiany nagrody. Czy jest sens walczyć o przyrzeczoną nagrodę, miał ktoś kiedyś podobną przygodę?
0 0

ziolko

#6762654 Napisano: 02.02.2021 20:59:00
bibeck - ciężko powiedzieć... powinni dać taką nagrodę, o której była mowa w regulaminie, a jeśli jej nie mają to równowartość pieniężną. Na pewno nic o gorszych parametrach czy niższej cenie. Ale możesz zadać pytanie rzecznikowi praw konsumentów

https://prawospor...ublicznym-slow-kilka

https://pl.wikipe...yrzeczenie_publiczne
1 bibeck 0

bibeck

#6762662 Napisano: 02.02.2021 21:30:44
superloser napisał(a):

A nie masz mozliwosci "czekac" az sie towar znajdzie w sklepach?

Czekam na ich odpowiedź, bo napisałem że interesuje mnie jedynie przyrzeczona nagroda. Tylko jak to sie ma do regulaminu i terminów (w tym wydania nagród) w nich zawartych? Nagroda jest dostępna od ręki np. na allegro emotka tylko cena nieco wyższa niż regulaminowa...
0 0

caramela

#6762672 Napisano: 02.02.2021 22:23:10
Mam pytanie czy karty podarunkowe w Decathlon można łączyć? Mam dwie i chciałam je wykorzystać. A drugie pytanie czy jak wpisze numer karty i pin a się rozmysle to automatycznie mi przepadnie? 
0 0

caramela

#6762684 Napisano: 02.02.2021 23:22:52
superloser napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanie czy karty podarunkowe w Decathlon można łączyć? Mam dwie i chciałam je wykorzystać. A drugie pytanie czy jak wpisze numer karty i pin a się rozmysle to automatycznie mi przepadnie? 

Lacza sie
Nie przepadnie
Reszta zostaje

Dziękuję za odpowiedź emotka  
0 0

niunia568

#6763924 Napisano: 09.02.2021 16:14:12
Kochani! Jakiś czas temu widziałam post dotyczący problemu z wysyłką danych do
Kindera - (chodzi o konkurs z piniatami). Udało mi się wygrać, wysłałam
swoje dane, a tu od 2 dni otrzymuję powiadomienia o konieczności podania
danych, bo dziś nagroda przepadnie....Co robić?!
0 0

ZetZ

#6763940 Napisano: 09.02.2021 17:18:02
niunia568 napisał(a):

Kochani! Jakiś czas temu widziałam post dotyczący problemu z wysyłką danych do
Kindera - (chodzi o konkurs z piniatami). Udało mi się wygrać, wysłałam
swoje dane, a tu od 2 dni otrzymuję powiadomienia o konieczności podania
danych, bo dziś nagroda przepadnie....Co robić?!

Najlepiej napisać do nich raz jeszcze, odpowiadając na e-mail o wygranej lub na kontakt podany u dołu strony konkursowej, bynajmniej w moim przypadku tak się udało.emotka
0 0

delvitto

#6766115 Napisano: 22.02.2021 16:31:35
Czy jest na sali mechanik samochodowyemotka  Ratunku, pomocy! Od kilku miesięcy jeżdżę 5-letnią Micrą, oczywiście Niemiec łzy ronił, gdy dealer przyjechał ją zabrać do polskiego komisu. Ale nie o tym. Krótko - tydzień temu spaliłam sprzęgło. Od początku posiadania auta czułam swąd i coś mi nie grało, ale w najbliższym warsztacie sprawdzono, że nic się złego nie dzieje, i jeszcze trochę pojeżdżę. Rację miał, skubany, bo pojeździłam, całą zimę. ale smród pojawiał się coraz mocniejszy, aż wreszcie zaczął dymić i przestał ciągnąć. Umarł mi na drodze do ZUSu emotka  Laweta, i warsztat u znajomego mojego siostrzeńca, bo dla cioci to się zrobi najlepiej, i bez chińskich śrubek.  No i od soboty znów jeżdżę. Sprzęgiełko nowe z zamówienia, leciutko chodzi, i płynnie jeździ, ale... tylko na prostej drodze. Gdy natrafiam na zbitą hałdę z lodu i śniegu, np na parkingu - nie wjedzie, koła się boksują (?), zaczyna dymić, a jak dodaję gaz, to znów śmierdzi. I wyłącza się silnik. I tak kilka razy można. Śmierdzi, gdy dociskam sprzęgło do końca, np gdy zatrzymuję się na światłach, i trzymam sprzęgło z hamulcem. Oczywiście, nie jest to smród taki intensywny, jaki był wtedy, no ale jest. Dziś u ojca posiedziałam godzinkę, i gdy szłam do auta, smrodek spalenizny było czuć w okolicy 2 metrów od niego. Moje auto śmierdziało! 
Kto się na tym zna, doradżcie, czemu to wciąż śmierdzi po wymianie, co mam teraz zrobić, błagam.
0 0

ziolko

#6766117 Napisano: 22.02.2021 16:41:40
delvitto może niech ten Twój siostrzeniec porozmawia z tym znajomym mechanikiem, skoro go polecił.
Bo coś tu ewidentnie śmierdzi (nomen omen emotka  ) 
0 0

misialala79

#6766120 Napisano: 22.02.2021 16:52:46
delvitto napisał(a):

Czy jest na sali mechanik samochodowy emotka  Ratunku, pomocy! Od kilku miesięcy jeżdżę 5-letnią Micrą, oczywiście Niemiec łzy ronił, gdy dealer przyjechał ją zabrać do polskiego komisu. Ale nie o tym. Krótko - tydzień temu spaliłam sprzęgło. Od początku posiadania auta czułam swąd i coś mi nie grało, ale w najbliższym warsztacie sprawdzono, że nic się złego nie dzieje, i jeszcze trochę pojeżdżę. Rację miał, skubany, bo pojeździłam, całą zimę. ale smród pojawiał się coraz mocniejszy, aż wreszcie zaczął dymić i przestał ciągnąć. Umarł mi na drodze do ZUSu emotka  Laweta, i warsztat u znajomego mojego siostrzeńca, bo dla cioci to się zrobi najlepiej, i bez chińskich śrubek.  No i od soboty znów jeżdżę. Sprzęgiełko nowe z zamówienia, leciutko chodzi, i płynnie jeździ, ale... tylko na prostej drodze. Gdy natrafiam na zbitą hałdę z lodu i śniegu, np na parkingu - nie wjedzie, koła się boksują (?), zaczyna dymić, a jak dodaję gaz, to znów śmierdzi. I wyłącza się silnik. I tak kilka razy można. Śmierdzi, gdy dociskam sprzęgło do końca, np gdy zatrzymuję się na światłach, i trzymam sprzęgło z hamulcem. Oczywiście, nie jest to smród taki intensywny, jaki był wtedy, no ale jest. Dziś u ojca posiedziałam godzinkę, i gdy szłam do auta, smrodek spalenizny było czuć w okolicy 2 metrów od niego. Moje auto śmierdziało! 
Kto się na tym zna, doradżcie, czemu to wciąż śmierdzi po wymianie, co mam teraz zrobić, błagam.

A może klocki czy tarcze hamulcowe. 
0 0

delvitto

#6766124 Napisano: 22.02.2021 17:05:45
ziolko napisał(a):

delvitto może niech ten Twój siostrzeniec porozmawia z tym znajomym mechanikiem, skoro go polecił.
Bo coś tu ewidentnie śmierdzi (nomen omen emotka  ) 

no raczej to nieuniknione, bo sumkę ładną skasowali emotka  a na domiar złego, zaczynam czuć wokół siebie swądek, najprawdopodobniej przesiąka nim moje ubranie emotka  chodzi mi o to, gdzie może być przyczyna, i czy to w ogóle normalne, bo może jakieś stare opary w nadmuchu? No ale to, że tych śnieżnych kolein nie bierze, to na pewno normalne nie jest. Przecież nie dam gazu do dechy wjeżdżając na parking.
0 0

delvitto

#6766126 Napisano: 22.02.2021 17:06:48
misialala79 napisał(a):

A może klocki czy tarcze hamulcowe. 

może... ale ja się nie znam, oni chyba powinni byli to sprawdzić...
0 0