Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

olunka

#6748026 Napisano: 27.11.2020 17:36:50
koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

maryal napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develey emotka

robisz zakupy w ich esklepie i przy platnosci wpisujesz kod z bonu

ale czy moge wziac np ten produkt i drugi za grosz, czy z innych promocji i ja z wysyłka, pierwszy raz tam zamawia i nie wiem

Ja brałam z promocji, zarejestrowałam też nowe konto i za to dostałam dukaty (czy jak im tam) i nimi opłaciłam wysyłkę do paczkomatu czyli za darmo. W sumie zapłaciłam tylko 2 zł, bo tyle miałam produktów ponad stan emotka

czyli nie musi ta osoba wykorzystac co wygrala?

Nie musi emotka Ja na córkę zarejestrowałam i na jej koncie wykorzystałam ten bon. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby:)

Bardzo dziekuje:)

niestety promocyjne nie moga byc

glena

#6748039 Napisano: 27.11.2020 18:43:46
czy prepaidami z Jacobsa można płacić w necie? Nie mam ich przy sobie, żeby sprawdzić, a coś tu zamawiam przez net i nie wiem, czy poczekać z płaceniem, aż będę w domu...
0 0

baxter

#6748078 Napisano: 27.11.2020 21:27:33
glena napisał(a):

czy prepaidami z Jacobsa można płacić w necie? Nie mam ich przy sobie, żeby sprawdzić, a coś tu zamawiam przez net i nie wiem, czy poczekać z płaceniem, aż będę w domu...

Można płacić w necie
0 0

glena

#6748101 Napisano: 28.11.2020 01:05:03
baxter napisał(a):

glena napisał(a):

czy prepaidami z Jacobsa można płacić w necie? Nie mam ich przy sobie, żeby sprawdzić, a coś tu zamawiam przez net i nie wiem, czy poczekać z płaceniem, aż będę w domu...

Można płacić w necie

Dzięki
0 0

pablo75

#6748147 Napisano: 28.11.2020 14:46:23
Czy ktoś już korzystał bonifikaty na Delikarcie z konkursu "Tyskie-przejdzmy na Ty!"Uprawniającego do zakupu 20 piw Tyskie po 1 groszy każde?Maila dostałem 23 listopada i w ciągu 3 dni miała bonifikata dotrzeć na kartę ale dziś próbowałem kupić i jeszcze nie było.
0 0

agaolech89

#6748152 Napisano: 28.11.2020 16:06:59
pablo75 napisał(a):

Czy ktoś już korzystał bonifikaty na Delikarcie z konkursu "Tyskie-przejdzmy na Ty!"Uprawniającego do zakupu 20 piw Tyskie po 1 groszy każde?Maila dostałem 23 listopada i w ciągu 3 dni miała bonifikata dotrzeć na kartę ale dziś próbowałem kupić i jeszcze nie było.

Mają spore opóźnienie, a SMSy o doladowaniu delikarty wcale nie przychodzą. Ja mialam @ 9 listopada a dopiero wczoraj odebrałam nagrodę. Sama sprawdziłam czy wchodzi rabat, kupując 1 piwo.
0 0

baxter

#6748180 Napisano: 28.11.2020 18:55:42
Potrzebuje pomocy w dodaniu ogłoszenia na Olx z opcją przesyłki i skorzystaniu z przesyłki za 1zł, bardzo dawno nic tam nie wystawiałam i nie jestem w temacie.
0 0

agakaz2

#6748183 Napisano: 28.11.2020 19:22:40
baxter napisał(a):

Potrzebuje pomocy w dodaniu ogłoszenia na Olx z opcją przesyłki i skorzystaniu z przesyłki za 1zł, bardzo dawno nic tam nie wystawiałam i nie jestem w temacie.

po dodaniu ogłoszenia na koniec jest informacja czy chcesz dodać przesyłkę i tyle emotka

pablo75

#6748200 Napisano: 28.11.2020 20:29:06
Dzięki za informacje,czyli muszę jeszcze poczekać.
0 0

chochliczka

#6748385 Napisano: 30.11.2020 07:24:56
Jsk niektorzt z Was wiedza mam beznadziejna sytuacje zyciowa; gdyby ktos z Was chcial na swieta mi zrobic jakas malutka paczke- nie kase bylabym bardzo wdzieczna.

lirianka

#6749150 Napisano: 02.12.2020 11:16:48
Mam pytanie odnośnie tego konkursu https://www.e-kon...tole-parodontax.html
Czy zakupu można dokonać w dowolnym sklepie czy tylko w sklepach Carrefour? W regulaminie jest napisane, ze w dowolnym, jednak konkurs kieruje do strony Carrefour...
0 0

edzia21

#6749256 Napisano: 02.12.2020 15:57:53
lirianka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie tego konkursu https://www.e-kon...tole-parodontax.html
Czy zakupu można dokonać w dowolnym sklepie czy tylko w sklepach Carrefour? W regulaminie jest napisane, ze w dowolnym, jednak konkurs kieruje do strony Carrefour...

w dowolnym sklepie
1 kumulacja 0

yasemin

#6749840 Napisano: 04.12.2020 18:39:21
Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tym Instagramem. Dopiero zaczynam i może robię coś nie tak. Wstawiłam zdjęcie na konkurs, widzę je u siebie na profilu, ale jak wpisuję hasztag gdzie są zgłoszone prace, to widzę zdjęcia innych ale swojego nie widzę. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłam dobrze, dałam hasztagi. Czy to normalne, że swojego zdjęcia nie widzę w ogólnej galerii zdjęć, czy jednak coś jest nie tak? Proszę o pomoc emotka
0 0

nanajka81

#6749842 Napisano: 04.12.2020 18:59:11
yasemin napisał(a):

Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tym Instagramem. Dopiero zaczynam i może robię coś nie tak. Wstawiłam zdjęcie na konkurs, widzę je u siebie na profilu, ale jak wpisuję hasztag gdzie są zgłoszone prace, to widzę zdjęcia innych ale swojego nie widzę. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłam dobrze, dałam hasztagi. Czy to normalne, że swojego zdjęcia nie widzę w ogólnej galerii zdjęć, czy jednak coś jest nie tak? Proszę o pomoc emotka

napewno wszystko jest dobrze tylko żeby swoje zdjecie zobaczyc to posortuj w insta jako najnowsze bo na ogół najpierw wyświetla te najpopularniejsze. Ja insta też słabo ogarniam ale coraz więcej konkursów tam to trzeba się szkolić emotka
0 0

yasemin

#6749844 Napisano: 04.12.2020 19:05:37
nanajka81 napisał(a):

yasemin napisał(a):

Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tym Instagramem. Dopiero zaczynam i może robię coś nie tak. Wstawiłam zdjęcie na konkurs, widzę je u siebie na profilu, ale jak wpisuję hasztag gdzie są zgłoszone prace, to widzę zdjęcia innych ale swojego nie widzę. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłam dobrze, dałam hasztagi. Czy to normalne, że swojego zdjęcia nie widzę w ogólnej galerii zdjęć, czy jednak coś jest nie tak? Proszę o pomoc emotka

napewno wszystko jest dobrze tylko żeby swoje zdjecie zobaczyc to posortuj w insta jako najnowsze bo na ogół najpierw wyświetla te najpopularniejsze. Ja insta też słabo ogarniam ale coraz więcej konkursów tam to trzeba się szkolić emotka

No właśnie też pomyślałam, że sporo tam konkursów więc trzeba spróbować emotka
Tam jest niby posortowane, bo najpierw wyświetlają się najbardziej popularne a niżej najnowsze zdjęcia i są faktycznie wg. czasu wstawiane jak widzę. Jednak swojego tam nie znajduję.
0 0

yasemin

#6749852 Napisano: 04.12.2020 19:58:46
superloser napisał(a):

yasemin napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

yasemin napisał(a):

Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tym Instagramem. Dopiero zaczynam i może robię coś nie tak. Wstawiłam zdjęcie na konkurs, widzę je u siebie na profilu, ale jak wpisuję hasztag gdzie są zgłoszone prace, to widzę zdjęcia innych ale swojego nie widzę. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłam dobrze, dałam hasztagi. Czy to normalne, że swojego zdjęcia nie widzę w ogólnej galerii zdjęć, czy jednak coś jest nie tak? Proszę o pomoc emotka

napewno wszystko jest dobrze tylko żeby swoje zdjecie zobaczyc to posortuj w insta jako najnowsze bo na ogół najpierw wyświetla te najpopularniejsze. Ja insta też słabo ogarniam ale coraz więcej konkursów tam to trzeba się szkolić emotka

No właśnie też pomyślałam, że sporo tam konkursów więc trzeba spróbować emotka
Tam jest niby posortowane, bo najpierw wyświetlają się najbardziej popularne a niżej najnowsze zdjęcia i są faktycznie wg. czasu wstawiane jak widzę. Jednak swojego tam nie znajduję.

A "twoj" postowy hashtag gdzie Cie przenosi?

Do tej galerii ze zdjęciami innych, czyli tam gdzie powinno znaleźć się też moje zdjęcie. Czyli jakby ok, nie ma błędu w hasztagu.
0 0

warcik

#6749870 Napisano: 04.12.2020 21:54:49
Jak o Instagramie mowa, to jakiś czas temu dodało mi do obserwowanych z 1600 kont:-(. Nie wiem, czy to jakiś wirus... Czy jest możliwość usunąć hurtem te konta z obserwowanych?
0 0

Claudia77

#6749905 Napisano: 05.12.2020 08:22:12
kto mi powie w której części zamówienia w empik mam poda, że chcę wykorzystać moje środki u nich na koncie - już jestem przy zamawiam i płacę i nie widzę nigdzie, gdzie mam kliknąć...emotka
0 0

Claudia77

#6749907 Napisano: 05.12.2020 08:26:04
superloser napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

kto mi powie w której części zamówienia w empik mam poda, że chcę wykorzystać moje środki u nich na koncie - już jestem przy zamawiam i płacę i nie widzę nigdzie, gdzie mam kliknąć... emotka

Nie za wszystko placi sie srodkami.

ogarnęłamemotka
0 0

lirianka

#6749954 Napisano: 05.12.2020 13:54:04
Mam pytanie z serii dziwnych pytań emotka W konkursie Lubelli https://www.e-kon...a-w-intermarche.html można użyć dowolną liczbę znaków, ale czy trzeba tam tylko dokończyć jedno zdanie czy odpowiedź może składać się z kilku zdań?
0 0