Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

pioge7

#6747586 Napisano: 26.11.2020 10:46:43

Wie ktoś może, jak usunąć z listy logowań do Google poszczególne konta, tak żeby zostało tylko 1 konto? Próbuję już różnych możliwości a nie da się emotka a dwa pozostałe konta są mojego rodzeństwa, którzy raz zalogowali się na kompie i tak już zostało...

Pomoże ktoś?
0 0

Kiciunia21

#6747588 Napisano: 26.11.2020 10:52:36
kaprysek30 napisał(a):

Witajcie!

   Nieopodal mnie wybudowali sklep DINO. Niestety nie mogę brać udziału w konkursach, które są tam organizowane, bo wiecznie wydają paragony z uciętą datą. Prosiłam wielokrotnie, aby coś z tym zrobili, ale traktują mnie jak natręta. Może ktoś doradzi, co robić?

Zgłoś do Centrali. Dziewczyny są bardzo miłe. Za kasy odpowiada firma z zewnątrz, której zlecają naprawy emotka
0 0

pioge7

#6747625 Napisano: 26.11.2020 12:18:36
kerocna napisał(a):

pioge7 napisał(a):


Wie ktoś może, jak usunąć z listy logowań do Google poszczególne konta, tak żeby zostało tylko 1 konto? Próbuję już różnych możliwości a nie da się emotka a dwa pozostałe konta są mojego rodzeństwa, którzy raz zalogowali się na kompie i tak już zostało...

Pomoże ktoś?

Ja tam na dole pod adresami mam "Usuń konto" i gdy to nacisnę podświetlają się z minusami obok i mogę je usunąć. Dziwne, że u ciebie nie ma, może to zależy od przeglądarki?

no właśnie nie ma na żadnej przeglądarce. Kiedyś to miałem i wiem, że usuwałem. A teraz nic... emotka
0 0

pioge7

#6747635 Napisano: 26.11.2020 12:49:38
superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kerocna napisał(a):

pioge7 napisał(a):


Wie ktoś może, jak usunąć z listy logowań do Google poszczególne konta, tak żeby zostało tylko 1 konto? Próbuję już różnych możliwości a nie da się emotka a dwa pozostałe konta są mojego rodzeństwa, którzy raz zalogowali się na kompie i tak już zostało...

Pomoże ktoś?

Ja tam na dole pod adresami mam "Usuń konto" i gdy to nacisnę podświetlają się z minusami obok i mogę je usunąć. Dziwne, że u ciebie nie ma, może to zależy od przeglądarki?

no właśnie nie ma na żadnej przeglądarce. Kiedyś to miałem i wiem, że usuwałem. A teraz nic... emotka

A z czego chcesz usuwac?

przeglądarek, chrome i firefox.

Na kompie? 

tak
0 0

pioge7

#6747638 Napisano: 26.11.2020 13:01:27
superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kerocna napisał(a):

pioge7 napisał(a):


Wie ktoś może, jak usunąć z listy logowań do Google poszczególne konta, tak żeby zostało tylko 1 konto? Próbuję już różnych możliwości a nie da się emotka a dwa pozostałe konta są mojego rodzeństwa, którzy raz zalogowali się na kompie i tak już zostało...

Pomoże ktoś?

Ja tam na dole pod adresami mam "Usuń konto" i gdy to nacisnę podświetlają się z minusami obok i mogę je usunąć. Dziwne, że u ciebie nie ma, może to zależy od przeglądarki?

no właśnie nie ma na żadnej przeglądarce. Kiedyś to miałem i wiem, że usuwałem. A teraz nic... emotka

A z czego chcesz usuwac?

przeglądarek, chrome i firefox.

Na kompie? 

tak

A nie ma opcji "manage accounts" ?

nie ma nic innego tylko to co na obrazku
0 0

pioge7

#6747642 Napisano: 26.11.2020 13:10:07
superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):


Wie ktoś może, jak usunąć z listy logowań do Google poszczególne konta, tak żeby zostało tylko 1 konto? Próbuję już różnych możliwości a nie da się emotka a dwa pozostałe konta są mojego rodzeństwa, którzy raz zalogowali się na kompie i tak już zostało...

Pomoże ktoś?

A to nie jest synchronized z gmail adresami na tym sprzecie?

tak to są adresy do google gmaila... chciałbym żeby był tylko mój adres bez innych... i nie dam rady tych adresów usunać
0 0

tereniagno

#6747651 Napisano: 26.11.2020 13:13:16
Kiciunia21 napisał(a):

kaprysek30 napisał(a):

Witajcie!

   Nieopodal mnie wybudowali sklep DINO. Niestety nie mogę brać udziału w konkursach, które są tam organizowane, bo wiecznie wydają paragony z uciętą datą. Prosiłam wielokrotnie, aby coś z tym zrobili, ale traktują mnie jak natręta. Może ktoś doradzi, co robić?

Zgłoś do Centrali. Dziewczyny są bardzo miłe. Za kasy odpowiada firma z zewnątrz, której zlecają naprawy emotka

Ja mam to samo u mnie w jednym sklepie na każdej kasie, ale dziewczyny nauczyły się, że jak coś kupuję na konkurs, to otwierają i przesuwają taśmę. Same pytają czy mam coś na konkurs.Uważam, że to jest kwestia założenia taśmy. może jest za wąska i dlatego przesuwa się. Tak mam tylko w tym sklepie, w innych są normalne paragony.
0 0

pioge7

#6747652 Napisano: 26.11.2020 13:14:37
superloser napisał(a):

Wejdz na gmail i usun 

ale na gmailu mam tylko WYLOGUJ SIĘ ZE WSZYSTKICH KONT.... nie ma nic USUŃ, są adresy WYLOGUJ DODAJ i ZARZĄDZAJ KONTEM emotka
0 0

pioge7

#6747656 Napisano: 26.11.2020 13:24:29
pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wejdz na gmail i usun 

ale na gmailu mam tylko WYLOGUJ SIĘ ZE WSZYSTKICH KONT.... nie ma nic USUŃ, są adresy WYLOGUJ DODAJ i ZARZĄDZAJ KONTEM emotka

A co masz w "zarzadzaj kontem" ?

Nie ma tam usun?

jest mozliwość trwalego usunięcia nieaktywnego konta lub usługi, ale nie wiem czy to usługi z danego komputera czy usługi w ogóle...

Boże już wiem....
trzeba się wylogować najpierw z konta potem pojawia się opcja usunięcia emotka
przepraszam za zamieszanie
0 0

msn22

#6747735 Napisano: 26.11.2020 16:41:34
Drodzy, czy obecnie można zamówić darmową kartę do telefonu za zarejestrowanie się? Wiem, że kiedyś były takie opcje z Virgin Mobile albo Plush, ale teraz kompletnie się nie orientuję, a potrzebuję karty do drugiego telefonu emotka
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6747783 Napisano: 26.11.2020 20:14:06
Nie mogę wysłać sms na loterie Winiary. Miał ktoś już taki problem?
0 0

netka2000

#6747796 Napisano: 26.11.2020 20:50:18
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Nie mogę wysłać sms na loterie Winiary. Miał ktoś już taki problem?

Brak pieniędzy na koncie, błąd w treści sms, blokada numerów specjalnych
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6747800 Napisano: 26.11.2020 21:01:55
netka2000 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Nie mogę wysłać sms na loterie Winiary. Miał ktoś już taki problem?

Brak pieniędzy na koncie, błąd w treści sms, blokada numerów specjalnych

Dzięki. Miałam zablokowane numery premium, nawet nie wiedziałam o tym. 
0 0

nitek

#6747953 Napisano: 27.11.2020 14:20:59
Czy ktoś miał problem z wykorzystaniem kodów w Empik  z Loterii Żywiec ( 10 zł zniżki) i podpowie jak to rozwiązał albo gdzie może być problem. Z góry dzięki.
0 0

olunka

#6748016 Napisano: 27.11.2020 17:18:16
szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develeyemotka
0 0

maryal

#6748017 Napisano: 27.11.2020 17:23:53
olunka napisał(a):

szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develey emotka

robisz zakupy w ich esklepie i przy platnosci wpisujesz kod z bonu
0 0

olunka

#6748018 Napisano: 27.11.2020 17:25:19
maryal napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develey emotka

robisz zakupy w ich esklepie i przy platnosci wpisujesz kod z bonu

ale czy moge wziac np ten produkt i drugi za grosz, czy z innych promocji i ja z wysyłka, pierwszy raz tam zamawia i nie wiem
0 0

koniczynka123

#6748022 Napisano: 27.11.2020 17:33:29
olunka napisał(a):

maryal napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develey emotka

robisz zakupy w ich esklepie i przy platnosci wpisujesz kod z bonu

ale czy moge wziac np ten produkt i drugi za grosz, czy z innych promocji i ja z wysyłka, pierwszy raz tam zamawia i nie wiem

Ja brałam z promocji, zarejestrowałam też nowe konto i za to dostałam dukaty (czy jak im tam) i nimi opłaciłam wysyłkę do paczkomatu czyli za darmo. W sumie zapłaciłam tylko 2 zł, bo tyle miałam produktów ponad stan emotka
0 0

olunka

#6748024 Napisano: 27.11.2020 17:34:18
koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

maryal napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develey emotka

robisz zakupy w ich esklepie i przy platnosci wpisujesz kod z bonu

ale czy moge wziac np ten produkt i drugi za grosz, czy z innych promocji i ja z wysyłka, pierwszy raz tam zamawia i nie wiem

Ja brałam z promocji, zarejestrowałam też nowe konto i za to dostałam dukaty (czy jak im tam) i nimi opłaciłam wysyłkę do paczkomatu czyli za darmo. W sumie zapłaciłam tylko 2 zł, bo tyle miałam produktów ponad stan emotka

czyli nie musi ta osoba wykorzystac co wygrala?
0 0

koniczynka123

#6748025 Napisano: 27.11.2020 17:35:58
olunka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

maryal napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam kogos kto wytłumaczy mi jak zrealizowac bon z Develey emotka

robisz zakupy w ich esklepie i przy platnosci wpisujesz kod z bonu

ale czy moge wziac np ten produkt i drugi za grosz, czy z innych promocji i ja z wysyłka, pierwszy raz tam zamawia i nie wiem

Ja brałam z promocji, zarejestrowałam też nowe konto i za to dostałam dukaty (czy jak im tam) i nimi opłaciłam wysyłkę do paczkomatu czyli za darmo. W sumie zapłaciłam tylko 2 zł, bo tyle miałam produktów ponad stan emotka

czyli nie musi ta osoba wykorzystac co wygrala?

Nie musi emotka Ja na córkę zarejestrowałam i na jej koncie wykorzystałam ten bon. Nie jest on przypisany do konkretnej osoby:)
0 0