Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

Gość: kermit

#6737960 Napisano: 21.10.2020 11:49:55
magda1986 napisał(a):

Mam problem.... NESTLE już stary konkurs z kamerą, wpisałam zły nr kasy fiskalnej... pomyliłam jedną cyferkę, reszta jest ok: data, nr paragonu a oni nic nie dali znać, musiałam się do nich dobijać i teraz nie wiem co zrobić. Miał ktoś kiedyś juz taki problem ? Jak napisać reklamację? Tylko jedna pomyłka ...


Ale na co reklamację? Organizator nie zawinił tylko Ty popełniłaś błąd. Możesz pisać jedynie reklamację do siebie. Przykra sprawa, ale nagroda przepadnie...
0 0

nanajka81

#6737962 Napisano: 21.10.2020 11:54:04
kermit napisał(a):

magda1986 napisał(a):

Mam problem.... NESTLE już stary konkurs z kamerą, wpisałam zły nr kasy fiskalnej... pomyliłam jedną cyferkę, reszta jest ok: data, nr paragonu a oni nic nie dali znać, musiałam się do nich dobijać i teraz nie wiem co zrobić. Miał ktoś kiedyś juz taki problem ? Jak napisać reklamację? Tylko jedna pomyłka ...


Ale na co reklamację? Organizator nie zawinił tylko Ty popełniłaś błąd. Możesz pisać jedynie reklamację do siebie. Przykra sprawa, ale nagroda przepadnie...

no niestety, organizatorzy przyczepiają się do wszystkiego. Każdy błąd kosztuje utratę nagrody. Nie wiem czy ci sie uda coś ugrać. Spotkałam się z wieloma przypadkami że nie udało się nagrody uzyskać bo nie zgadzają się dane z paragonu.
0 0

jokan

#6737964 Napisano: 21.10.2020 11:56:08
jupiter4 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Biedronka

Biedronka emotka


Bardzo dziękuję emotka

intermarche
0 0

sandra1

#6738293 Napisano: 22.10.2020 11:26:39
Tak chodzi o ten program można na pw?
0 0

pioge7

#6738441 Napisano: 22.10.2020 20:51:55
Szukam kogoś u kogo dentysta stwierdził BRUKSIZM, zalecił noszenie szyny relaksującej i taką szynę kupił. Mam pytanie emotka  jak ktoś może to priv emotka  
0 0

banka-manka

#6740344 Napisano: 29.10.2020 20:08:26
Trochę głupie pytanie, ale rzadko gram w paragonowych konkursach. 
Mam paragon z lokalnego sklepiku, zaczyna się nie od cyfry, a litery. Rozumiem, że taki paragon jest całkiem dobry i mogę go użyć, bez późniejszych problemów przy ewentualnej wygranej emotka
0 0

pikawka

#6740350 Napisano: 29.10.2020 20:21:42
banka-manka napisał(a):

Trochę głupie pytanie, ale rzadko gram w paragonowych konkursach. 
Mam paragon z lokalnego sklepiku, zaczyna się nie od cyfry, a litery. Rozumiem, że taki paragon jest całkiem dobry i mogę go użyć, bez późniejszych problemów przy ewentualnej wygranej  emotka

Oczywiście, że możesz użyć emotka  tylko wpisz cały numer razem z literka. 

banka-manka

#6740353 Napisano: 29.10.2020 20:26:28
pikawka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Trochę głupie pytanie, ale rzadko gram w paragonowych konkursach. 
Mam paragon z lokalnego sklepiku, zaczyna się nie od cyfry, a litery. Rozumiem, że taki paragon jest całkiem dobry i mogę go użyć, bez późniejszych problemów przy ewentualnej wygranej  emotka

Oczywiście, że możesz użyć  emotka  tylko wpisz cały numer razem z literka. 

Podziękować emotka

kiedystobylo

#6740371 Napisano: 29.10.2020 21:56:10

Problem z wczorajszym konkiem Shweppes. Odpowiedź wysłałam dosyć późno, ale pierwsza zwrotka przyszła jeszcze przed północą. A rano niespodzianka... Myślicie, że powinnam napisać do organizatora, czy raczej moje zgłoszenie zostanie uwzględnione? Nie do końca wiem co zrobić w takiej sytuacji emotka .
0 0

magdalena_g

#6740384 Napisano: 29.10.2020 23:36:35
Mam pytanie - jak jest z gwarancją na kamerkę GoPro wygrana w płatkach Nestle (loteria). Na podstawie protokołu odbioru czy numeru seryjnego? Może ktoś ma wieści w tej sprawie z agencji. 
0 0

palladyn-klotz

#6740624 Napisano: 30.10.2020 16:51:11
Nie mam doświadczenia w konkursach , loteriach wiec spytam czy  produkty które kupuje dla konkursu muszą być na osobnym paragonie co  reszta zakupów
czy jest to obojetne.Nie wiem czy regulaminy coś takiego uwzględniaja ????
0 0

pioge7

#6740626 Napisano: 30.10.2020 16:54:01
palladyn-klotz napisał(a):

Nie mam doświadczenia w konkursach , loteriach wiec spytam czy  produkty które kupuje dla konkursu muszą być na osobnym paragonie co  reszta zakupów
czy jest to obojetne.Nie wiem czy regulaminy coś takiego uwzględniaja ????

jeśli kupujesz codzienne zakupy i chcesz kupić coś na konkurs normalnie możesz kupić z zakupami. Jeśli kupujesz na więcej niz 1 konkurs w tym samym sklepie, najlepiej rozbić na kilka paragonów. Jak wygrasz w Kilku to przynajmniej nie masz problemu co gdzie komu wysłać emotka
1 ziolko 0

baxter

#6740672 Napisano: 30.10.2020 20:51:52
Niechcący ustawiłam jakoś stronę e-konków na stara wersję, jak wrócić do obecnej wersji?
0 0

annb

#6740674 Napisano: 30.10.2020 21:00:35
baxter napisał(a):

Niechcący ustawiłam jakoś stronę e-konków na stara wersję, jak wrócić do obecnej wersji?

https://www.e-konkursy.info/theme/polo (albo zjedź na sam dół strony, i w zakładce Mapa serwisu na końcu jest Skórka: Semantic UI, Nowoczesna - klikasz w tę drugą)
0 0

luzak

#6740678 Napisano: 30.10.2020 21:13:29
wczoraj się cieszyłam, dzisiaj jestem wkurzona, chciałam wysłać oświadczenie laureata z konka  E z  lidla a tu zonk gdzie włożyłam paragon?wszystkie możliwe miejsca w domu przeszukane,ale po 2 latach przerwy w graniu odwykłam od tego,że paragony należy skrzętnie chować i  prawdopodobnie wylądował w koszuemotka W związku z tym mam pytanie, czy e- paragon, który mam zapisany w aplikacji lidla  w tel.może w jakiś sposób zastąpić ten normalny papierowy, czy już mogę pożegnać się z nagrodą?
0 0

baxter

#6740680 Napisano: 30.10.2020 21:21:30
annb napisał(a):

baxter napisał(a):

Niechcący ustawiłam jakoś stronę e-konków na stara wersję, jak wrócić do obecnej wersji?

https://www.e-konkursy.info/theme/polo (albo zjedź na sam dół strony, i w zakładce Mapa serwisu na końcu jest Skórka: Semantic UI, Nowoczesna - klikasz w tę drugą)

Dzięki, zrobione emotka
0 0

netka2000

#6740692 Napisano: 30.10.2020 21:56:33
luzak napisał(a):

wczoraj się cieszyłam, dzisiaj jestem wkurzona, chciałam wysłać oświadczenie laureata z konka  E z  lidla a tu zonk gdzie włożyłam paragon?wszystkie możliwe miejsca w domu przeszukane,ale po 2 latach przerwy w graniu odwykłam od tego,że paragony należy skrzętnie chować i  prawdopodobnie wylądował w koszu emotka W związku z tym mam pytanie, czy e- paragon, który mam zapisany w aplikacji lidla  w tel.może w jakiś sposób zastąpić ten normalny papierowy, czy już mogę pożegnać się z nagrodą?

Weź nieduże pudełko i wrzucaj do niego paragony. Raz w miesiącu zrób remanent i paragony starsze niż pół roku wyrzuć.
1 luzak 0

luzak

#6740703 Napisano: 30.10.2020 22:20:00
Dziękuję za podpowiedź, na szczęście znalazł się w innej torebce, ale i tak mnie ciekawi to czy na ten e- paragon moglby zastąpić ten papierowy
0 0

reniii

#6740750 Napisano: 31.10.2020 10:40:44
luzak napisał(a):

wczoraj się cieszyłam, dzisiaj jestem wkurzona, chciałam wysłać oświadczenie laureata z konka  E z  lidla a tu zonk gdzie włożyłam paragon?wszystkie możliwe miejsca w domu przeszukane,ale po 2 latach przerwy w graniu odwykłam od tego,że paragony należy skrzętnie chować i  prawdopodobnie wylądował w koszu emotka W związku z tym mam pytanie, czy e- paragon, który mam zapisany w aplikacji lidla  w tel.może w jakiś sposób zastąpić ten normalny papierowy, czy już mogę pożegnać się z nagrodą?

Rozumiem Cię doskonale, mam to samo. Wygrałam kartę do Empiku i od czwartku szukam tego nieszczęsnego paragonu. Nie dość, że wydałam ponad 20 złotych na proszek, bo tylko to u mnie było w Lidlu, to jeszcze paragon mi diabeł ogonem nakrył. Szukaj, ja też jeszcze prześwietlę wszystkie miejca, bo to po prostu niemożliwe jest.
0 0

pioge7

#6740752 Napisano: 31.10.2020 10:44:55
luzak napisał(a):

Dziękuję za podpowiedź, na szczęście znalazł się w innej torebce, ale i tak mnie ciekawi to czy na ten e- paragon moglby zastąpić ten papierowy

Na 99,99999% nie, 
wyraźnie w regulaminach jest informacja, że ma być oryginalny paragon, odebrany w sklepie. a jesli to jest w aplikacji, to on raczej oryginalny, papierowy nie jest, 
te e paragony służą chyba tylko dla nas, jako sprawdzenia sobie historii zakupów i dla Lidla, jak chcesz coś zwrócić czy na reklamacje, to dla nich to jest ok emotka  
0 0