Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

magdalena-chili

#6730692 Napisano: 21.09.2020 18:44:51
chochliczka napisał(a):

dostalam kod z kinder bueno, wpisuje wpisuje i niby ciagle zle, mial ktos tak?

a pilnujesz dużych/małych liter? 
u mnie było drukowanymi na opakowaniu i nie chciało przyjąć małych liter z klawiatury. Czasem w takim dziwnym druczku cyfra 8 myli się nam z literą B np. trzeba się przyjrzeć porządnie.   
0 0

chochliczka

#6730700 Napisano: 21.09.2020 18:56:00
magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

dostalam kod z kinder bueno, wpisuje wpisuje i niby ciagle zle, mial ktos tak?

a pilnujesz dużych/małych liter? 
u mnie było drukowanymi na opakowaniu i nie chciało przyjąć małych liter z klawiatury. Czasem w takim dziwnym druczku cyfra 8 myli się nam z literą B np. trzeba się przyjrzeć porządnie.   

Madziu wszystko patrze i lipa echhh
0 0

Frama

#6730727 Napisano: 21.09.2020 20:01:07
chochliczka napisał(a):

dostalam kod z kinder bueno, wpisuje wpisuje i niby ciagle zle, mial ktos tak?

Kod jest z promocyjnego opakowania? Kody z poprzednich opakowań nie wchodzą.
0 0

Gość: kermit

#6730730 Napisano: 21.09.2020 20:17:03
Szukam pomocy odnośnie ofert pracy zdalnej/chałupniczej. Znajoma pani, która opiekuje się obłożnie chorym członkiem rodziny nie może iść do "normalnej" pracy, a chciałaby cokolwiek zarobić (nawet parę stówek miesięcznie). Czy jest szansa, żeby coś takiego znaleźć. To co widzę na OLX to jakieś ewidentne oszustwa (w stylu wypełnianie prostych wniosków i 12 koła/miesiąc). Ta pani nie ma konkretnych umiejętności np. krawieckich, ale jest inteligentna, ma średnie wykształcenie, komputer, internet, może poświęcić kilka godzin dziennie.
1 kumulacja 0

asiam

#6730752 Napisano: 21.09.2020 22:03:00
Czy toś z was robi zakupy na Aliexpress ? Proszę o kilka rad bo nie umiem się poruszać po stronie by coś kupić.
0 0

jokan

#6730755 Napisano: 21.09.2020 22:08:06
asiam napisał(a):

Czy toś z was robi zakupy na Aliexpress ? Proszę o kilka rad bo nie umiem się poruszać po stronie by coś kupić.

priv
1 asiam 0

ola120

#6730781 Napisano: 22.09.2020 06:20:42
Może ktoś wpłaci nawet najmniejszą kwotę? Chłopak ma wkrótce 22 urodziny i zbierają na protezę ręki. Można wystawić jakieś wygrane na licytacji https://m.faceboo...62&source=result
Ja dałam bransoletkę, plecaki-krówki i wszystko poszło. Wzruszyło mnie zaangażowanie jego dziewczyny w tę zbiórkę. 

https://www.siepo...y-naurodziny-lukasza
1 mama2006 0

bmacieja

#6731414 Napisano: 24.09.2020 13:43:15
Od początku nie wyświetla mi się film na „Unikalnie Napakowane” Develey, próbuję na różnych przeglądarkach i nic. Co mogę z tym zrobić?
0 0

blanca

#6731423 Napisano: 24.09.2020 14:01:57
bmacieja napisał(a):

Od początku nie wyświetla mi się film na „Unikalnie Napakowane” Develey, próbuję na różnych przeglądarkach i nic. Co mogę z tym zrobić?

A tu
https://www.youtu.../watch?v=cQUA_ZUOIhQ
1 bmacieja 0

magdalena_g

#6731426 Napisano: 24.09.2020 14:06:34
Mam pytanko, czy kupując dwupak Sensodyne (2 * 75 ml) można zgłosić paragon do konkursu "Zadbaj o siebie jesienią" gdzie wymagany jest zakup dwóch produktówemotka
0 0

zielonaszpilka

#6731428 Napisano: 24.09.2020 14:09:42
magdalena_g napisał(a):

Mam pytanko, czy kupując dwupak Sensodyne (2 * 75 ml) można zgłosić paragon do konkursu "Zadbaj o siebie jesienią" gdzie wymagany jest zakup dwóch produktów emotka

Moim zdaniem nie
0 0

bmacieja

#6731433 Napisano: 24.09.2020 14:11:36
blanca napisał(a):

bmacieja napisał(a):

Od początku nie wyświetla mi się film na „Unikalnie Napakowane” Develey, próbuję na różnych przeglądarkach i nic. Co mogę z tym zrobić?

A tu
https://www.youtu.../watch?v=cQUA_ZUOIhQ

Dziękuję ślicznie
0 0

la-princessa

#6731478 Napisano: 24.09.2020 16:07:11
Czy ktoś potrafi uruchomić aplikację Intermarche? Zainstalowałam już trzeci raz i ciągle coś takiego mi wyskakuje. Klikam i nic tam nie jest aktywne. Nie mogę wybrać żadnego miasta. Wpisuję nazwy, kody pocztowe, itp... i zero reakcji. 
0 0

bajm

#6731515 Napisano: 24.09.2020 18:23:04
[quote=Możesz jeszcze sprawdzać tu:
https://www.gdziepolek.pl
Znalazłam w Bychawie w okolicach Rzeszowa, posprawdzaj województwami.

Te wyszukiwarki często nie sprawdzają aptek sieciowych, moze spróbuj jeszcze pogrzebać np Gemini, doz czy po
alea] Potrzebuję pomocy. 
Potrzebny jest mi lek Asamax 500 tabletki , jest problem z jego dostępnością w aptekach. 
Znajdzie się ktoś kto by mi pomógł z jego zakupem ?
Sprawdzam dostępność na https://ktomalek.pl/.
Proszę sprawa pilna.
0 0

mama2006

#6731529 Napisano: 24.09.2020 19:35:59
Czy na Lavazzę wysyłacie tylko skany oświadczenia i paragonu, czy również nr dowodu osobistego. Odesłałam im tylko dane o których pisali w @ ale w regulaminie doczytałam, że chcą również nr DO.
: 5.2. Zwycięzcy w celu odbioru nagrody zobowiązani są przesłać do Organizatora na adres email Organizatora: lavazza_netto@fortunaps.pl, następujące dane:5.2.1. imię, nazwisko, adres dla doręczeń w Polsce, serię i numer dokumentu potwierdzającego
tożsamość;
5.2.2. czytelny skan/zdjęcie Dowodu Zakupu;
5.2.3. skan lub zdjęcie podpisanego przez zwycięzcę oświadczenia, iż: (i) zwycięzca jest osobą
uprawnioną do udziału w Loterii, w myśl pkt 2 powyżej; (ii) zwycięzca zapoznał się z
regulaminem Loterii i akceptuje jego warunki, (iii) zwycięzca dokonał zakupów zgodnie z
treścią Regulaminu, a zgłoszony Kod jest autentyczny i nie został podrobiony ani
przerobiony; (iv) odrębne oświadczenia, że zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie
jego danych dla celów Loterii. Wzór oświadczenia znajduje się w wiadomości email
informującej o nagrodzie.
5.3. Zwycięzcy powinni przesłać dane, o których mowa w pkt 5.2. powyżej w ciągu 3 dni od
0 0

glena

#6731546 Napisano: 24.09.2020 21:26:11
mama2006 napisał(a):

Czy na Lavazzę wysyłacie tylko skany oświadczenia i paragonu, czy również nr dowodu osobistego. Odesłałam im tylko dane o których pisali w @ ale w regulaminie doczytałam, że chcą również nr DO.
: 5.2. Zwycięzcy w celu odbioru nagrody zobowiązani są przesłać do Organizatora na adres email Organizatora: lavazza_netto@fortunaps.pl, następujące dane:5.2.1. imię, nazwisko, adres dla doręczeń w Polsce, serię i numer dokumentu potwierdzającego
tożsamość;
5.2.2. czytelny skan/zdjęcie Dowodu Zakupu;
5.2.3. skan lub zdjęcie podpisanego przez zwycięzcę oświadczenia, iż: (i) zwycięzca jest osobą
uprawnioną do udziału w Loterii, w myśl pkt 2 powyżej; (ii) zwycięzca zapoznał się z
regulaminem Loterii i akceptuje jego warunki, (iii) zwycięzca dokonał zakupów zgodnie z
treścią Regulaminu, a zgłoszony Kod jest autentyczny i nie został podrobiony ani
przerobiony; (iv) odrębne oświadczenia, że zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie
jego danych dla celów Loterii. Wzór oświadczenia znajduje się w wiadomości email
informującej o nagrodzie.
5.3. Zwycięzcy powinni przesłać dane, o których mowa w pkt 5.2. powyżej w ciągu 3 dni od

w regulaminie carrefourowej loterii też jest taki zapis, ale odsyłałam tylko to, co chcieli w powiadomieniu o wygranej (paragon i oświadczenie) - kawa już w domu
1 mama2006 0

pikawka

#6731549 Napisano: 24.09.2020 21:45:23
mama2006 napisał(a):

Czy na Lavazzę wysyłacie tylko skany oświadczenia i paragonu, czy również nr dowodu osobistego. Odesłałam im tylko dane o których pisali w @ ale w regulaminie doczytałam, że chcą również nr DO.
: 5.2. Zwycięzcy w celu odbioru nagrody zobowiązani są przesłać do Organizatora na adres email Organizatora: lavazza_netto@fortunaps.pl, następujące dane:5.2.1. imię, nazwisko, adres dla doręczeń w Polsce, serię i numer dokumentu potwierdzającego
tożsamość;
5.2.2. czytelny skan/zdjęcie Dowodu Zakupu;
5.2.3. skan lub zdjęcie podpisanego przez zwycięzcę oświadczenia, iż: (i) zwycięzca jest osobą
uprawnioną do udziału w Loterii, w myśl pkt 2 powyżej; (ii) zwycięzca zapoznał się z
regulaminem Loterii i akceptuje jego warunki, (iii) zwycięzca dokonał zakupów zgodnie z
treścią Regulaminu, a zgłoszony Kod jest autentyczny i nie został podrobiony ani
przerobiony; (iv) odrębne oświadczenia, że zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie
jego danych dla celów Loterii. Wzór oświadczenia znajduje się w wiadomości email
informującej o nagrodzie.
5.3. Zwycięzcy powinni przesłać dane, o których mowa w pkt 5.2. powyżej w ciągu 3 dni od


Ja nie dostałam numeru dowodu, kawę dostałam  emotka
1 mama2006 0

emi

#6731734 Napisano: 25.09.2020 19:40:02
Co robicie w przypadku sprzedaży sprzętu na gwarancji, kiedy po odebraniu kupujący chce zwrotu kasy bo nie działa emotka
0 0

nanajka81

#6731794 Napisano: 26.09.2020 08:33:40
FBemilia6 napisał(a):

Co robicie w przypadku sprzedaży sprzętu na gwarancji, kiedy po odebraniu kupujący chce zwrotu kasy bo nie działa emotka

niech kupujący ci go zwróci, ty mu zwróć kasę a sprzęt zareklamuj. A co to za rzecz się popsuła?
0 0

emi

#6731795 Napisano: 26.09.2020 09:02:34
nanajka81 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Co robicie w przypadku sprzedaży sprzętu na gwarancji, kiedy po odebraniu kupujący chce zwrotu kasy bo nie działa  emotka

niech kupujący ci go zwróci, ty mu zwróć kasę a sprzęt zareklamuj. A co to za rzecz się popsuła?

Sprzęt był nowy, sprzedany po obejzeniu sprzętu i faktury. Jest na gwarancji, nie wiem co było robione w domu ale wg mnie jeśli ktoś nie potrafi sobie poradzić to On powinien skorzystać z posiadanej gwarancji. Przyjęcie z powrotem i reklamacja teraz nie wiadomo czego (może coś uszkodził) to chyba już nie ten etap. Kupić bułkę, ugryźć i oddacemotka . Sprzedaż i kupno to chyba umowa