Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

agusiac87

#6709043 Napisano: 11.06.2020 20:47:39
zielonaszpilka napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Potrzebuję pomocy i rady...
Mam pękniętą płyte ceramiczna... Zgłosiłam szkodę, otrzymałam 67 % kwoty zakupu nowej płyty.... Wysłałam fakturę, w celu uzasadnienia że poniosłam wyższe koszty, jednak otrzymałam informację, że wg nich istnieje możliwość naprawy płyty i brak podstaw do uznania wymiany płyty emotka

Jak można naprawić pękniętą płytę ceramiczną  emotka

Co radzicie? Siedzi ktoś w ubezpieczeniach i może mi coś doradzić? 

Wymieniasz szkło, jak masz ogarniętego męża to sam może to zrobić emotka  Chyba, że się sama podejmiesz, w końcu kobiety też wiele rzeczy potrafią  emotka  Jaki masz model? Bo to też kwestia opłacalności. 

Płyta została kupiona  nowa, ze względu na to, że poprzedni model już nie jest dostępny i nie miałam pewności czy stare spirale będą pasowały pod nową płytę.
Elektryk po znajomości montował za 50 zł i drobne słodkości. Wizyta elekrtyka konieczna, bo jego pieczątka jest podstawą działania gwarancji

mama2006

#6709373 Napisano: 14.06.2020 12:06:43
mam problem z zamówieniem w Empiku. Doładowałam sobie konto wygraną (30 zł). W którym momencie zamówienia trzeba z niego skorzystać? za Boga nie umiem sobie poradzić, pomoże ktoś
0 0

@gnieszk@

#6709374 Napisano: 14.06.2020 12:29:01
mama2006 napisał(a):

mam problem z zamówieniem w Empiku. Doładowałam sobie konto wygraną (30 zł). W którym momencie zamówienia trzeba z niego skorzystać? za Boga nie umiem sobie poradzić, pomoże ktoś

Jeśli już doładowałaś tą kartą to teraz wybierasz jako formę płatności Twoje środki. W sensie koszyk, przejdź dalej i masz formy płatności do wyboru przelew Blik itd i t trzeba wybrać Twoje środki.
0 0

mama2006

#6709375 Napisano: 14.06.2020 12:38:36
@gnieszk@ napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mam problem z zamówieniem w Empiku. Doładowałam sobie konto wygraną (30 zł). W którym momencie zamówienia trzeba z niego skorzystać? za Boga nie umiem sobie poradzić, pomoże ktoś

Jeśli już doładowałaś tą kartą to teraz wybierasz jako formę płatności Twoje środki. W sensie koszyk, przejdź dalej i masz formy płatności do wyboru przelew Blik itd i t trzeba wybrać Twoje środk

czy jest mozliwość dopłaty różnicy w salonie? bo mam do dopłaty 7 zł i chcą żeby zapłacić z góry
0 0

@gnieszk@

#6709376 Napisano: 14.06.2020 12:40:52
mama2006 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mam problem z zamówieniem w Empiku. Doładowałam sobie konto wygraną (30 zł). W którym momencie zamówienia trzeba z niego skorzystać? za Boga nie umiem sobie poradzić, pomoże ktoś

Jeśli już doładowałaś tą kartą to teraz wybierasz jako formę płatności Twoje środki. W sensie koszyk, przejdź dalej i masz formy płatności do wyboru przelew Blik itd i t trzeba wybrać Twoje środk

czy jest mozliwość dopłaty różnicy w salonie? bo mam do dopłaty 7 zł i chcą żeby zapłacić z góry


Tego nie wiem niestety.
0 0

mama2006

#6709377 Napisano: 14.06.2020 12:42:50
@gnieszk@ napisał(a):

mama2006 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mam problem z zamówieniem w Empiku. Doładowałam sobie konto wygraną (30 zł). W którym momencie zamówienia trzeba z niego skorzystać? za Boga nie umiem sobie poradzić, pomoże ktoś

Jeśli już doładowałaś tą kartą to teraz wybierasz jako formę płatności Twoje środki. W sensie koszyk, przejdź dalej i masz formy płatności do wyboru przelew Blik itd i t trzeba wybrać Twoje środk

czy jest mozliwość dopłaty różnicy w salonie? bo mam do dopłaty 7 zł i chcą żeby zapłacić z góry


Tego nie wiem niestety.

ok, dziękuję  bardzo
0 0

zubi

#6710305 Napisano: 18.06.2020 10:08:25
moze ktos ma regulamin z https://www.smola...na-stacjach-circle-k
0 0

blanca

#6710314 Napisano: 18.06.2020 10:20:39
0 0

zubi

#6710320 Napisano: 18.06.2020 10:28:10
blanca napisał(a):

zubi napisał(a):

moze ktos ma regulamin z https://www.smola...na-stacjach-circle-k

https://docplayer...acjach-circle-k.html

bardzo bardzo bardzo DZIĘKUJĘ
0 0

gosiak351

#6710586 Napisano: 19.06.2020 02:15:47
skąd wiadomo czy będą informowali telefonem czy sms? 

czy to jest zawsze widoczne w regulaminach?
0 0

zielonaszpilka

#6710590 Napisano: 19.06.2020 02:28:42
gosiak351 napisał(a):

skąd wiadomo czy będą informowali telefonem czy sms? 

czy to jest zawsze widoczne w regulaminach

tak, zazwyczaj jest informacja w regulaminie. Czasami piszą, że będą informować np. :telefonicznie albo mailowo, ale jak to jest znana agencja to zazwyczaj robi zawsze tak samo i wtedy wiadomo, że ta i ta agencja to dzwoni albo ta i ta to i tak śle maile.
0 0

nanajka81

#6710979 Napisano: 21.06.2020 00:33:16
bruce napisał(a):

Szukam bardzo pilnie pomocy, czy może ktoś z Was wie, jak można skontaktować się z kimś z Allegro, znając tylko jego nick? Czy tylko Allegro może mi w tym pomóc? Niestety, osoba ta niczego nie sprzedaje, zatem znam tylko nick i nie mam do niej dojścia. Wiem, że mega głupio to brzmi emotka , ale otrzymałam od kogoś całkiem mi nieznanego mail z zapytaniem poprzez Allegro o wystawiony spory wymiarowo produkt z prośbą o zrobienie większej ilości dokładniejszych zdjęć, bo osoba ta jest zainteresowana kupnem, ale - ponieważ jest późno - odpisałam jej od razu, tylko odpowiadając na konkretne pytania, a fotografie miałam zamiar wykonać jutro przy dziennym świetle, a tu nagle - dziwna sprawa emotka  - moja wiadomość wróciła jako niedostarczona, bo ten ktoś mnie najprawdopodobniej zablokował. emotka  Sytuacja powtórzyła się przy kolejnym moim wysłaniu tej samej odpowiedzi. emotka  Zapytałam Allegro, ale ich odpowiedzi często są wysyłane bardzo późno. Ktoś wie, jak to ugryźć? emotka

niewiem czy dobrze zrozumiałam - ty coś sprzedajesz a ktoś chce to kupić tylko najpierw chce odpowiedź na jakieś pytanie. odpisujesz na to konto allegro i wiadomość wraca. Wysyłasz napewno odpowiedź z tego maila na który allegro ci przysłało? bo ja kiedyś tak właśnie komuś odpisałam tylko nie zwróciłam uwagi że moja odpowiedź poszła z innego maila (a nie tego co na allegro mam podsny) i też wróciła do mnie...
1 brucee 0

pawelkoo

#6713188 Napisano: 30.06.2020 22:12:23
Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?
0 0

androm

#6713193 Napisano: 30.06.2020 22:34:42
pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?

to zależy czy zauważą, ale ogólnie to sprawdzają, pamiętam jak kiedyś w Auchan kasjerka podczas sprawdzania bonu mojego opowiedziała mi, że jej koleżanka nie sprawdziła i wzięła bony na 300 zł przeterminowane i musiała z własnej kieszenie to zwrócić..
1 pawelkoo 0

@gnieszk@

#6713197 Napisano: 30.06.2020 22:44:03
pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?


Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.
1 pawelkoo 0

pawelkoo

#6713198 Napisano: 30.06.2020 22:54:27
@gnieszk@ napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?


Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.

Dziękuję za radę, napiszę do Intermarche emotka A czy organizator konkursu ma tutaj coś do gadania? Jaki mam podać argument? Bo wydaje mi się, że to już sprawa pomiędzy mną, a sklepem.
0 0

pikawka

#6713353 Napisano: 01.07.2020 13:28:55
Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka
1 jokan 0

jokan

#6713354 Napisano: 01.07.2020 13:32:30
pikawka napisał(a):

Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka

musisz wiatr złapać;-) - wejdź na YT i zobacz filmiki
0 0

pikawka

#6713357 Napisano: 01.07.2020 13:41:14
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka

musisz wiatr złapać;-) - wejdź na YT i zobacz filmiki

Ok. Dzięki. Już patrzę. Aż się boję emotka
1 jokan 0

pikawka

#6713359 Napisano: 01.07.2020 13:43:24
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka

musisz wiatr złapać;-) - wejdź na YT i zobacz filmiki



Aaaa wszystko jasne. Próbujemy emotka
1 jokan 0