Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

jokan

#7189707 Napisano: dzisiaj o 14:02:49
koniczynka123 napisał(a):

Chodzi mi o to czy wam też tak głośno chodzi? Kupiony był w outlecie, wcześniej miałam Electroluxu i prawie nie było go słychać. czy to wina tego że powystawowy czy też tak wam hałasuje? Zresztą to samo z odkurzaczem emotka

a w którym momencie głośno chodzi? mam ale wydaje mi się, że on tak ma...no ale nie narzekaj, jest cichszy niż odkurzacz emotka
0 0

koniczynka123

#7189712 Napisano: dzisiaj o 14:20:04
jokan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Chodzi mi o to czy wam też tak głośno chodzi? Kupiony był w outlecie, wcześniej miałam Electroluxu i prawie nie było go słychać. czy to wina tego że powystawowy czy też tak wam hałasuje? Zresztą to samo z odkurzaczem emotka

a w którym momencie głośno chodzi? mam ale wydaje mi się, że on tak ma...no ale nie narzekaj, jest cichszy niż odkurzacz emotka

No właśnie z electroluxa mam cichy odkurzacz a Philips to już w ogóle był "bajka" ale  nie sprzedają już tego modelu, zresztą też jestem na kupnie i myślę czy lepsze te daysony czy jednak iRobot emotka Ps sprzedawca twierdzi że ten model ekspresu tak ma, ale sprzedawca wciśnie każdy kit emotka
0 0

zielonaszpilka

#7189729 Napisano: dzisiaj o 14:56:22
koniczynka123 napisał(a):

jokan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Chodzi mi o to czy wam też tak głośno chodzi? Kupiony był w outlecie, wcześniej miałam Electroluxu i prawie nie było go słychać. czy to wina tego że powystawowy czy też tak wam hałasuje? Zresztą to samo z odkurzaczem emotka

a w którym momencie głośno chodzi? mam ale wydaje mi się, że on tak ma...no ale nie narzekaj, jest cichszy niż odkurzacz emotka

No właśnie z electroluxa mam cichy odkurzacz a Philips to już w ogóle był "bajka" ale  nie sprzedają już tego modelu, zresztą też jestem na kupnie i myślę czy lepsze te daysony czy jednak iRobot emotka Ps sprzedawca twierdzi że ten model ekspresu tak ma, ale sprzedawca wciśnie każdy kit emotka

Trudno będzie ocenić hałas, bo każdy ma pewnie inny próg uznawania czegoś za uciążliwe;) niemniej mój ekspres nie generuje takiego hałasu, który uznałabym za niepokojąco głośny:) nawet nagranie filmu pewnie nie odda rzeczywistej sytuacji i trudno to będzie porównać. Najlepiej by było gdybyś znalazła kogoś stacjonarnie do porównania, ale to pewnie trudne.

Dekasia

#7189741 Napisano: dzisiaj o 15:46:28
Mój ekspres działa wydaje mi się umiarkowanie głośno. Czasem robię kawę podczas drzemki 2 letniego dziecka i go nie budzi. Sam proces mielenia kawy jest najgłośniejszy, ale ogólnie myślę, że działa ok. Mamy w pracy Saeco i tamten, to by umarłego obudził. Słychać go z drugiego końca budynku.
0 0