Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

halliday

#7129662 Napisano: 09.10.2023 13:31:17
glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.
1 glena 0

glena

#7129664 Napisano: 09.10.2023 13:38:56
halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich.
0 0

mandarynka16

#7129665 Napisano: 09.10.2023 13:43:57
glena napisał(a):

halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich.

Na SMS jest zwrotka, a masz dobry prefiks ?
0 0

glena

#7129676 Napisano: 09.10.2023 14:12:01
mandarynka16 napisał(a):

glena napisał(a):

halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich.

Na SMS jest zwrotka, a masz dobry prefiks ?

tak, na 100%, aż okulary ubrałam, żeby wszystko posprawdzać megadokładnie
0 0

FBmariola11

#7129683 Napisano: 09.10.2023 14:29:38
Witam. Nie mogę odesłać oświadczenia z Wawel. Ktoś podpowie, co robię źle?
0 0

glena

#7129797 Napisano: 09.10.2023 20:41:07
glena napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

glena napisał(a):

halliday napisał(a):

glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

a co ma mieć wspólnego operator? Przecież przy zgłoszeniu słałaś na ten numer i dostałaś zwrotkę jak wygrałaś. Ze w miedzy czasie zmieniałaś operatora, to możliwe ze musisz doładować za 5zł, aby odblokować smsy premium, jak nigdy nie ładowałaś tego numeru w tej sieci.

nie wiem co ma mieć wspólnego, szukam po prostu jakiegoś wyjaśnienia, bo to nie pierwsza moja wygrana u nich, zawsze zwrotki przychodziły, a tu nic, pomimo prawidłowej treści, kombinacji z formatem numeru (z + i bez). W fakt mobile jestem kilka miesięcy (przeniosłam nr z play) i to moje pierwsza wygrana u los mejores na ten nr, więc się zastanawiam, czy tu może być jakiś związek. Wysłałam też dane mailem, wiec mam nadzieję, że będzie ok i że mój sms doszedł do nich.

Na SMS jest zwrotka, a masz dobry prefiks ?

tak, na 100%, aż okulary ubrałam, żeby wszystko posprawdzać megadokładnie

Przyszła zwrotka. Nie wiem czemu z takim opóźnieniem, ale jest emotka
0 0

halliday

#7129825 Napisano: 09.10.2023 22:40:51
FBmariola11 napisał(a):

Witam. Nie mogę odesłać oświadczenia z Wawel. Ktoś podpowie, co robię źle?

a wysyłasz na tego maila podane w mailu czy dajesz odpowiedź?
0 0

FBmariola11

#7129978 Napisano: 10.10.2023 14:39:08
Na dane w mailu
0 0

cudaczek121

#7130002 Napisano: 10.10.2023 15:44:00
Czy ktoś z Was korzystał z wyzwania w aplikacji zabka trwającego do dzisiaj? Rozumiem, ze ten kod co dostałam z aplikacji mam okazać w kinie i wtedy zamienić go w kasie kina? Czy też mam ten kod wpisać jeszcze w jakimś formularzu na jakiejś stronie i ten bilet mi się sam wygeneruje?
0 0

maverick

#7130226 Napisano: 11.10.2023 12:13:59
informacji, czy ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto na kogo kto wygrał w Wielkiej Loterii Carrefoura?? może być na pw emotka

kalmia86

#7130274 Napisano: 11.10.2023 14:41:41
Szukam pomocy z aplikacją żabki. Dziś moja apka została zaktualizowana i nie widać moich ciężko uzbieranych żabsów i co gorsze - nie widzę wyzwań
0 0

agaluna

#7130286 Napisano: 11.10.2023 14:58:36
kalmia86 napisał(a):

Szukam pomocy z aplikacją żabki. Dziś moja apka została zaktualizowana i nie widać moich ciężko uzbieranych żabsów i co gorsze - nie widzę wyzwań

Chyba mają jakiś problem z apką, bo u mnie to samo
1 kalmia86 0

banka-manka

#7130343 Napisano: 11.10.2023 18:32:17
maverick napisał(a):

informacji, czy ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto na kogo kto wygrał w Wielkiej Loterii Carrefoura?? może być na pw emotka

Znalazłam takie coś przy poście sponsorowanym na FB reklamującym loterie. 
Myślicie, że ktoś rzeczywiście tam wygrał, czy to pytanie przyszłościowe? 
1 maverick 0

wesoyromek

#7130382 Napisano: 11.10.2023 22:24:44
Dobre ludki poratuje ktoś kodem rabatowym na  Flixbusa lub wie gdzie takowy znaleźć? Pw
0 0

monikar

#7130646 Napisano: 12.10.2023 20:03:08
Czy ktoś może wie czy te bony do Douglasa z Silana trzeba wykorzystać jednorazowo czy można podzielić zakupy na kilka razy??
0 0

malgosia74

#7130647 Napisano: 12.10.2023 20:14:19
Szukam miłej osóbki, która poratowałaby mnie paragonem z Netto na konkurs który kończy się 15.10 bo mam do tego sklepu w piiiii kilometrów, w zamian za jakiś inny paragon lub dużo kodów Somersby, zapraszam na pw
0 0

cleo25

#7130650 Napisano: 12.10.2023 20:40:59
wesoyromek napisał(a):

Dobre ludki poratuje ktoś kodem rabatowym na  Flixbusa lub wie gdzie takowy znaleźć? Pw

W aplikacji H&Mu jest 10% zniżki na Flixbusa

cleo25

#7130731 Napisano: 13.10.2023 09:21:26
Czy jakaś sieć telefoniczna ma teraz ofertę na kartę, której doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta na rok ?
Miałam tak w Playu, ale ostatnio coś namieszali i działa to na innych zasadach.
0 0

nanajka81

#7130735 Napisano: 13.10.2023 09:40:31
cleo25 napisał(a):

Czy jakaś sieć telefoniczna ma teraz ofertę na kartę, której doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta na rok ?
Miałam tak w Playu, ale ostatnio coś namieszali i działa to na innych zasadach.

podobno Plush za 5 zł ma konto na rok ale nie jestem pewna bo dopiero zamierzam kupić emotka
1 cleo25 0

pioge7

#7130769 Napisano: 13.10.2023 10:46:48
nanajka81 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy jakaś sieć telefoniczna ma teraz ofertę na kartę, której doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta na rok ?
Miałam tak w Playu, ale ostatnio coś namieszali i działa to na innych zasadach.

podobno Plush za 5 zł ma konto na rok ale nie jestem pewna bo dopiero zamierzam kupić emotka

Nju mobile
Jeśli doładujesz raz konto masz po wieki, ale co 92 dni proszą o wysłanie SMS-a do nich, bo sprawdzają czy jeszcze używasz numeru emotka
2 cleo25, cb656 0