Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

Dekasia

#7203466 Napisano: dzisiaj o 10:05:43
Mnie też spot sie podoba emotka  Ważne, że nie weszli w ostatni trend hotelowy emotka

visserarthur

#7203471 Napisano: dzisiaj o 10:27:51
zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

notta napisał(a):

https://www.youtu.../watch?v=paJRAF0nVQ4 Smolar od kuchni!


Chyba tyle to ma wspólnego z rzeczywistością co mój poranek z tymi z reklam 😉

A mnie się podoba emotka  zawsze się zastanawiałam, ile osób tam pracuje i co to za ludzie emotka  teraz wiem więcej emotka  wiadomo, że to reklama a nie prawdziwy dzień z życia agencji, ale i tak fajnie emotka

Skąd wiesz, ile osób tam pracuje, skoro sam „główny bohater” to pan występujący w reklamach… Rozbawił mnie dział prawny- już widzę jak Smolar na „stanie”, na stałe, ma swój dział prawny 😅.
Szef na pewno jest prawdziwy, no chyba, że troszkę AI, go przerobiło 😜.
1 atyde25 0

zielonaszpilka

#7203481 Napisano: dzisiaj o 10:56:19
visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

notta napisał(a):

https://www.youtu.../watch?v=paJRAF0nVQ4 Smolar od kuchni!


Chyba tyle to ma wspólnego z rzeczywistością co mój poranek z tymi z reklam 😉

A mnie się podoba emotka  zawsze się zastanawiałam, ile osób tam pracuje i co to za ludzie emotka  teraz wiem więcej emotka  wiadomo, że to reklama a nie prawdziwy dzień z życia agencji, ale i tak fajnie emotka

Skąd wiesz, ile osób tam pracuje, skoro sam „główny bohater” to pan występujący w reklamach… Rozbawił mnie dział prawny- już widzę jak Smolar na „stanie”, na stałe, ma swój dział prawny 😅.
Szef na pewno jest prawdziwy, no chyba, że troszkę AI, go przerobiło 😜.

Serio? No ciekawe czy aż tak by ściemniali, bo to by było słabe, gdyby pokazywali dział prawny, który nie istnieje  emotka  pana z reklamy nie kojarzę, więc nie wiem. Może dorabia sobie po godzinach?😂
1 atyde25 0

mietowa

#7203482 Napisano: dzisiaj o 10:59:46
Dekasia napisał(a):

Mnie też spot sie podoba emotka  Ważne, że nie weszli w ostatni trend hotelowy emotka

Mnie też! Lekko, fajnie, na luziku emotka

visserarthur

#7203491 Napisano: dzisiaj o 11:45:16
Jaki prawnik poszedłby na etat do Smolara… aż tak dużo zapewne nie płacą… no może student na aplikacji- zawsze wstępną analizę może przeprowadzić.
1 atyde25 0

atyde25

#7203494 Napisano: dzisiaj o 11:55:30
Pamiętacie reklamy proszków do prania z początku lat 90.Nagle wkładali skarpety z plamami po trawie ,błocie, smarze. I wyciągali bieluteńkie.Dlaczego ja dalej miałam wszystko w plamach i to plamy typu tylko herbata i kawa.Nie wspomnę o brudzących owocach jagoda,malina,truskawka.Plamy dalej zostawały. Teraz 2 firmy mają super kapsułki co dopierają idealnie ale to ile lat minęło prawie 35.
0 0

atyde25

#7203495 Napisano: dzisiaj o 11:57:48
O nie jaki Kingsize umarłam. Ale aktor przystojny w wieku co by synem mógł moim być. Nie przepadam za synkami do wychowania.
0 0

radziosny

#7203496 Napisano: dzisiaj o 11:59:41
Hmm nie pokazali najciekawszego: jury, komisji konkursowych..
1 titinunu 0

titinunu

#7203498 Napisano: dzisiaj o 12:04:29
radziosny napisał(a):

Hmm nie pokazali najciekawszego: jury, komisji konkursowych..

O tym samym pomyślałam emotka  Jakiś trend, co się podoba, kto w komisjach foto, opisowych, loteriach. Jaki mają podział na sklepy?Konkrety prosimyemotka  Wdzięczne E-Konkursowicze
1 radziosny 0

rufus

#7203501 Napisano: dzisiaj o 12:09:21
atyde25 napisał(a):

O nie jaki Kingsize umarłam. Ale aktor przystojny w wieku co by synem mógł moim być. Nie przepadam za synkami do wychowania.

Dobreemotka
0 0