Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

isiulka

#7192204 Napisano: dzisiaj o 12:32:46
Fajna taka burza w szklance wody emotka

Jak pojawia sie lista laureatów i ktoś sie dopatrzy 3 osoby z tej samej miejscowości ( nie mówiąc o tym samym nazwisku) , to już co niektórzy (żeby nie napisać większość) stawiają szubienice.
Ja oczywiście popieram, jestem za zniesieniem jakichkolwiek limitow i i jestem za tym aby jedna osoba mogla wygrywać bez ograniczeń emotka  Wtedy wygrają ci co zainwestują najwiecej i będzie uczciwie.

elemelex

#7192205 Napisano: dzisiaj o 12:33:23
Niektórych nic nie odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka
0 0

visserarthur

#7192207 Napisano: dzisiaj o 12:37:13
elemelex napisał(a):

Niektórych nic odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka

Oczywiście oni nas, bo tu nie chodzi o 5 osób, tylko społeczność konkursową, która robi im kasę. Także pośmiej się. Jeśli twoje doświadczenie konkursowe jest mniej więcej tożsame z datą założenia konta tutaj, to musisz się jeszcze wiele nauczyć.

masza

#7192210 Napisano: dzisiaj o 12:41:43
atyde25 napisał(a):

A mąż może użyczyć numeru telefonu żonie przykładowo w abonamencie?
A jak np jest konto wspólne to kto może z niego korzystać oboje czy rosyjska ruletka.
Ale ciekawe rozkminy mnie biorą na takie dziwne ruchy agencji.

u smolara nie ma czegoś takiego jak "wspolne konto"
0 0

elemelex

#7192211 Napisano: dzisiaj o 12:41:59
visserarthur napisał(a):

elemelex napisał(a):

Niektórych nic odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka

Oczywiście oni nas, bo tu nie chodzi o 5 osób, tylko społeczność konkursową, która robi im kasę. Także pośmiej się. Jeśli twoje doświadczenie konkursowe jest mniej więcej tożsame z datą założenia konta tutaj, to musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Uczciwości sie już nauczyłam dawno temu emotka  Naprawdę cudowne masz mniemanie o sobie, że Smolar cię powinien po stopach całować bo parówki kupujesz emotka   Nie zbankrutują jak nawet 100 osób stąd się obrazi. A jest też wiele osób którym te zasady nie przeszkadzają. Wiele z nich na pewno się tu nie udziela.

No i nie oszukujmy się i tak będziesz brać udział.
0 0

niewyspanamama

#7192215 Napisano: dzisiaj o 12:48:11
Jeszcze chwila I może skan własności domu będzie trzeba posłać... bo będzie potrzebny do odbioru nagrody by mieli pewność że napewno pod dobry adres idzie wygrana...

Dla mnie juz nieporozumieniem jest 1 nagroda na gospodarstwo domowe chociażby z tego względu ze dajmy na to w 1 domu mieszka kilka pokoleń - 11 osob i co 10 z nich ma być poszkodowanych bo jak ktoś inny wygra z tego domu to on już nie ??
Ja nikomu przykładowo nie spowiadam się ze gram w tym czy w tym- GRAM DLA SIEBIE...tak samo nie muszą spowiadać mi się inni mieszkańcy domu... I co jak przyjdzie sms z wygraną do mnie i do np tesciowej mam w tej sekundzie odsyłać formularz laureata by wyprzedzić teściową??? Bo tylko pierwsza z nas wygra !?  Zawsze myslalam ze wygrywają NAJLEPSZE PRACE KONKURSOWE a nie selekcja na zasadzie aaaa ty w tym domu mieszkasz co tamten to dobra odrzucamy bo tamta juz stamtąd wygrala- paranoja emotka

visserarthur

#7192231 Napisano: dzisiaj o 13:32:28
elemelex napisał(a):

visserarthur napisał(a):

elemelex napisał(a):

Niektórych nic odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka

Oczywiście oni nas, bo tu nie chodzi o 5 osób, tylko społeczność konkursową, która robi im kasę. Także pośmiej się. Jeśli twoje doświadczenie konkursowe jest mniej więcej tożsame z datą założenia konta tutaj, to musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Uczciwości sie już nauczyłam dawno temu emotka  Naprawdę cudowne masz mniemanie o sobie, że Smolar cię powinien po stopach całować bo parówki kupujesz emotka   Nie zbankrutują jak nawet 100 osób stąd się obrazi. A jest też wiele osób którym te zasady nie przeszkadzają. Wiele z nich na pewno się tu nie udziela.

No i nie oszukujmy się i tak będziesz brać udział.

Tzn. co jest nieuczciwe? Korzystanie z czyjegoś numeru telefonu, za przyzwoleniem? Mogę komuś udostępnić swoją kartę płatniczą, ale według agencji nie kartę sim, a już skorzystać z czyjegoś telefonu... to największa zbrodnia w Kodeksie Karnym...
0 0

isiulka

#7192236 Napisano: dzisiaj o 13:47:58
isiulka napisał(a):

Aż sie pofatygowałam i przeczytałam sobie regulamin, gdzie jak byk jest napisane, ze mogą tego wymagać:

 Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy uczestnik/laureat spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. W tym celu organizator może żądać (żądaniem skierowanym za pośrednictwem wiadomości e-mail, na adres e-mail, który uczestnik/laureat podał w formularzu zgłoszeniowym do konkursu lub formularzu dla laureatów) od uczestnika/ laureata złożenia/przesłania dodatkowych oświadczeń na piśmie, podania dodatkowych danych bądź przedłożenia dokumentów niezbędnych do prawidłowego uczestnictwa w konkursie, zaświadczenia/umowy z operatorem telefonii komórkowej uczestnika lub innego dokumentu/dowodu potwierdzającego, że podany numer telefonu należy do uczestnika (z zakryciem/zamazaniem/wycięciem niepotrzebnych danych uczestnika takich jak nr PESEL, seria i nr dowodu osobistego), zaświadczenia z banku laureata nagrody III-go stopnia lub innego dokumentu/dowodu potwierdzającego, że podany rachunek bankowy należy do laureata nagrody III-go stopnia (z zakryciem/zamazaniem/wycięciem niepotrzebnych danych laureata takich jak nr PESEL, seria i nr dowodu osobistego). Uczestnicy/laureaci mogą zostać zobowiązani przez organizatora do przesłania ww. dodatkowych informacji, dokumentów na adres siedziby organizatora lub na adres poczty elektronicznej organizatora wskazany przez niego w żądaniu. Brak możliwości kontaktu z uczestnikiem/laureatem skutkuje negatywną weryfikacją i powoduje usunięcie podejrzanego zgłoszenia/podejrzanych zgłoszeń uczestnika/laureata do konkursu. Każdy uczestnik/laureat konkursu zobowiązany jest do regularnego sprawdzania czy wiadomość e-mail od organizatora nie trafiła do skrzynki mailowej uczestnika/laureata zawierającej wiadomości zakwalifikowane jako „wiadomości śmieci”/„spam”. W przypadku braku pozytywnej weryfikacji – niespełnienia warunków wynikających z niniejszego regulaminu lub niespełnienia wszystkich żądań organizatora, w terminie wyznaczonym przez organizatora (nie dłuższym niż 5 dni od daty wysłania żądania przez organizatora) lub próby naruszenia przez uczestnika/laureata regulaminu lub przepisów powszechnie obowiązujących, organizator może (po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego) wykluczyć danego uczestnika/laureata z konkursu, w tym mogą zostać usunięte wszystkie zgłoszenia uczestnika/laureata do konkursu, uczestnik/laureat może zostać pozbawiony prawa do nagrody w konkursie. W takim przypadku określona nagroda pozostaje w dyspozycji organizatora.W przypadku stwierdzenia nieuczciwej ingerencji w systemy organizatora bądź nieuczciwego lub niezgodnego z regulaminem i przepisami prawa wpływu na przebieg konkursu, organizator może zgłosić ww. praktykę do odpowiednich organów ścigania.

Dla nieświadomych, nie ma tu łamania prawa, nielegalności, jest regulamin a udział w konkursie jest dobrowolny.Gdyby wymagali tych dokumentów poza regulaminem to można sie szarpać, jak jest to literalnie napisane i ktoś oświadcza , ze akceptuje regulamin, to się na to zgadza.

W sumie dziękuje loteryjny , ze wyciągnąłeś ten temat bo chciałam tam zagrać ale z powodu 200 zł na pewno nie będę sie bawić w wyciąganie danych z banku czy operatora emotka  

0 0

donia7

#7192237 Napisano: dzisiaj o 13:48:45
A może ludzie wysyłali na zmyślone numery telefonów, bo przecież wygraną można sprawdzić na stronie i po prostu ktoś, kto nie gra to zgłosił- bo np dostal sms'a?
0 0

olunka

#7192241 Napisano: dzisiaj o 13:52:57
a o które loterii jest mowa?
0 0

masza

#7192242 Napisano: dzisiaj o 13:53:25
olunka napisał(a):

a o które loterii jest mowa?

chyb aogólnie....Te zapisy sa w kazdym regulaminie
0 0

isiulka

#7192244 Napisano: dzisiaj o 13:54:51
masza napisał(a):

olunka napisał(a):

a o które loterii jest mowa?

chyb aogólnie....Te zapisy sa w kazdym regulaminie

Akurat wzięłam pod lupę pierwszy z brzegu Crispers
0 0

assal

#7192245 Napisano: dzisiaj o 13:57:42
Podpytałam znajomych konkursowiczów. Nikt nigdy takiego papierku nie dostał, nawet jak nagrodami były auta czy duża gotówka na konto. 
Myślę, że jak Smolar coś komuś dodatkowo do wypełnienia podsyła, to ma mocne podstawy. I nie wybierają z przypadku osób, by im życie utrudnić  emotka

sks900

#7192247 Napisano: dzisiaj o 13:59:55
Nagroda w  loterii "Wygrywaj z eksperckim składem" Dino", bon 100 Dino, została wysłana Inspostem do paczkomatu.
0 0

sks900

#7192250 Napisano: dzisiaj o 14:02:13
assal napisał(a):

Podpytałam znajomych konkursowiczów. Nikt nigdy takiego papierku nie dostał, nawet jak nagrodami były auta czy duża gotówka na konto. 
Myślę, że jak Smolar coś komuś dodatkowo do wypełnienia podsyła, to ma mocne podstawy. I nie wybierają z przypadku osób, by im życie utrudnić  emotka

Widocznie w przypadku tej osoby został przekroczony tzw. próg bólu, czyli hurtownik przez duże H grający na całą rodzinę i sąsiadów.
0 0

delfinka101

#7192256 Napisano: dzisiaj o 14:11:10
Pewnie będą sprawdzane osoby które graja stałe na nowe numery. Ja swój numer mam od ok 20 lat, tylko sieć zmieniłam. Zresztą wszyscy w rodzinie którzy grają mają tylko 1 i ten sam numer telefonu.
0 0