Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

monia0303

#7192060 Napisano: dzisiaj o 08:42:45
Situation napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar wysyła podobno listy, że chce oświadczenia z banku i od operatorów komórkowych, że jest się właścicielem rachunku bankowego i numeru telefonu  emotka  Chyba troszkę zaczynają przesadzać ale cóż nagroda niewydana jak ktoś nie odeśle zostaje u nich a rezerw u nich raczej brak. To chyba nie tak powinno wyglądać emotka

Nie chcę mi się to w to wierzyć. Wygram 20 zł i mam jechać do banku później do operatora komórkowego może jeszcze wysłać poleconym stracić kasę aby odebrać 20 zł? emotka

Nie wiem jak do tego podejść bo jestem właścicielem 7 numerów telefonów na abonament zarejestrowanych na moją firmę a jest w rzeczywistości 7 różnych użytkowników tych numerów.
0 0

isiulka

#7192133 Napisano: dzisiaj o 11:20:11
monia0303 napisał(a):

Situation napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar wysyła podobno listy, że chce oświadczenia z banku i od operatorów komórkowych, że jest się właścicielem rachunku bankowego i numeru telefonu  emotka  Chyba troszkę zaczynają przesadzać ale cóż nagroda niewydana jak ktoś nie odeśle zostaje u nich a rezerw u nich raczej brak. To chyba nie tak powinno wyglądać emotka

Nie chcę mi się to w to wierzyć. Wygram 20 zł i mam jechać do banku później do operatora komórkowego może jeszcze wysłać poleconym stracić kasę aby odebrać 20 zł? emotka

Nie wiem jak do tego podejść bo jestem właścicielem 7 numerów telefonów na abonament zarejestrowanych na moją firmę a jest w rzeczywistości 7 różnych użytkowników tych numerów.

Spokojnie, loteryjny wrzucił niepełną informację, nie wiemy o jaki konkurs chodzi, o jaka nagrodę, jakie były zapisy w regulaminie, ile nagród było wygranych na ten sam adres, ze Smolar chciał to zweryfikować. Nikt tez tego pisma nie widział na żywo, wiec rozmawiamy o Yeti emotka  Jeśli w regulaminie nie było o tym mowy, to Smolar nie może tego wymagać. Jak była, to biorąc udział w konkursie się godzicie na zapisy.
0 0