Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

Emememe

#7187958 Napisano: dzisiaj o 11:02:44
darog napisał(a):

SMOLAR W REGULAMINIE MA TO:

W przypadku stwierdzenia przez organizatora rażącego naruszenia przez uczestnika(tj. osobę legitymującą się danym adresem e-mail lub numerem telefonu lub numerem rachunku bankowego) postanowień regulaminu, a w szczególności postanowień niniejszego
punktu, organizator ma prawo wyłączyć uczestnika z loterii, pozbawić go prawa do danej
nagrody, w tym również usunąć wszystkie jego zgłoszenia w loterii (zarówno te już przesłane
jak i przyszłe).

Kiedyś była wyjaśniana sprawa  jakiejś nagrody i pani w rozmowie telefonicznej powiedziała "ale u nas ten numer telefonu jest do innego maila"
- rzeczywiście do zgłoszenia które było wyjaśniane był inny nr tel i inny mail.

KTO TO SPRAWDZI - czy Smolar nie kasuje takich zgłoszeń gdy wcześniej nr tel wpisywany był do innego maila/ lub odwrotnie. 
-zdarza się mnóstwo barachła do wygrania a tu nic.
czarna lista - wierzę że istnieje.

Wydaje mi się, ze tu chodzi o zgłoszenia do tego samego konkursu / loterii podając dwa różne maile do tego samego numeru telefonu, wtedy mają prawo wykluczyć takie zgłoszenia, bo podane są różne dane dla tej samej osoby. Jeśli chodzi o różne konkursy, to nie zauważyłam żadnej blokady, zmieniałam maila kilkukrotnie, numer telefonu mam ten sam od lat i nie czuję się z tego powodu zablokowana emotka  Ale pilnuje, by w ramach jednego konkursu/ loterii używać tego samego maila powiązanego do jednego numeru telefonu.
0 0

amastowa

#7187959 Napisano: dzisiaj o 11:03:44
darog napisał(a):

SMOLAR W REGULAMINIE MA TO:

W przypadku stwierdzenia przez organizatora rażącego naruszenia przez uczestnika(tj. osobę legitymującą się danym adresem e-mail lub numerem telefonu lub numerem rachunku bankowego) postanowień regulaminu, a w szczególności postanowień niniejszego
punktu, organizator ma prawo wyłączyć uczestnika z loterii, pozbawić go prawa do danej
nagrody, w tym również usunąć wszystkie jego zgłoszenia w loterii (zarówno te już przesłane
jak i przyszłe).

Kiedyś była wyjaśniana sprawa  jakiejś nagrody i pani w rozmowie telefonicznej powiedziała "ale u nas ten numer telefonu jest do innego maila"
- rzeczywiście do zgłoszenia które było wyjaśniane był inny nr tel i inny mail.

KTO TO SPRAWDZI - czy Smolar nie kasuje takich zgłoszeń gdy wcześniej nr tel wpisywany był do innego maila/ lub odwrotnie. 
-zdarza się mnóstwo barachła do wygrania a tu nic.
czarna lista - wierzę że istnieje.

podzielam Twoje zdanie. Ile by nagród nie było, u mnie nigdy nic. Tylko ze Smolarem tak mam. Przykład "loteria Balcerzak" w poprzednich edycjach grałam sporo i nigdy nic nie trafiłam. W minionej nastąpiła zmiana organizatora i kilka natychmiastowych wpadło.
Coraz częściej widząc Smolar, rezygnuję z udziału w konkursie/loterii.

atyde25

#7187970 Napisano: dzisiaj o 11:17:42
Oficjalnie ogłaszam,że nie chcę leżaka i nie odsyłam danych.Tak wiem w grupie nagród były leżaki i miałaś farta czy tam coś,że wygrałaś.Dobra tu cenzura bo się zagotowałam.
0 0

Adra

#7187976 Napisano: dzisiaj o 11:24:18
atyde25 napisał(a):

Oficjalnie ogłaszam,że nie chcę leżaka i nie odsyłam danych.Tak wiem w grupie nagród były leżaki i miałaś farta czy tam coś,że wygrałaś.Dobra tu cenzura bo się zagotowałam.

0 0

atyde25

#7188001 Napisano: dzisiaj o 12:00:04
A myśicie bo mnie wywaliło z kompa ,że by się przychylił Smolarek kocham Was -najlepsza agencja na świecie całym do wymiany 3 stopnia na 4 stopień.
Ja kocham ręczniki są milusie,zajmują mało miejsca,są mi bardzo potrzebne i no ja nie mogę następnego leżaka:(
0 0

darog

#7188011 Napisano: dzisiaj o 12:16:31
Emememe napisał(a):

darog napisał(a):

SMOLAR W REGULAMINIE MA TO:

W przypadku stwierdzenia przez organizatora rażącego naruszenia przez uczestnika(tj. osobę legitymującą się danym adresem e-mail lub numerem telefonu lub numerem rachunku bankowego) postanowień regulaminu, a w szczególności postanowień niniejszego
punktu, organizator ma prawo wyłączyć uczestnika z loterii, pozbawić go prawa do danej
nagrody, w tym również usunąć wszystkie jego zgłoszenia w loterii (zarówno te już przesłane
jak i przyszłe).

Kiedyś była wyjaśniana sprawa  jakiejś nagrody i pani w rozmowie telefonicznej powiedziała "ale u nas ten numer telefonu jest do innego maila"
- rzeczywiście do zgłoszenia które było wyjaśniane był inny nr tel i inny mail.

KTO TO SPRAWDZI - czy Smolar nie kasuje takich zgłoszeń gdy wcześniej nr tel wpisywany był do innego maila/ lub odwrotnie. 
-zdarza się mnóstwo barachła do wygrania a tu nic.
czarna lista - wierzę że istnieje.

Wydaje mi się, ze tu chodzi o zgłoszenia do tego samego konkursu / loterii podając dwa różne maile do tego samego numeru telefonu, wtedy mają prawo wykluczyć takie zgłoszenia, bo podane są różne dane dla tej samej osoby. Jeśli chodzi o różne konkursy, to nie zauważyłam żadnej blokady, zmieniałam maila kilkukrotnie, numer telefonu mam ten sam od lat i nie czuję się z tego powodu zablokowana emotka  Ale pilnuje, by w ramach jednego konkursu/ loterii używać tego samego maila powiązanego do jednego numeru telefonu.

No nie.
wiem - co było zgłaszane i wyjaśniane. PANI POWIEDZIAŁA, ŻE NUM TEL MA PRZYPORZĄDKOWANY DO INNEGO MAILA na inne dane?!  (we wcześniejszej loterii/konkursie/A TERAZ JEST TEN NUMER TEL DO innych danych, maila.. 
Oni przechowują nie wiadomo ile lat bazy danych z numerami telefonów i mailami. 

Kiedyś też z 6 lat temu przyszedł sms z konkursu Intermarche że wygrany czajnik i toster 
- na nr tel nie używany u nich od 2 lat, ale i nie było z mojej =strony zgłoszenia do tego konkursu!
- wysłali potem sms żeby zignorować SMS o wygranej. 

Przypuszczam że Smolar ot tak sobie od razu nie przepuszcza z ich "wewnętrznej czarnej listy" zgłoszenia , a to że przychodzi na maila potwierdzenie udziału - to nic, w regulaminie jest że na każdym etapie mogą usuwać z bazy zgłoszeń.
***A mogą to zrobić w dniu losowania.
**Przecież nikt tego nie sprawdzi
* na pewno Smolar też siedzi na tym forum - na poprzedni login wysłali mi nawet pogróżki na priv i straszyli odpowiedzialnością karną za obrazę i pomówienia!! / oni nie rozumieją czym jest dyskusja i wolność słowa.
0 0

Emememe

#7188020 Napisano: dzisiaj o 12:43:10
darog napisał(a):

Emememe napisał(a):

darog napisał(a):

No nie.
wiem - co było zgłaszane i wyjaśniane. PANI POWIEDZIAŁA, ŻE NUM TEL MA PRZYPORZĄDKOWANY DO INNEGO MAILA na inne dane?!  (we wcześniejszej loterii/konkursie/A TERAZ JEST TEN NUMER TEL DO innych danych, maila.. 
Oni przechowują nie wiadomo ile lat bazy danych z numerami telefonów i mailami. 

Gdyby tak było, to już dawno byłabym na czarnej liście. emotka  Od początku konkursowania gram na ten sam nr tel, zmieniałam maila kilkukrotnie plus w międzyczasie zmiana nazwiska. Kilka wersji danych przypisanych do jednego numeru telefonu. Nie zauważyłam spadku wygranych czy jakichś blokad, ale mówię to tylko na podstawie mojego doświadczenia. Może jest jakaś czarna lista, ale no tak jak mówię, już dawno na niej powinnam być ze względu na te zmiany danych, a jednak nie jestem.
2 adamo86, elmas 0

magie1982

#7188023 Napisano: dzisiaj o 12:56:51
Ja tam też jestem zdania, że jest czarna lista. Kiedyś wygrywałam w praktycznie każdym ich konkursie. Pewnego dnia skończyło się, jakieś tam bramki wpadły, no ale bramki to wiadomo. To samo było u męża, z dnia na dzień koniec i zero. Ale to też tylko moje zdanie.
0 0

Nelusia102

#7188026 Napisano: dzisiaj o 13:07:29
To jakieś dziwne co Wy piszecie - to niby nie mogę zmienić : nazwiska ? numeru telefonu ? maila ? adresu zamieszkania ? numeru konta bankowego ? przecież nie musze mieć jednego numeru telefonu czy jednego maila  , który założyłam tysiące lat temu  i jest np "dziwne czy od nazwiska, czy jakieś zwierzątka w nazwie ..... czy zmiana adresu zamieszkania bo się przeprowadzam i zmieniam wszystko ? Czy po zmianie czegokolwiek u siebie musze poinformować Smolar czy inna Agencję Reklamową ? Chyba Nie. ???Takie kryteria są naprawdę NIEUZASADNIONE a ludzkie życie i jego miejsce NIEPRZEWIDYWALNE. Może Smolar się wypowie na ten temat jak czyta ?
0 0