Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

TurboMike

#7184989 Napisano: 21.06.2024 10:50:30
No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/
0 0

notta

#7184991 Napisano: 21.06.2024 11:06:48
biegacz1 napisał(a):

Agencja beznadziejna:
1) mają czarne listy, nawet CEO ich w wywiadzie to potwierdził
2) masakarycznie długie terminy wysyłek
3) odpisują na maile komu chcą, może odpiszą może nie? 
4) często rezerwa jest dla nich
5) smsy dziwnie nie dochodzą jak się wygra
6) korzystają, że długo są na rynku - a powinni być na śmietniku emotka

Masz ten wywiad gdzieś?

Jestemnowa

#7184993 Napisano: 21.06.2024 11:26:37
Dla mnie Smolar to najbardziej ogarnięta agencja . Pewnie każdy będzie miał swoje zdanie wedle doświadczenia ale ja uważam ,że są dobrzy w tym co organizują . Ludzie tam pracujący z którymi rozmawiałam telefonicznie są uprzejmi i zorientowani w temacie loterii / konkursu .
1 kumulacja 0

sasaaabp

#7184996 Napisano: 21.06.2024 11:29:43
TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

delfinka101

#7185030 Napisano: 21.06.2024 12:54:29
Co z boxami z tigera? Szukałam maila, bo coś mi się kojarzy, że do 20 czerwca przesunięcie terminu było.
0 0

atyde25

#7185032 Napisano: 21.06.2024 13:05:58
Nie chce rzucać pochopnych wniosków ale wydaje mi się podkreślam mi się wydaje,że oni bardzo nie lubią jak to określają "zawodowych graczy" i jak się powtarzają z tych samych danych zgłoszenia latami i to w sporej ilości to można trafić na tą listę.Ale może kiedyś to wyjaśnią sami ale wątpię.
Ja jestem na czarnej do głównych ale to tylko moja opinia.
Wolą randomów co niby przypadkiem kupią coś ,i cudem zabiorą ze sklepu paragon i 1 zgłoszeniem trafią.
W takie cuda to ja nawet nie wierzę bo ludzie randomowi to nie grają bo to za dużo zachodu.
0 0

atyde25

#7185033 Napisano: 21.06.2024 13:07:19
Zaraz się zacznie a ja gram od lat i mam 10 głównych na koncie.Ale wychodzę po zakupy w tym niestety promo to potem doczytam.
I będzie kocham smolara to moja ulubiona agencja.
1 kumulacja 0

elmas

#7185043 Napisano: 21.06.2024 13:36:58
biegacz1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

ja trafiłem na listę, bo się upomniałem o wysyłkę nagród, których termin minął. Wcześniej też ich lubiłem - potrafili mnie nagrodzić 10 razy w miesiącu emotka  a od tego maila z upomnieniem ani jednej nagrody w niczym - od jakiś 5 lat.

I naprawdę wolałeś grać przez te pięć lat z zerowym wynikiem niż po prostu użyć innego maila i numeru telefonu? Jeśli się nie mylę, w wielu konkursach Smolar nie wymaga więcej danych przy zgłoszeniu, więc nie wiedziałby, że to "ten, który upomniał się o nagrodę".
1 byekitty 0

donia7

#7185067 Napisano: 21.06.2024 14:16:19
donia7 napisał(a):

Czy z 2 etapu Dove kogoś przepuszcza?

Halo, przekupki emotka
1 byekitty 0

olunka

#7185068 Napisano: 21.06.2024 14:19:13
donia7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy z 2 etapu Dove kogoś przepuszcza?

Halo, przekupki emotka

mnie niestety nie, ale ostatnio nie jestem na fali emotka
0 0

FBsebastian3

#7185077 Napisano: 21.06.2024 14:41:16
biegacz1 napisał(a):

elmas napisał(a):

biegacz1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

ja trafiłem na listę, bo się upomniałem o wysyłkę nagród, których termin minął. Wcześniej też ich lubiłem - potrafili mnie nagrodzić 10 razy w miesiącu emotka  a od tego maila z upomnieniem ani jednej nagrody w niczym - od jakiś 5 lat.

I naprawdę wolałeś grać przez te pięć lat z zerowym wynikiem niż po prostu użyć innego maila i numeru telefonu? Jeśli się nie mylę, w wielu konkursach Smolar nie wymaga więcej danych przy zgłoszeniu, więc nie wiedziałby, że to "ten, który upomniał się o nagrodę".

Nie będę zakładał nowego maila, bo ktoś jest łódzką kurwą i oszustem emotka

Po awanturze jestem na pewno na czarnej liście. Nic u nich nie wygrywam. Zmieniłam emaila i numer telefonu ale co z tego? Ujawniłam sie przy natychmiastowej
0 0

elmas

#7185083 Napisano: 21.06.2024 14:52:56
biegacz1 napisał(a):

elmas napisał(a):

biegacz1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

ja trafiłem na listę, bo się upomniałem o wysyłkę nagród, których termin minął. Wcześniej też ich lubiłem - potrafili mnie nagrodzić 10 razy w miesiącu emotka  a od tego maila z upomnieniem ani jednej nagrody w niczym - od jakiś 5 lat.

I naprawdę wolałeś grać przez te pięć lat z zerowym wynikiem niż po prostu użyć innego maila i numeru telefonu? Jeśli się nie mylę, w wielu konkursach Smolar nie wymaga więcej danych przy zgłoszeniu, więc nie wiedziałby, że to "ten, który upomniał się o nagrodę".

Nie będę zakładał nowego maila, bo ktoś jest łódzką kurwą i oszustem emotka

Nowego maila zakładał nie będziesz, ale będziesz tracił pieniądze na produkty konkursowe i czas na pisanie zgłoszeń?  Przez pięć lat musiało się tego nazbierać. Cóż, jak kto woli.
0 0

kumulacja

#7185085 Napisano: 21.06.2024 15:01:29
biegacz1 napisał(a):

elmas napisał(a):

biegacz1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

ja trafiłem na listę, bo się upomniałem o wysyłkę nagród, których termin minął. Wcześniej też ich lubiłem - potrafili mnie nagrodzić 10 razy w miesiącu emotka  a od tego maila z upomnieniem ani jednej nagrody w niczym - od jakiś 5 lat.

I naprawdę wolałeś grać przez te pięć lat z zerowym wynikiem niż po prostu użyć innego maila i numeru telefonu? Jeśli się nie mylę, w wielu konkursach Smolar nie wymaga więcej danych przy zgłoszeniu, więc nie wiedziałby, że to "ten, który upomniał się o nagrodę".

Nie będę zakładał nowego maila, bo ktoś jest łódzką kurwą i oszustem emotka

Ale do napisania tej wypowiedzi założyłeś nowe konto. To kłóci się z Twoimi zasadami.
1 onmyown 0

Jestemnowa

#7185114 Napisano: 21.06.2024 16:55:59
Pozytywna weryfikacja z eksperckim składem Dino
0 0

loteryjny

#7185578 Napisano: 24.06.2024 13:25:48
Poszły pozytywne weryfikacje z loterii wypełnionej słodkością. Z milki i axe ktoś coś dzisiaj dostał?
0 0

masza

#7185583 Napisano: 24.06.2024 13:36:15
loteryjny napisał(a):

Poszły pozytywne weryfikacje z loterii wypełnionej słodkością. Z milki i axe ktoś coś dzisiaj dostał?

Z Milki już mam dawno
Czy wysyłali kolejny przelew z Zoozoli?
0 0

loteryjny

#7185590 Napisano: 24.06.2024 13:58:00
masza napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Poszły pozytywne weryfikacje z loterii wypełnionej słodkością. Z milki i axe ktoś coś dzisiaj dostał?

Z Milki już mam dawno
Czy wysyłali kolejny przelew z Zoozoli?

Miałem na myśli przelewy z milki, nie weryfikacje i bliki albo ebilety z axe.
1 masza 0

wazucha

#7185686 Napisano: 24.06.2024 19:05:32
loteryjny napisał(a):

wazucha napisał(a):

sks900 napisał(a):

wazucha napisał(a):

Ile czasu zajmuje weryfikacja w loterii Dino "Wygrywaj z eksperckim składem!"? Dostałam powiadomienie o wygranej 100zł dwa dni temu i czekam na kolejnego mmaila.

Email o wygranej trzeba przeczytać i formularz wypełnić.

Wypełniłam formularz i dostałam maila, że dane zostały przyjęte i zostaną zweryfikowane przez system, a o pozytywnej weryfikacji poinformują w kolejnym mailu. Stąd moje pytanie ile się czeka na weryfikacjęemotka

Czas weryfikacji to raczej wynik skomplikowanych algorytmów które zna tylko smolar. Ogólnie mam wrażenie, że kiedyś smolar weryfikował i wysyłał nagrody szybciej, teraz trwa to trochę dłużej emotka

dzięki za odpowiedź. Dzisiaj dostałam maila z weryfikacją emotka
0 0

nienia

#7185719 Napisano: 24.06.2024 21:39:14
wazucha napisał(a):

loteryjny napisał(a):

wazucha napisał(a):

sks900 napisał(a):

wazucha napisał(a):

Ile czasu zajmuje weryfikacja w loterii Dino "Wygrywaj z eksperckim składem!"? Dostałam powiadomienie o wygranej 100zł dwa dni temu i czekam na kolejnego mmaila.

Email o wygranej trzeba przeczytać i formularz wypełnić.

Wypełniłam formularz i dostałam maila, że dane zostały przyjęte i zostaną zweryfikowane przez system, a o pozytywnej weryfikacji poinformują w kolejnym mailu. Stąd moje pytanie ile się czeka na weryfikacjęemotka

Czas weryfikacji to raczej wynik skomplikowanych algorytmów które zna tylko smolar. Ogólnie mam wrażenie, że kiedyś smolar weryfikował i wysyłał nagrody szybciej, teraz trwa to trochę dłużej emotka

dzięki za odpowiedź. Dzisiaj dostałam maila z weryfikacją emotka


Dziś dostałam info o pozytywnej weryfikacji, wygrana 15 czerwca
1 wazucha 0

Takitos

#7185786 Napisano: 25.06.2024 09:02:00
Hej. Dostał ktoś pozytywną weryfikacje z Rexony? Konkurs z koszulkami siatkarskimi 🤔
0 0