Reklama na e-Konkursy.info

Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

Oczko08

#7213858 Napisano: dzisiaj o 17:43:22
U mnie też bon do Dino! W końcu! 

Tym razem 100 zł w jednym bonie, a nie tak jak ostatnio 2x50 zł 😉
0 0

Majkii

#7213859 Napisano: dzisiaj o 17:43:33
mixik napisał(a):

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, o co chodzi z doręczeniem przez kuriera Pocztexu wygranego bonu do Dino?
Cały dzień ktoś jest w domu. SMS rano, że dziś doręczymy Twoją paczkę... Wg linku z wcześniejszego SMS o nadaniu z dnia 10.10. wychodzi coś takiego, jak na załączonym skrinie... I teraz najlepsze - nikt nie dzwonił domofonem ani do drzwi, w skrzynce żadnej przesyłki ani awizo. 
Różne rzeczy się słyszało o Poczcie, no ale aż takie coś? Jak to rozumieć?



Zobacz czy nie masz w skrzynce, oni ciągle bazują na doręczeniu w czasie covid, czyli polecony mogą, a raczej mogli wrzucać do skrzynek i sami podpisywać, z tego co wiem nie powinni tak robić już dawno bo tak było tylko na czas covidu, no ale to Poczta Polska więc wiadomo jak jest z nimi...
0 0

mixik

#7213863 Napisano: dzisiaj o 17:45:35
malgol napisał(a):

mixik napisał(a):

malgol napisał(a):

mixik napisał(a):

malgol napisał(a):

mixik napisał(a):

ReneK napisał(a):

uzuri napisał(a):

mixik napisał(a):

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, o co chodzi z doręczeniem przez kuriera Pocztexu wygranego bonu do Dino?
Cały dzień ktoś jest w domu. SMS rano, że dziś doręczymy Twoją paczkę... Wg linku z wcześniejszego SMS o nadaniu z dnia 10.10. wychodzi coś takiego, jak na załączonym skrinie... I teraz najlepsze - nikt nie dzwonił domofonem ani do drzwi, w skrzynce żadnej przesyłki ani awizo. 
Różne rzeczy się słyszało o Poczcie, no ale aż takie coś? Jak to rozumieć?


Wrzucają do skrzynki

U mnie też w skrzynce!😏

No właśnie w tym sęk, że skrzynka pusta emotka

moje bony zostawiono na poczcie

O... Ale masz awizo? Czy może dzwonił?

napisał smsa emotka

Czyli znałaś numer do kuriera Pocztexu z okolicy?

To On do mnie napisał:)

No tak, nie zauważyłem... Czyli tylko ja mam takie "szczęście"? Jutro w kolejkę na zapchaną placówkę pocztową licząc, że tam zostawił. Co za *#&@/
0 0