Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

niunio

#7216786 Napisano: 27.10.2024 12:21:52
Nuna1210 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Właśnie wpadła mi w oczy wygrana odpowiedź z konkursu AData "napisz co warto zrobić aby powrót do szkoły był niezapomniany". Czy tylko ja nie rozumiem o co w niej chodzi? "Powrót do szkoły że przyjaciółmi spotkać rozmawiać później już nie będzie mi czasu porozmawiać jak skończę szkołę
będą inne obowiązki codzienne tak bym tak będzie spędzać naszą młodość
Będziemy się uczyć znowu będą wakacje
Niektórzy z nas nie lubią rano stawiać
A na przerwach przyjaciółmi głupałe pomysły do wykonania zrobić na nauczycielce psikusa
Nas nauczycielka nie zauważyła aby na mnie dała pałę jakby nie krzyczała z serialu
Włatcy Móch
Co występuje nauczycielka pani Frau
Jest taka jedyna na a nauczycielka pani Frau co ze szkoły ją nie lubią koledzy i przyjaciółki robią jej psikusa tak aby nie zauważyła że to my A jak zauważy to już nam da złą ocenę do rodziców dzwoni dadzą nam karę
nasza ekipa dalej kurza to u nauczycielka
Pani Frau czeka na wakacje o odpocząć tej młodzieży"

Ojej, aż z ciekawości znalazłam ten konkurs i tam były inne, normalne odpowiedzi 🙈 Nie mam pojęcia, o co chodzi i czy to jeszcze język polski 😅

Też rzuciłem okiem na te odpowiedzi i normalnych nie znalazłem, większość bezmyślnie przekopiowana i wygenerowana przez chat GPT. emotka
Oczywiście wybór jury wybitny. Nie sprawdziłem też wszystkich jak coś, więc bez obrazy, jak ktoś tam brał udział.
0 0

kiwiwi

#7216788 Napisano: 27.10.2024 12:54:20
niunio napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Właśnie wpadła mi w oczy wygrana odpowiedź z konkursu AData "napisz co warto zrobić aby powrót do szkoły był niezapomniany". Czy tylko ja nie rozumiem o co w niej chodzi? "Powrót do szkoły że przyjaciółmi spotkać rozmawiać później już nie będzie mi czasu porozmawiać jak skończę szkołę
będą inne obowiązki codzienne tak bym tak będzie spędzać naszą młodość
Będziemy się uczyć znowu będą wakacje
Niektórzy z nas nie lubią rano stawiać
A na przerwach przyjaciółmi głupałe pomysły do wykonania zrobić na nauczycielce psikusa
Nas nauczycielka nie zauważyła aby na mnie dała pałę jakby nie krzyczała z serialu
Włatcy Móch
Co występuje nauczycielka pani Frau
Jest taka jedyna na a nauczycielka pani Frau co ze szkoły ją nie lubią koledzy i przyjaciółki robią jej psikusa tak aby nie zauważyła że to my A jak zauważy to już nam da złą ocenę do rodziców dzwoni dadzą nam karę
nasza ekipa dalej kurza to u nauczycielka
Pani Frau czeka na wakacje o odpocząć tej młodzieży"

Ojej, aż z ciekawości znalazłam ten konkurs i tam były inne, normalne odpowiedzi 🙈 Nie mam pojęcia, o co chodzi i czy to jeszcze język polski 😅

Też rzuciłem okiem na te odpowiedzi i normalnych nie znalazłem, większość bezmyślnie przekopiowana i wygenerowana przez chat GPT. emotka
Oczywiście wybór jury wybitny. Nie sprawdziłem też wszystkich jak coś, więc bez obrazy, jak ktoś tam brał udział.

Może właśnie to ich urzekło, że trudno tej pracy zarzucić ingerencję sztucznej inteligencji emotka

nanajka81

#7216791 Napisano: 27.10.2024 12:57:34
kiwiwi napisał(a):

niunio napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Właśnie wpadła mi w oczy wygrana odpowiedź z konkursu AData "napisz co warto zrobić aby powrót do szkoły był niezapomniany". Czy tylko ja nie rozumiem o co w niej chodzi? "Powrót do szkoły że przyjaciółmi spotkać rozmawiać później już nie będzie mi czasu porozmawiać jak skończę szkołę
będą inne obowiązki codzienne tak bym tak będzie spędzać naszą młodość
Będziemy się uczyć znowu będą wakacje
Niektórzy z nas nie lubią rano stawiać
A na przerwach przyjaciółmi głupałe pomysły do wykonania zrobić na nauczycielce psikusa
Nas nauczycielka nie zauważyła aby na mnie dała pałę jakby nie krzyczała z serialu
Włatcy Móch
Co występuje nauczycielka pani Frau
Jest taka jedyna na a nauczycielka pani Frau co ze szkoły ją nie lubią koledzy i przyjaciółki robią jej psikusa tak aby nie zauważyła że to my A jak zauważy to już nam da złą ocenę do rodziców dzwoni dadzą nam karę
nasza ekipa dalej kurza to u nauczycielka
Pani Frau czeka na wakacje o odpocząć tej młodzieży"

Ojej, aż z ciekawości znalazłam ten konkurs i tam były inne, normalne odpowiedzi 🙈 Nie mam pojęcia, o co chodzi i czy to jeszcze język polski 😅

Też rzuciłem okiem na te odpowiedzi i normalnych nie znalazłem, większość bezmyślnie przekopiowana i wygenerowana przez chat GPT. emotka
Oczywiście wybór jury wybitny. Nie sprawdziłem też wszystkich jak coś, więc bez obrazy, jak ktoś tam brał udział.

Może właśnie to ich urzekło, że trudno tej pracy zarzucić ingerencję sztucznej inteligencji emotka

bo normalne już zostały usunięte (w tym moja). A tej odpowiedzi to trudno zarzucić jakąkolwiek inteligencje - tyle błędów i braku logiki dawno nie widziałam.

atlantydek

#7216793 Napisano: 27.10.2024 13:11:22
nanajka81 napisał(a):

Właśnie wpadła mi w oczy wygrana odpowiedź z konkursu AData "napisz co warto zrobić aby powrót do szkoły był niezapomniany". Czy tylko ja nie rozumiem o co w niej chodzi? "Powrót do szkoły że przyjaciółmi spotkać rozmawiać później już nie będzie mi czasu porozmawiać jak skończę szkołę
będą inne obowiązki codzienne tak bym tak będzie spędzać naszą młodość
Będziemy się uczyć znowu będą wakacje
Niektórzy z nas nie lubią rano stawiać
A na przerwach przyjaciółmi głupałe pomysły do wykonania zrobić na nauczycielce psikusa
Nas nauczycielka nie zauważyła aby na mnie dała pałę jakby nie krzyczała z serialu
Włatcy Móch
Co występuje nauczycielka pani Frau
Jest taka jedyna na a nauczycielka pani Frau co ze szkoły ją nie lubią koledzy i przyjaciółki robią jej psikusa tak aby nie zauważyła że to my A jak zauważy to już nam da złą ocenę do rodziców dzwoni dadzą nam karę
nasza ekipa dalej kurza to u nauczycielka
Pani Frau czeka na wakacje o odpocząć tej młodzieży"

To tak zwany strumień świadomości, tutaj chyba ze wsparciem używek. Nie powiem, postać  Pani Frau intryguje  emotka

gregory04

#7216821 Napisano: 27.10.2024 15:59:43
Czy można kupić maszynki BIC w Kauflandzie??
0 0

sesyjnie1

#7216823 Napisano: 27.10.2024 16:17:14
Czy ktoś ma problem ze zgłoszeniem się do konkursu przedłuż wakacje w Lidl? No zgłaszam się ani ani podziękowań ani nic, więc nie wiem czy zgłoszenie przechodzi
0 0

aleksandra008

#7216830 Napisano: 27.10.2024 17:12:39
W konkursie dpd po wybraniu skrytki wyświetla się biały ekran, domyslam się, że nie wygrałam ale mogliby coś napisać. Po odświeżeniu wyświetla się startowa strona.
0 0

Orenda

#7216832 Napisano: 27.10.2024 17:19:29

To tak zwany strumień świadomości, tutaj chyba ze wsparciem używek. Nie powiem, postać  Pani Frau intryguje  emotka

emotka ale mnie Twój komentarz rozbawił, aż parsknęłam emotka Dziękuję!

Tak.. Pani Frau.. to pewnie jakaś Freudowska symbolika żeńska emotka
0 0

kalmia86

#7216834 Napisano: 27.10.2024 17:36:47
Co się dzieje z apką coca coli? Wszystkie kody mi wyzerowało....
0 0

Yazpik

#7216837 Napisano: 27.10.2024 17:41:25
Czy ktoś może wysyłał zgłoszenie na konkurs Ameet w empiku? Przyszło Wam powiadomienie od Kiory że dziękują za udział w konkursie na maila??
0 0

ZetZ

#7216853 Napisano: 27.10.2024 19:51:29
kalmia86 napisał(a):

Co się dzieje z apką coca coli? Wszystkie kody mi wyzerowało....

U mnie są na miejscu, wiec rzeczywiście coś tam nie halo emotka .
0 0

doo

#7216857 Napisano: 27.10.2024 20:29:09
Czy w loteriach Żywiec Zdrój i Fantasia przy próbie zgłoszenia u kogoś pojawiły się komunikaty o błędach, a potem informacja, że podany przez ciebie dowód zakupu został już zgłoszony wcześniej w loterii (taki komunikat za pierwszym i jedynym zgłoszeniem paragonu) i zgodnie z regulaminem twoje zgłoszenie zostało wykluczone z loterii. Test weryfikacyjny nieprawidłowy.
0 0

monikar

#7216860 Napisano: 27.10.2024 21:05:14
Który numer dowodu zakupu podajecie w konkursie Pudliszki Kaufland?
0 0

kreo42

#7216863 Napisano: 27.10.2024 21:08:36
doo napisał(a):

Czy w loteriach Żywiec Zdrój i Fantasia przy próbie zgłoszenia u kogoś pojawiły się komunikaty o błędach, a potem informacja, że podany przez ciebie dowód zakupu został już zgłoszony wcześniej w loterii (taki komunikat za pierwszym i jedynym zgłoszeniem paragonu) i zgodnie z regulaminem twoje zgłoszenie zostało wykluczone z loterii. Test weryfikacyjny nieprawidłowy.

W Żywcu dalej mam że formularz zawiera błedy
0 0

misiamarysia

#7216876 Napisano: 27.10.2024 23:58:15
kalmia86 napisał(a):

Co się dzieje z apką coca coli? Wszystkie kody mi wyzerowało....

Sprawdź w swoim profilu w historii jako "Wprowadzone kody PIN"
0 0

kalmia86

#7216881 Napisano: dzisiaj o 07:08:44
misiamarysia napisał(a):

dź w swoim profilu w historii jako "Wprowadzone kody PIN"

wszystko zniknęło: punkty za grę, w historii wprowadzonych kodów pin puściutko "brak wprowadzonych kodów pin". Dopiero dziś widnieją te wprowadzone z rana. Tamte przepadły... Dobrze, że nie miałam ich dużo
0 0

mountain

#7216890 Napisano: dzisiaj o 08:14:01
Co wozi dziś dhl od agencji Pelargos?
0 0

vixen

#7216891 Napisano: dzisiaj o 08:14:49
mountain napisał(a):

Co wozi dziś dhl od agencji Pelargos?

Maszynki Gillette
0 0

mountain

#7216893 Napisano: dzisiaj o 08:20:37
[quote=A jaki to konkurs bo nie przypominam sobie żebym brała udział emotka
vixen]
mountain napisał(a):

Co wozi dziś dhl od agencji Pelargos?

Maszynki Gillette
0 0

vixen

#7216900 Napisano: dzisiaj o 09:02:22
mountain napisał(a):

[quote=A jaki to konkurs bo nie przypominam sobie żebym brała udział emotka
vixen]

mountain napisał(a):

Co wozi dziś dhl od agencji Pelargos?

Maszynki Gillette

Na everydayme były do wygrania maszynki Gillette Venus do testu
0 0