Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jomico

#7214959 Napisano: 18.10.2024 21:37:36
też napiszę, bo też zwykła
0 0

magdalena-chili

#7214961 Napisano: 18.10.2024 21:41:39
malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?
0 0

edzia21

#7214962 Napisano: 18.10.2024 21:42:05
FBagnieszka12 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

notta napisał(a):

maixys napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

Na tym się nie zarabia, większość tutaj gra dla przyjemności i zajęcia wolnego czasu w te szare, jesienne dni emotka

Dokładnie, hobby, pasja i czysta przyjemność.


Ja w lepszych dla mnie konkursowo czasach miałam korzyści ok 10.000-20.000 zł (+/-) rocznie. W tym zazwyczaj raz w roku wpadała jakas większa nagroda typu konsola czy jakies bony. Teraz nic nie mogę wygrać. Na jakiś czas skończyłam konkursowa przygodę bo zwyczajnie się zniechęciłam.
Edit. Dodam, że na forum jestem już ok 10 lat.

Takie kwoty spokojnie można było osiągać nie rocznie, a miesięcznie emotka  Kiedyś było więcej konkursów, były większe pule na nagrody...i była MNIEJSZA KONKURENCJA. Jeśli ktoś miał więcej czasu wolnego - hulaj dusza. Piękne czasy! emotka  Można było spełnić najskrytsze (szalone) marzenia. emotka emotka Było to, było tamto...teraz jest etacik.

sylzab2294

#7214963 Napisano: 18.10.2024 21:42:22
jomico napisał(a):

też napiszę, bo też zwykła

chyba wszyscy dostali zwykłą..
0 0

sylzab2294

#7214965 Napisano: 18.10.2024 21:45:53
magdalena-chili napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?

kontakt@sloncemetaxy.pl

magdalena-chili

#7214967 Napisano: 18.10.2024 22:39:48
sylzab2294 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?

kontakt@sloncemetaxy.pl

Dziękuję emotka

koniczynka123

#7214968 Napisano: 18.10.2024 22:46:01
magdalena-chili napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?

Moja metaxa ma nr 5202795120252, wydaje mi się ze taka jak w regulaminie. Nie piję alkoholu, nie znam się- chętnie bym ją
na coś wymieniła
0 0

FBmagdalena17

#7214972 Napisano: 18.10.2024 23:10:27
sylzab2294 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?

kontakt@sloncemetaxy.pl

Ja wygrałam nagodę II stopnia i nie dotarła póki co. Najlepsze jest to że adres mailowy kontakt@ ma taki zapis w regulaminie Skrzynka mailowa wymieniona w ust.1 będzie obsługiwana w trakcie trwania konkursu oraz
14 dni po jego zakończeniu tj do dnia 14.08.2024r. Odpowiedzi będą udzielana na bieżąco.
Pytania zadawane przy pomocy komentarzy/wiadomości w kanałach social media
należących/współpracujących z marką Metaxa lub na stronie internetowej marki Metaxa
pozostaną bez odpowiedzi.
0 0

sylzab2294

#7214976 Napisano: 18.10.2024 23:36:54
FBmagdalena17 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?

kontakt@sloncemetaxy.pl

Ja wygrałam nagodę II stopnia i nie dotarła póki co. Najlepsze jest to że adres mailowy kontakt@ ma taki zapis w regulaminie Skrzynka mailowa wymieniona w ust.1 będzie obsługiwana w trakcie trwania konkursu oraz
14 dni po jego zakończeniu tj do dnia 14.08.2024r. Odpowiedzi będą udzielana na bieżąco.
Pytania zadawane przy pomocy komentarzy/wiadomości w kanałach social media
należących/współpracujących z marką Metaxa lub na stronie internetowej marki Metaxa
pozostaną bez odpowiedzi.

to trzeba próbować tutaj: [email protected] lub [email protected]

sylzab2294

#7214977 Napisano: 18.10.2024 23:39:05
koniczynka123 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

parad0x napisał(a):

Ktoś z Was planuje pisać reklamację do tego całego Burda Media? Nagrodą miała być Metaxa 5* Greek Orange a przyszła zwykła (przynajmniej u mnie), hmm? 🤔

U mnie też zwykła... Będziesz pisał to się odezwij na priv

A macie pod ręką adres do tej agencji, bo chyba nie ten adres noreply@...?

Moja metaxa ma nr 5202795120252, wydaje mi się ze taka jak w regulaminie. Nie piję alkoholu, nie znam się- chętnie bym ją
na coś wymieniła

no nie taka.
W regulaminie pisze :"150 (sto pięćdziesiąt) nagród III stopnia o wartości o wartości 54,99 PLN (pięćdziesiątcztery zł 99/100) brutto w formie buteleki alkoholu Metaxa 5* Greek Orange 700 ml"
0 0