Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anaesth

#7214783 Napisano: dzisiaj o 11:01:56
1 nanajka81 0

ewunia

#7214793 Napisano: dzisiaj o 11:17:47
edith napisał(a):

Pierwszy raz chcę zagrać w Prince Polo i po wypełnieniu wszystkich pól i naciśnięciu wyślij,pole nie znika ale nie ma też żadnego potwierdzenia. Czy ktoś tak miał? I czy przychodzi jakieś powiadomienie na email?

Na maila nic nie przychodzi, a na stronie jest podziękowanie za udział.
0 0

misiamarysia

#7214795 Napisano: dzisiaj o 11:21:29
nanajka81 napisał(a):

Takie refleksje po aresztowaniu Buddy i odnośnie loterii e-bokowych. Jak myślicie? To realne osoby wygrały?

Czy to ta ostatnia loteria co było mieszkanie za 1 000 000 zł do wygrania, organizator Nofsza? Sama kupiłam jeden najtańszy los emotka emotka
1 nanajka81 0

atlantydek

#7214797 Napisano: dzisiaj o 11:27:55
misiamarysia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Takie refleksje po aresztowaniu Buddy i odnośnie loterii e-bokowych. Jak myślicie? To realne osoby wygrały?

Czy to ta ostatnia loteria co było mieszkanie za 1 000 000 zł do wygrania, organizator Nofsza? Sama kupiłam jeden najtańszy los emotka emotka

Dowiemy się po śledztwie.

apacz_

#7214799 Napisano: dzisiaj o 11:36:26
Jak ktoś ma jeszcze problem z apką Coli, trzeba się wylogować i zalogować.
0 0

apacz_

#7214815 Napisano: dzisiaj o 12:12:54
Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D
0 0

as32572

#7214817 Napisano: dzisiaj o 12:14:22
misiamarysia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Takie refleksje po aresztowaniu Buddy i odnośnie loterii e-bokowych. Jak myślicie? To realne osoby wygrały?

Czy to ta ostatnia loteria co było mieszkanie za 1 000 000 zł do wygrania, organizator Nofsza? Sama kupiłam jeden najtańszy los emotka emotka

Spam jaki ta loteria wysyłała pod koniec to była dla mnie porażka, czekałam tylko żeby się skończyła.
2 sabaka, notta 0

dany-duszek

#7214823 Napisano: dzisiaj o 12:23:52
edith napisał(a):

Pierwszy raz chcę zagrać w Prince Polo i po wypełnieniu wszystkich pól i naciśnięciu wyślij,pole nie znika ale nie ma też żadnego potwierdzenia. Czy ktoś tak miał? I czy przychodzi jakieś powiadomienie na email?

po wysłaniu zgłoszenia jest potwierdzenie zgłoszenia na stronie i możliwość pobrania pliku pdf z zgłoszeniem. Nic nie przychodzi na maila.
1 edith 0

fan-mandaryny

#7214826 Napisano: dzisiaj o 12:31:14
Czy na loterie Żywiec Zdrój w Groszku, ABC i Lewiatanie potrzeba zeskanować sześciopaki? Bo panie, we wszystkich sklepach jakich byłem, mówią, ze nie wchodzi im ten kod kreskowy i mogą zeskanować wyłącznie pojedyncze sztuki.
0 0

Agnes

#7214838 Napisano: dzisiaj o 13:06:12
apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

zarobić czyli sprzedać?
gram tylko o to co mi się przyda
w zyciu sprzedałam tylko z kilka nagród
1 apacz_ 0

samuraj

#7214839 Napisano: dzisiaj o 13:10:14
fan-mandaryny napisał(a):

Czy na loterie Żywiec Zdrój w Groszku, ABC i Lewiatanie potrzeba zeskanować sześciopaki? Bo panie, we wszystkich sklepach jakich byłem, mówią, ze nie wchodzi im ten kod kreskowy i mogą zeskanować wyłącznie pojedyncze sztuki.

6szt na paragonie  emotka

Nuna1210

#7214841 Napisano: dzisiaj o 13:13:53
Agnes napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

zarobić czyli sprzedać?
gram tylko o to co mi się przyda
w zyciu sprzedałam tylko z kilka nagród

Ja w sumie wygrane traktuję jako "zarobek", a też nie sprzedaję za bardzo. Skoro czegoś potrzebuję, a to wygram, więc nie wydam na to pieniędzy = profit 😅 Plus oczywiście wygrane pieniężne.
2 apacz_, inska 0

maixys

#7214842 Napisano: dzisiaj o 13:17:18
apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

apacz_

#7214845 Napisano: dzisiaj o 13:33:03
Agnes napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

zarobić czyli sprzedać?
gram tylko o to co mi się przyda
w zyciu sprzedałam tylko z kilka nagród

Bardziej chodzi mi o to, ile warte są Wasze nagrody w miesiącu
0 0

Enjoy_today

#7214847 Napisano: dzisiaj o 13:36:49
apacz_ napisał(a):

Agnes napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

zarobić czyli sprzedać?
gram tylko o to co mi się przyda
w zyciu sprzedałam tylko z kilka nagród

Bardziej chodzi mi o to, ile warte są Wasze nagrody w miesiącu

Mała Becia wyciąga na minutę więcej niż Lewandowaki

@gnieszk@

#7214848 Napisano: dzisiaj o 13:39:17
apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

A Ty?
1 byekitty 0

apacz_

#7214849 Napisano: dzisiaj o 13:43:15
@gnieszk@ napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

A Ty?

Ja? Gram od kilku miesięcy i i wygrałem jak dotąd tylko Smartwatch z Coli =) wcześniej jakies du*erele za kilkadziesiąt złotych...
0 0

marcinf

#7214850 Napisano: dzisiaj o 13:44:23
apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

To wy na tym zarabiacie? emotka
Paaanie, ja to dokładam z własnej kieszeni do tego interesu.
1 kiwiwi 0

apacz_

#7214851 Napisano: dzisiaj o 13:47:29
apacz_ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

A Ty?

Ja? Gram od kilku miesięcy i i wygrałem jak dotąd tylko Smartwatch z Coli =) wcześniej jakies du*erele za kilkadziesiąt złotych...

Chodzi oczywiście o cenniejsze nagrody.
0 0

notta

#7214852 Napisano: dzisiaj o 13:48:37
maixys napisał(a):

apacz_ napisał(a):

Wiem, że o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają, ale... Ile jesteście w stanie zarobić na wygranych w miesiąc?  Pytam z czystej ciekawości  =D

Nice try, Panie inspektorze skarbówki xD

Na tym się nie zarabia, większość tutaj gra dla przyjemności i zajęcia wolnego czasu w te szare, jesienne dni emotka
0 0