Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

atyde25

#7214275 Napisano: dzisiaj o 12:25:24
W orbicie pewnie dali ten sam regulamin co poprzednio był w loterii. Nawet mnie to zdziwiło ,że nagle przeszli na konek foto. Jak się regulaminu nie chce zmieniać co dopiero oglądać foty i doknonywać wyboru "najlepszych". Chyba ,że mają plan je potem gdzieś po darmoszce wykorzystać.
0 0

atyde25

#7214276 Napisano: dzisiaj o 12:26:22
Podejrzliwa się zrobiłam nikomu i niczemu nie ufam. Teraz mi przyszło do głowy ,że jak już knorr w loterii dał skarpety to szkoda grać bo nic lepszego raczej nie wpadnie.
0 0

bianka33

#7214288 Napisano: dzisiaj o 13:12:22
Wyjaw szkolne Grzeszki... mieliście w formularzu miejsce na zdjęcie paragonu na t-shirt, bo ja nie. Teraz widzę, że ktoś dzisiaj został poproszony o zdjęcie paragonu, a ja takiej prośby nie mam, nie nadążam za nimi emotka głupia koszulka, a tyle zachodu.
0 0

ReneK

#7214296 Napisano: dzisiaj o 13:28:41
bianka33 napisał(a):

Wyjaw szkolne Grzeszki... mieliście w formularzu miejsce na zdjęcie paragonu na t-shirt, bo ja nie. Teraz widzę, że ktoś dzisiaj został poproszony o zdjęcie paragonu, a ja takiej prośby nie mam, nie nadążam za nimi emotka głupia koszulka, a tyle zachodu.

Ja tez nie mialam miejsca na paragon a wygralam bluzę!
Ale poki co maila nie mam z prośbą i fotkę paragonu!Może sukcesywnie weryfikuja i wtedy wysylaja prośbę!
1 bianka33 0

simonapp

#7214314 Napisano: dzisiaj o 14:11:31
Kamil_K napisał(a):

simonapp napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

simonapp napisał(a):

Czy były rezerwy z - LOTERII TIGER 2024 - emotka
2929 nagród natychmiastowych po 100 zł. 
1 osoba/1natychmiastowa

loteria skończyła się 30.09 więc osoby które wygrały ostatniego dnia mieli 7 dni na wysłanie formularza zanim sprawdzą to minie i może w następnym tygodniu będzie losowanie i jak zwykle Smolar wysyła smsy po 7 dniach od losowania

Tam tylko pkt. 11.5 mówi o tym, że można wygrać jedną natychmiastową a kolejna zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów. 
A w kolejnych punktach,  nie ma już o tym zupełnie mowy. 
Mamy 4/5 wpisów o wygranych, w tym podwójne.

Ja znam osoby które wygrały nawet 3 bliki nie czytając regulaminu i wysyłając te same dane emotka  nie wiem jak to jest w tej loterii ale myślę że teraz te niewydane będą po prostu losowane tak jak to bywa w smolarze ale mogę się mylić

Ktoś, coś? 
Kiedy będzie ta rezerwa?

dany-duszek

#7214316 Napisano: dzisiaj o 14:19:02
ReneK napisał(a):

bianka33 napisał(a):

Wyjaw szkolne Grzeszki... mieliście w formularzu miejsce na zdjęcie paragonu na t-shirt, bo ja nie. Teraz widzę, że ktoś dzisiaj został poproszony o zdjęcie paragonu, a ja takiej prośby nie mam, nie nadążam za nimi emotka głupia koszulka, a tyle zachodu.

Ja tez nie mialam miejsca na paragon a wygralam bluzę!
Ale poki co maila nie mam z prośbą i fotkę paragonu!Może sukcesywnie weryfikuja i wtedy wysylaja prośbę!

pewnie wyrywkowo sprawdzają paragon, a nie od wszystkich.
0 0

Kamil_K

#7214327 Napisano: dzisiaj o 15:01:36
simonapp napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

simonapp napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

simonapp napisał(a):

Czy były rezerwy z - LOTERII TIGER 2024 - emotka
2929 nagród natychmiastowych po 100 zł. 
1 osoba/1natychmiastowa

loteria skończyła się 30.09 więc osoby które wygrały ostatniego dnia mieli 7 dni na wysłanie formularza zanim sprawdzą to minie i może w następnym tygodniu będzie losowanie i jak zwykle Smolar wysyła smsy po 7 dniach od losowania

Tam tylko pkt. 11.5 mówi o tym, że można wygrać jedną natychmiastową a kolejna zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów. 
A w kolejnych punktach,  nie ma już o tym zupełnie mowy. 
Mamy 4/5 wpisów o wygranych, w tym podwójne.

Ja znam osoby które wygrały nawet 3 bliki nie czytając regulaminu i wysyłając te same dane emotka  nie wiem jak to jest w tej loterii ale myślę że teraz te niewydane będą po prostu losowane tak jak to bywa w smolarze ale mogę się mylić

Ktoś, coś? 
Kiedy będzie ta rezerwa?

Było ponad 184 tysiące zgłoszeń więc bym nie liczył na rezerwę że coś wpadnie emotka
0 0

Enjoy_today

#7214329 Napisano: dzisiaj o 15:06:29
Nan informowało dziś za ostatni czy przedostatni etap?
0 0