Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

donia7

#7211153 Napisano: dzisiaj o 11:24:03
Mi też zabrali 2 stówy ostatnio emotka
1 awangarda 0

pusheen

#7211154 Napisano: dzisiaj o 11:25:13
ErniPPL napisał(a):

bez pozdrowień dla kropka bordo. 
druga nagroda 2 stopnia pod rząd u nich 🤦‍♂️  Jestem święcie przekonany, że formularz wypełniałem dobrze… ja wyczuwam tutaj wałek.. za dużo ludzi ostatnio się na nich skarży

Po to się robi screeny zgłoszenia, polecam sobie wyrobić taki nawyk emotka  Później nie ma stresu z weryfikacją, bo zawsze wiem co gdzie wpisałam. 

A jeśli rzeczywiście źle wpisałeś to akurat plus dla agencji, że nie robią wyjątków. Później by każdy pisał, że przecież odpuścili osobie X to im też muszą.

radziosny

#7211157 Napisano: dzisiaj o 11:27:09
pusheen napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

bez pozdrowień dla kropka bordo. 
druga nagroda 2 stopnia pod rząd u nich 🤦‍♂️  Jestem święcie przekonany, że formularz wypełniałem dobrze… ja wyczuwam tutaj wałek.. za dużo ludzi ostatnio się na nich skarży

Po to się robi screeny zgłoszenia, polecam sobie wyrobić taki nawyk emotka  Później nie ma stresu z weryfikacją, bo zawsze wiem co gdzie wpisałam. 

A jeśli rzeczywiście źle wpisałeś to akurat plus dla agencji, że nie robią wyjątków. Później by każdy pisał, że przecież odpuścili osobie X to im też muszą.

Ja staram się robić screeny też, chociaż na razie nie wiem po co, bo i tak nie wygrywam nic..
1 pusheen 0

awangarda

#7211158 Napisano: dzisiaj o 11:27:37
donia7 napisał(a):

Mi też zabrali 2 stówy ostatnio emotka

Mi też.
0 0

mietowa

#7211161 Napisano: dzisiaj o 11:28:50
No coś jest na rzeczy. Odkąd kiedyś straciłam tv u los mejores, mam niemal "nerwicę natręctw" na tle sprawdzania poprawności wpisanych danych - upewniam się trzy razy, zanim wyślę. Od tamtej pory nie straciłam żadnej nagrody, a minęły dwa lata. U Kropki Bordo nagle straciłam trzy, jednego miesiąca.
0 0

agniecha1985

#7211164 Napisano: dzisiaj o 11:31:05
U mnie też przepadło dwie stówy u nich emotka
0 0

IIII1

#7211165 Napisano: dzisiaj o 11:32:39
Ja w tym roku w Kropce Bordo wygrałem w niemal wszytskich konkursach lodowych. Jedna główna nagroda, reszta to bony, karty przedpłacone, gotówka (II stopień).
Zawsze jedno zgłoszenie, każda nagroda dotarła na czas i na jedną jeszcze czekam (mają czas na wysyłkę do 9.10).
Nie miałem żadnego problemu w żadnym z tych konkursów, a Kropka Bordo dotychczas raz nie wydała mi nagrody około dwa lata temu i po mailu do nich wyjaśnili dlaczego i okazało się, że to z mojej winy, zatem mogłem być zły tylko na siebie.

monia0303

#7211166 Napisano: dzisiaj o 11:32:51
radziosny napisał(a):

pusheen napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

bez pozdrowień dla kropka bordo. 
druga nagroda 2 stopnia pod rząd u nich 🤦‍♂️  Jestem święcie przekonany, że formularz wypełniałem dobrze… ja wyczuwam tutaj wałek.. za dużo ludzi ostatnio się na nich skarży

Po to się robi screeny zgłoszenia, polecam sobie wyrobić taki nawyk emotka  Później nie ma stresu z weryfikacją, bo zawsze wiem co gdzie wpisałam. 

A jeśli rzeczywiście źle wpisałeś to akurat plus dla agencji, że nie robią wyjątków. Później by każdy pisał, że przecież odpuścili osobie X to im też muszą.

Ja staram się robić screeny też, chociaż na razie nie wiem po co, bo i tak nie wygrywam nic..

z jakiego konkursu?
1 8igora9 0

atlantydek

#7211167 Napisano: dzisiaj o 11:34:53
Może jadą na patencie, że o 100 nikt do sądu nie pójdzie.  Mocno podejrzana jest ta gorliwość w zabieraniu nagród  Wszyscy rzeczywiście zrobiliście błędy?
0 0

ErniPPL

#7211169 Napisano: dzisiaj o 11:36:23
Z konkursu Carrefour x Kaktus ( fotograficzny ) 
ktoś pisał wczoraj, że nagrodę 2 stopnia z tego konkursu otrzymał już w zeszłym tygodniu także IIII1 napisz do nich bo ja napisałem i mam negatywa 😭
0 0

IIII1

#7211170 Napisano: dzisiaj o 11:38:56
ErniPPL napisał(a):

Z konkursu Carrefour x Kaktus ( fotograficzny ) 
ktoś pisał wczoraj, że nagrodę 2 stopnia z tego konkursu otrzymał już w zeszłym tygodniu także IIII1 napisz do nich bo ja napisałem i mam negatywa 😭

Akurat w fotograficznych nie brałem udziału, czekam tylko na nagrode z Nuii/Milka/Oreo/Kaktus w Livio
0 0

nanajka81

#7211173 Napisano: dzisiaj o 11:47:09
IIII1 napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Z konkursu Carrefour x Kaktus ( fotograficzny ) 
ktoś pisał wczoraj, że nagrodę 2 stopnia z tego konkursu otrzymał już w zeszłym tygodniu także IIII1 napisz do nich bo ja napisałem i mam negatywa 😭

Akurat w fotograficznych nie brałem udziału, czekam tylko na nagrode z Nuii/Milka/Oreo/Kaktus w Livio

decathlon? W zeszłym tygodniu przyszedł... A dokładnie 27.09
0 0

IIII1

#7211175 Napisano: dzisiaj o 11:50:58
nanajka81 napisał(a):

IIII1 napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Z konkursu Carrefour x Kaktus ( fotograficzny ) 
ktoś pisał wczoraj, że nagrodę 2 stopnia z tego konkursu otrzymał już w zeszłym tygodniu także IIII1 napisz do nich bo ja napisałem i mam negatywa 😭

Akurat w fotograficznych nie brałem udziału, czekam tylko na nagrode z Nuii/Milka/Oreo/Kaktus w Livio

decathlon? W zeszłym tygodniu przyszedł... A dokładnie 27.09

ok ,dzięki za info
to czekam do 9.10 i gdy nagroda nie przyjdzie to napiszę do nich maila
0 0

helcia85

#7211176 Napisano: dzisiaj o 11:52:25
awangarda napisał(a):

donia7 napisał(a):

Mi też zabrali 2 stówy ostatnio emotka

Mi też.

brat ta sama sytuacja
0 0

fryteczka

#7211177 Napisano: dzisiaj o 11:53:18
notta napisał(a):

agicho napisał(a):

A co to organizatorzy konkursu w Intermarche"spełniamy marzenia" śpią?? emotka

Ktos pisał gdzies ze czas maja do 4.10

napisałam @ , zobaczymy. Chociaż ja u nich to na nic juz nie licze emotka
0 0

atlantydek

#7211178 Napisano: dzisiaj o 11:54:23
helcia85 napisał(a):

awangarda napisał(a):

donia7 napisał(a):

Mi też zabrali 2 stówy ostatnio emotka

Mi też.

brat ta sama sytuacja

A mieli powód do zabrania?
0 0

nanajka81

#7211180 Napisano: dzisiaj o 11:55:24
IIII1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

IIII1 napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Z konkursu Carrefour x Kaktus ( fotograficzny ) 
ktoś pisał wczoraj, że nagrodę 2 stopnia z tego konkursu otrzymał już w zeszłym tygodniu także IIII1 napisz do nich bo ja napisałem i mam negatywa 😭

Akurat w fotograficznych nie brałem udziału, czekam tylko na nagrode z Nuii/Milka/Oreo/Kaktus w Livio

decathlon? W zeszłym tygodniu przyszedł... A dokładnie 27.09

ok ,dzięki za info
to czekam do 9.10 i gdy nagroda nie przyjdzie to napiszę do nich maila

juz bym pisała...
0 0

nanajka81

#7211181 Napisano: dzisiaj o 11:55:47
atlantydek napisał(a):

helcia85 napisał(a):

awangarda napisał(a):

donia7 napisał(a):

Mi też zabrali 2 stówy ostatnio emotka

Mi też.

brat ta sama sytuacja

A mieli powód do zabrania?

wszyscy z tego samego konkursu??!
1 kumulacja 0

kasiulaa

#7211186 Napisano: dzisiaj o 12:04:55
Z kropki bordo u mnie tez stówka przepadła z konkursu Tyskie Dino, podobno wpisąłam zły numer kasy fiskalnej.  Na urlopie wieczorem to uzupełniałam także jakieś prawdopodobieństwo pomyłki było emotka    Nauczka na przyszłość...
Wtedy tego dnia miałam tylko te 5 paragonów i wysyłałam zgłoszenia na siebie i osoby z rodziny. Odnalazłam te paragony aby sprawdzić z ciekawości czy w ogole był gdzieś taki numer kasy fiskalnej jak oni mi napisali, że niby błędny wpisałam. a innych paragonach takiego numeru nie było, także nie wiem skąd oni to wzieli.
Podejrzane że jest tyle podobnych przypadków...
1 kumulacja 0

fryteczka

#7211187 Napisano: dzisiaj o 12:07:36
fryteczka napisał(a):

notta napisał(a):

agicho napisał(a):

A co to organizatorzy konkursu w Intermarche"spełniamy marzenia" śpią?? emotka

Ktos pisał gdzies ze czas maja do 4.10

napisałam @ , zobaczymy. Chociaż ja u nich to na nic juz nie licze emotka

Dzień dobry, Zgodnie z regulaminem Laureaci zostali powiadomieni o wygranych.
0 0