Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Enjoy_today

#7210903 Napisano: dzisiaj o 14:06:33
Te autka z serenada to przychodzą beż zapowiedzi czy przychodzi jakieś info na maila? Bo wysyłałam zgłoszenie 23.09. I cisza
1 andzia65 0

@gnieszk@

#7210905 Napisano: dzisiaj o 14:07:12
Enjoy_today napisał(a):

Te autka z serenada to przychodzą beż zapowiedzi czy przychodzi jakieś info na maila? Bo wysyłałam zgłoszenie 23.09. I cisza


Przychodzi informacja o nagrodzie
0 0

Enjoy_today

#7210909 Napisano: dzisiaj o 14:14:34
@gnieszk@ napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

Te autka z serenada to przychodzą beż zapowiedzi czy przychodzi jakieś info na maila? Bo wysyłałam zgłoszenie 23.09. I cisza


Przychodzi informacja o nagrodzie

Już mi ktoś uświadomił w wiadomości prywatnej, że nie załączyłam zdjęcia etykiet. Może ktoś też tak miał i do nich napisał?
0 0

masza

#7210911 Napisano: dzisiaj o 14:22:39
Enjoy_today napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

Te autka z serenada to przychodzą beż zapowiedzi czy przychodzi jakieś info na maila? Bo wysyłałam zgłoszenie 23.09. I cisza


Przychodzi informacja o nagrodzie

Już mi ktoś uświadomił w wiadomości prywatnej, że nie załączyłam zdjęcia etykiet. Może ktoś też tak miał i do nich napisał?

tak
Mi pomogła Olunka - i za to jej dziękuję , bo  nie dolaczyłam zdjęć  kodów - tylko je wpisałam .  Podpowiedziała mi , ze pewnie chodzi o zdjecia kodów .Napisalam do nich i pozwolili doslać.....mam autko
0 0

olunka

#7210917 Napisano: dzisiaj o 14:43:26
czy słuchawki z Twix mają dołączona gwarancję?
0 0

parad0x

#7210922 Napisano: dzisiaj o 14:51:37
olunka napisał(a):

czy słuchawki z Twix mają dołączona gwarancję?

Nie do końca rozumiem co masz na myśli przez gwarancję, ale w pudełku oprócz słuchawek nic więcej nie ma.
1 parad0x 0

olunka

#7210923 Napisano: dzisiaj o 14:54:08
parad0x napisał(a):

olunka napisał(a):

czy słuchawki z Twix mają dołączona gwarancję?

Nie do końca rozumiem co masz na myśli przez gwarancję, ale w pudełku oprócz słuchawek nic więcej nie ma.

chodzi mi jakis dokument, który będzie podstawą do gwarancji, czasem agencje dołączaja paragon, a czasem jest to protokół przekazania nagrody
przepraszam za skrót myślowy
0 0