Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Catcat

#7210639 Napisano: dzisiaj o 14:07:06
tad_pole napisał(a):

Widział ktoś gdzieś Przysnacki Snack Festival o smaku grillowanego kurczaka? emotka

W Biedronce na standzie u mnie były
1 tad_pole 0

IwonaJa

#7210641 Napisano: dzisiaj o 14:07:42
Wysłałam dokumenty do wygranej z Ferrero na stary adres i odebrali list, dostałam maila że weryfikacja pozytywna, także chyba  działa stara skrytka  emotka
0 0

anialistopad

#7210647 Napisano: dzisiaj o 14:32:52
IwonaJa napisał(a):

Wysłałam dokumenty do wygranej z Ferrero na stary adres i odebrali list, dostałam maila że weryfikacja pozytywna, także chyba  działa stara skrytka  emotka

Skrytka stara nie działa.  Zrobili przekierowanie na nową.  Mają w regulaminie o tym napisać
1 IwonaJa 0

aja

#7210653 Napisano: dzisiaj o 14:47:08
anialistopad napisał(a):

IwonaJa napisał(a):

Wysłałam dokumenty do wygranej z Ferrero na stary adres i odebrali list, dostałam maila że weryfikacja pozytywna, także chyba  działa stara skrytka  emotka

Skrytka stara nie działa.  Zrobili przekierowanie na nową.  Mają w regulaminie o tym napisać

O 14:08 otrzymałam pozytywną weryfikację od Ferrero. Polecony dotarł 11:57 , czyli bardzo szybko ogarnęli temat.
0 0

anialistopad

#7210655 Napisano: dzisiaj o 14:57:27
8aja napisał(a):

anialistopad napisał(a):

IwonaJa napisał(a):

Wysłałam dokumenty do wygranej z Ferrero na stary adres i odebrali list, dostałam maila że weryfikacja pozytywna, także chyba  działa stara skrytka  emotka

Skrytka stara nie działa.  Zrobili przekierowanie na nową.  Mają w regulaminie o tym napisać

O 14:08 otrzymałam pozytywną weryfikację od Ferrero. Polecony dotarł 11:57 , czyli bardzo szybko ogarnęli temat.

Też mam pozytywna weryfikację ,ale na listę jeszcze nie wpisali . Koleżanka wysyłała 26 września i jeszcze nic od nich nie ma ,a list w transporcie
0 0