Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

daisygirl

#7209450 Napisano: dzisiaj o 08:47:44
Do Kinder Chocolate wystaczy kod z pudełka? Nie trzeba zachowywać paragonu?
0 0

magdalena-chili

#7209454 Napisano: dzisiaj o 09:13:02
daisygirl napisał(a):

Do Kinder Chocolate wystaczy kod z pudełka? Nie trzeba zachowywać paragonu?

Przy wygranej 500pln z loterii nie chcieli nic, tylko to co podczas rejestracji. Nie wiem czy nie będą potrzebowali np przy konkursie?
1 samuraj 0

tad_pole

#7209455 Napisano: dzisiaj o 09:24:36
Hej, czy w przypadku loterii DPD trzeba trzymać etykietę czy śmiało wywalać te pudełka w przypadku braku wygranej?
0 0

ZetZ

#7209462 Napisano: dzisiaj o 10:11:56
czarny_kot napisał(a):

katee14 napisał(a):

czarny_kot napisał(a):

Miał ktoś tak że próbuje odkopać ziemniaka, a str nie reaguje? Grządka się tylko rusza i nic się nie dzieje. Zmarnowane już 2 paragony emotka

Ja tak miałam dwa dni temu. Też zmarnowany paragon.

Odpisali że zgłoszenie i tak jest poprawne nawet jak się nic nie rusza, a gdyby się wygrało to będzie @. No tak że tak wystarczy stać przed grządką w odpowiednim momencie

Uff... Dzięki za infoemotka bo u mnie też dziś takie bezobsługowe ziemniaczane pole.
0 0

katoda1

#7209463 Napisano: dzisiaj o 10:22:53
Wygrałam bluzę w Knoppers, ale nie mam pojęcia którym paragonem.
W jaki sposób wysłać wszystkie paragony? Kilka razy mam wysyłać formularz i za każdym razem inne zdjęcie załączać?
0 0

anialistopad

#7209464 Napisano: dzisiaj o 10:25:25
katoda1 napisał(a):

Wygrałam bluzę w Knoppers, ale nie mam pojęcia którym paragonem.
W jaki sposób wysłać wszystkie paragony? Kilka razy mam wysyłać formularz i za każdym razem inne zdjęcie załączać?

Zadzwoń do nich i poproś o podanie numeru paragonu. Podadzą Ci 2 ostatnie cyfry i sklep w którym kupione było wraz z datą zakupu
0 0

onazielona86

#7209473 Napisano: dzisiaj o 10:53:48
Też macie powiadomienie od Ferrero żeby nie wysyłać póki co oświadczenia z paragonem?Bo skryta pocztowa u nich nie działa ?
0 0

jokan

#7209477 Napisano: dzisiaj o 10:58:47
onazielona86 napisał(a):

Też macie powiadomienie od Ferrero żeby nie wysyłać póki co oświadczenia z paragonem?Bo skryta pocztowa u nich nie działa ?

ja nie grałam, ale ktoś na forum pisał, że takie info jest od nich
0 0

chicaa

#7209478 Napisano: dzisiaj o 11:08:27
Loteria Lipton w Biedronce: kupuję herbaty Lipton za ponad 20 zł, ale biedronkowy voucher czy inna promocja, rabatuje mi kwotę na paragonie. Czy uważacie, że Smolar to uzna? Oczywiście paragon wskazuje oryginalną cenę herbaty, która łącznie przekracza 20 zł. Czy ma ktoś z Was może doświadczenie w tego typu sytuacjach?
0 0