Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anialistopad

#7209365 Napisano: dzisiaj o 14:50:39
IwonaJa napisał(a):

poniżej info z Ferrero:

Dzień dobry,
ze względu na nieplanowane zamknięcie urzędu pocztowego prosimy o wstrzymanie się z wysyłką, a w sytuacji, gdy otrzymali Państwo zwrot dokonanej wysyłki, o odroczenie ponownej wysyłki wymaganej dokumentacji do wygranej Nagrody I stopnia w Loterii Promocyjnej „Ferrero Rocher – Przemień chwile w złoty blask”.
Poinformujemy Państwa o nowym adresie skrytki pocztowej po zatwierdzeniu tej zmiany w regulaminie Loterii.

Też to dostałam. A co jak list zaginie w drodze powrotnej? Nie mogli emailem dokumentów poprosić ? Kurde no
0 0

IwonaJa

#7209366 Napisano: dzisiaj o 14:57:09
anialistopad napisał(a):

IwonaJa napisał(a):

poniżej info z Ferrero:

Dzień dobry,
ze względu na nieplanowane zamknięcie urzędu pocztowego prosimy o wstrzymanie się z wysyłką, a w sytuacji, gdy otrzymali Państwo zwrot dokonanej wysyłki, o odroczenie ponownej wysyłki wymaganej dokumentacji do wygranej Nagrody I stopnia w Loterii Promocyjnej „Ferrero Rocher – Przemień chwile w złoty blask”.
Poinformujemy Państwa o nowym adresie skrytki pocztowej po zatwierdzeniu tej zmiany w regulaminie Loterii.

Też to dostałam. A co jak list zaginie w drodze powrotnej? Nie mogli emailem dokumentów poprosić ? Kurde no

Dokladnie o tym pomyślałam,nawet zdjęcia paragonu nie zrobiłam😒
I od środy status przesyłki- W transporcie
0 0

kasia_2906

#7209369 Napisano: dzisiaj o 15:10:20
[quote=Też to dostałam a moja już poszla...

IwonaJa]
anialistopad napisał(a):

IwonaJa napisał(a):

poniżej info z Ferrero:

Dzień dobry,
ze względu na nieplanowane zamknięcie urzędu pocztowego prosimy o wstrzymanie się z wysyłką, a w sytuacji, gdy otrzymali Państwo zwrot dokonanej wysyłki, o odroczenie ponownej wysyłki wymaganej dokumentacji do wygranej Nagrody I stopnia w Loterii Promocyjnej „Ferrero Rocher – Przemień chwile w złoty blask”.
Poinformujemy Państwa o nowym adresie skrytki pocztowej po zatwierdzeniu tej zmiany w regulaminie Loterii.

Też to dostałam. A co jak list zaginie w drodze powrotnej? Nie mogli emailem dokumentów poprosić ? Kurde no

Dokladnie o tym pomyślałam,nawet zdjęcia paragonu nie zrobiłam😒
I od środy status przesyłki- W transporcie
0 0

atyde25

#7209370 Napisano: dzisiaj o 15:11:22
Zdjęcia paragonu i ksero paragonu to podstawa.
szczególnie przy bardziej wypasionych nagrodach. Ktoś jeszcze ufa w 100% ppp. No chyba nikt kto do 4 umie zliczyć.
0 0

MDL

#7209371 Napisano: dzisiaj o 15:13:47
Ja rzadko wygrywam, ale jak wysyłałam paragon to zrobiłam zdjęcia i wysłałam kurierem UPC na drugi dzień były dokumenty, pocztą nie odważyłabym się wysłać 😥
0 0

visserarthur

#7209373 Napisano: dzisiaj o 15:26:34
MDL napisał(a):

Ja rzadko wygrywam, ale jak wysyłałam paragon to zrobiłam zdjęcia i wysłałam kurierem UPC na drugi dzień były dokumenty, pocztą nie odważyłabym się wysłać 😥

Tam niestety jest adres na skrytkę, więc tylko Poczta Polska. Też wysyłam, kiedy tylko się da, do większych nagród, paragon kurierem. Różnica cenowa niewielka, ale za to stres krótszy, bo na drugi dzień na pewno jest już na miejscu.
1 MDL 0

PPPet-er

#7209376 Napisano: dzisiaj o 15:40:34
agakaz2 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Biedronka Lipton są ograniczenia na gospodarstwo?:)

niestety tak
5 nagród po 1 z każdego rodzaju

I teraz traf te "różne"

elmas

#7209377 Napisano: dzisiaj o 15:41:01
maixys napisał(a):

Gdzie kupić ładnie opisaną Lavazze? emotka

A może opis "Espresso Cl. Kawa z." przejdzie? Taki jest na paragonie w Lidlu.

Kawa w puszce kupiona w Biedronce ma opis "KaMieLavEspres250g" i kosztuje 20,99 zł.
1 maixys 0

stalowiak1979

#7209392 Napisano: dzisiaj o 16:21:57
Czy do konkursu Palmolive w Biedronce można dokonac zakupu jutro tj. w sobotę czy tylko w dni robocze???
0 0

samdej

#7209395 Napisano: dzisiaj o 16:26:06
stalowiak1979 napisał(a):

Czy do konkursu Palmolive w Biedronce można dokonac zakupu jutro tj. w sobotę czy tylko w dni robocze???

W dni robocze, ale tylko nieparzyste i gdy zachmurzenie jest umiarkowane a kierownik sklepu jest na drugim śniadaniu.

Skąd w ogóle taki pomysł, że tylko w dni robocze?🙂 Jest termin od do zakupów i tego wystarczy się trzymać. Nie komplikuj sobie niepotrzebnie życia😀

Martyna0085

#7209401 Napisano: dzisiaj o 17:23:26
Jeszcze raz mam pytanie do Haribo - za każdym razem gdy chce przesłać zgłoszenie nie pojawia się żaden komunikat, nic się nie przesyła i nie dostaję żadnego potwierdzenia.
Czy mieliście taką sytuację? Przy każdym polu pojawia się 'zielony haczyk', jedynie przy wgranym zdjęciu paragonu takiego haczyka nie mam - może tu coś jest nie tak? Choć już wgrywałam zdjęcie w prawie każdym formacie emotka
0 0