Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

edith

#7208348 Napisano: 24.09.2024 12:44:17
Belluczi napisał(a):

Nowalijka napisał(a):

Mam pytanie, czy jest tu ktoś, kto wygrał kiedyś w konkursie kulinarnym główną nagrodę? Gram i gram, i ciągle porażki. Po wynikach z Łaciataj to już zupełne rozczarowanie.  Czy komuś udało się wygrać z profesjonalnymi blogerami kulinarnymi, czy jest  w ogóle sens próbować?

Powiem szczerze, że to co napisałaś to jakbym siebie widziała.. Na prawdę mocno się staram żeby wygrać tego jedynego Thermomixa dla siebie 😭. 
A po dzisiejszych wynikach z Łaciatej zobaczyłam, że TM wygrała Pani, która już niedawno w innym konkursie też wygrała TM6. I to w sumie nie pierwsza taka sytuacja.
Serio człowiek czuje wielkie rozczarowanie ☹️

Zazwyczaj przegrywam z blogerami i boli to tym bardziej ,że tyle pracy i czasu się wkłada w przygotowanie dania.....ale raz,parę lat temu wygrałam thermomix ale to było 6  lat temu i jeszcze ich tylu na fb i Instagramie nie było. Teraz czasem wygram z blogerami i jaka jestem wtedy szczęśliwa bo moje zdjęcia niestety nie są tak podrasowane jak blogerów, są to dania do zjedzenia a nie tylko do fotografii....bo słyszałam o różnych cudach które stosują blogerki do zrobienia zdjęcia żeby było apetyczne i eleganckie 🙂

0 0

deva

#7208354 Napisano: 24.09.2024 12:59:10
Słuchajcie, wiem że już nie raz była dyskusja na ten temat, ale nie pamiętam, jak to zrobić, żeby nie zwiększało ilości znaków w tekście tak jak w wordzie?
Help emotka
0 0

8igora9

#7208355 Napisano: 24.09.2024 13:04:30
edith napisał(a):

Belluczi napisał(a):

Nowalijka napisał(a):

Mam pytanie, czy jest tu ktoś, kto wygrał kiedyś w konkursie kulinarnym główną nagrodę? Gram i gram, i ciągle porażki. Po wynikach z Łaciataj to już zupełne rozczarowanie.  Czy komuś udało się wygrać z profesjonalnymi blogerami kulinarnymi, czy jest  w ogóle sens próbować?

Powiem szczerze, że to co napisałaś to jakbym siebie widziała.. Na prawdę mocno się staram żeby wygrać tego jedynego Thermomixa dla siebie 😭. 
A po dzisiejszych wynikach z Łaciatej zobaczyłam, że TM wygrała Pani, która już niedawno w innym konkursie też wygrała TM6. I to w sumie nie pierwsza taka sytuacja.
Serio człowiek czuje wielkie rozczarowanie ☹️

Zazwyczaj przegrywam z blogerami i boli to tym bardziej ,że tyle pracy i czasu się wkłada w przygotowanie dania.....ale raz,parę lat temu wygrałam thermomix ale to było 6  lat temu i jeszcze ich tylu na fb i Instagramie nie było. Teraz czasem wygram z blogerami i jaka jestem wtedy szczęśliwa bo moje zdjęcia niestety nie są tak podrasowane jak blogerów, są to dania do zjedzenia a nie tylko do fotografii....bo słyszałam o różnych cudach które stosują blogerki do zrobienia zdjęcia żeby było apetyczne i eleganckie 🙂


Przecież dziewczyny, które najwięcej wygrywają nie są żadnymi blogerkam tylko konkursowiczkami, które są zdolne i pracowite, więc z czasem zaczęły robić coraz lepsze zdjęcia. To teraz mają przestać brać udział w konkursach, żeby nie było smutno tym, którzy od lat nie robią żadnego progresu? No dajcie spokój. 🙃  Poza tym wypominacie, że ktoś już coś wygrał dwa razy, a potem zdziwienie, że nie wiemy, czy były już wyniki jakiegoś konkursu, bo nikt się nie chce przyznać do nagrody, tak jakby to był jakiś powód do wstydu... podczas gdy to powinno być powodem do dumy. 😵‍💫

mellowfruit

#7208366 Napisano: 24.09.2024 13:37:34
deva napisał(a):

Słuchajcie, wiem że już nie raz była dyskusja na ten temat, ale nie pamiętam, jak to zrobić, żeby nie zwiększało ilości znaków w tekście tak jak w wordzie?
Help emotka

jeśli chodzi o to, że w SMS pokazuje większą liczbę znaków, to trzeba usunąć wszystkie polskie znaki i wtedy liczy normalnie emotka
0 0

agicho

#7208367 Napisano: 24.09.2024 13:42:10
Czy ktoś jeszcze czeka na SMA z wygrana Nuii lewiatan ???
0 0

atyde25

#7208368 Napisano: 24.09.2024 13:44:30
Ja odnoszę może mylne może nie wrażenie ,że każdemu się wydaje ,że jego prace to jest mistrzostwo i musi wygrać. I zaczyna się doczepianie dlaczego ktoś inny wygrał. Nie bym brała udział w konkursach foto bo mam za małe możliwości i sprzętowe i pomysłowe. Ale jak nie wygram nie doszukuje się się trzeciego i czwartego dna. Komisja ocenia Nigdy przez tyle lat nie myślałam, że muszę coś wygrać bo genialne prace miałam. Chyba jestem dziwna i do tego nie umiem w przecinki:P
1 aster222 0

deva

#7208371 Napisano: 24.09.2024 13:57:03
mellowfruit napisał(a):

deva napisał(a):

Słuchajcie, wiem że już nie raz była dyskusja na ten temat, ale nie pamiętam, jak to zrobić, żeby nie zwiększało ilości znaków w tekście tak jak w wordzie?
Help emotka

jeśli chodzi o to, że w SMS pokazuje większą liczbę znaków, to trzeba usunąć wszystkie polskie znaki i wtedy liczy normalnie emotka

dzięki za odpowiedź, ale chodzi mi o to, że gdy policzę znaki w wordzie, to jest 195, tekst jest dozwolony do 200 (Prince Polo) a pokazuje mi, że za dużo znaków, bo word dolicza i był jakiś sposób na to. Wklejenie do notatnika i skopiowanie też nie pomaga
0 0

mellowfruit

#7208374 Napisano: 24.09.2024 14:01:06
deva napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

deva napisał(a):

Słuchajcie, wiem że już nie raz była dyskusja na ten temat, ale nie pamiętam, jak to zrobić, żeby nie zwiększało ilości znaków w tekście tak jak w wordzie?
Help emotka

jeśli chodzi o to, że w SMS pokazuje większą liczbę znaków, to trzeba usunąć wszystkie polskie znaki i wtedy liczy normalnie emotka

dzięki za odpowiedź, ale chodzi mi o to, że gdy policzę znaki w wordzie, to jest 195, tekst jest dozwolony do 200 (Prince Polo) a pokazuje mi, że za dużo znaków, bo word dolicza i był jakiś sposób na to. Wklejenie do notatnika i skopiowanie też nie pomaga

hmmm, to niestety nie wiem, ja do liczenia znaków korzystam szeruj.pl, mi się sprawdza bardziej niż word
0 0

Anisu

#7208377 Napisano: 24.09.2024 14:01:59
Bony z Namysłowa Dino wysyłają Inpostem? Może ktoś wie?
0 0

FBkasia17

#7208382 Napisano: 24.09.2024 14:17:42
12klauduuus napisał(a):

Czy formularz moze byc wypelniony na kogokolwiek ?
I czy dziecko moze byc?

0 0

FBkasia17

#7208386 Napisano: 24.09.2024 14:19:32
[quote=Dzień dobry,
Czy może Pani wie, albo ktoś z Państwa czy osobą towarzyszącą może być nastoletnie dziecko?
Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia i wszystkiego dobrego!
12klauduuus]Czy formularz moze byc wypelniony na kogokolwiek ?
I czy dziecko moze byc?
0 0

deva

#7208388 Napisano: 24.09.2024 14:23:12
mellowfruit napisał(a):

deva napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

deva napisał(a):

Słuchajcie, wiem że już nie raz była dyskusja na ten temat, ale nie pamiętam, jak to zrobić, żeby nie zwiększało ilości znaków w tekście tak jak w wordzie?
Help emotka

jeśli chodzi o to, że w SMS pokazuje większą liczbę znaków, to trzeba usunąć wszystkie polskie znaki i wtedy liczy normalnie emotka

dzięki za odpowiedź, ale chodzi mi o to, że gdy policzę znaki w wordzie, to jest 195, tekst jest dozwolony do 200 (Prince Polo) a pokazuje mi, że za dużo znaków, bo word dolicza i był jakiś sposób na to. Wklejenie do notatnika i skopiowanie też nie pomaga

hmmm, to niestety nie wiem, ja do liczenia znaków korzystam szeruj.pl, mi się sprawdza bardziej niż word

o, to chyba o to chodziło, dziękuję emotka

nanajka81

#7208389 Napisano: 24.09.2024 14:23:12
titinunu napisał(a):

Anisu napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

Czy te ciężarówki z Serenady to jakoś na bieżąco informują? Bo jak dziecku pokażę to już po ptakach 😁

Tak, dostałam dzisiaj pozytywną weryfikację. Wysyłałam w sobotę.

 Twoje zgłoszenie do akcji promocyjnej Drużyna(A) Serenada zostało pozytywnie zweryfikowane! zgłoszenie z  21.09.

mam z wczoraj potwierdzone więc szybko im to idzie.
0 0

ladyinred

#7208398 Napisano: 24.09.2024 15:03:48
W loterii Bielenda Hebe wartość zakupu wpisujemy kwotę z paragonu wszystkich zakupów? Nie tylko Bielenda?

* kojarzy mi sie jakas loteria, gdy wpisywaliśmy wartość produktów promocyjnych 🥸
0 0

darog

#7208408 Napisano: 24.09.2024 15:52:39
Winiary. Azja. Biedronka.

Ciekawi mnie czy jest popyt na takie 1 - osobowe wycieczki.

Dużo zgłoszeń wysyłaliście? Byli chętni na takie akcje?
0 0

prosiaczek

#7208409 Napisano: 24.09.2024 15:53:01
Właśnie dostałam zwrotkę mejla z loterii dino Namysłów. Zgłoszenie wysłałam 2 tyg temu..,😂
0 0

anialistopad

#7208410 Napisano: 24.09.2024 15:53:13
W loterii knoppers jest limit wygranych 100? Nie mogę się doczytać w regulaminie
0 0

basiag

#7208411 Napisano: 24.09.2024 15:54:13
Dziś Dino Namysłów przysłał Potwierdzenie zgłoszenia udziału z dnia 12.09 ???
czy oni maja takie opóźnienia ? czy coś im się pomieszało ?
0 0

magie1982

#7208416 Napisano: 24.09.2024 16:10:16
Hej czy dzwonił ktoś do Albedo odnośnie biletów z Inpost. Wygrałam na siebie, a chcę żeby jechał mąż i syn. Wiem, że niektórzy mieli podobnie. Jak wypełniliście formularze?
1 FBkasia17 0

jokan

#7208419 Napisano: 24.09.2024 16:12:59
basiag napisał(a):

Dziś Dino Namysłów przysłał Potwierdzenie zgłoszenia udziału z dnia 12.09 ???
czy oni maja takie opóźnienia ? czy coś im się pomieszało ?

to jest możliwe, z tych wcześniejszych dni dostałam powiadomienie jakoś po kilku dniach albo i dłużej
obecnie powiadomienia idą zaraz po zgłoszeniu
0 0