Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

aendrius1

#7207444 Napisano: 20.09.2024 14:35:44
POST NIETYPOWY!!!!
Nigdy nie prosiłem o pomoc na tym naszym forum, ale nie mogę obojetnie przejść do sytuacji która nas dotknęła!!!
Mieszkam w Prudniku , na szczescie choś było bardzo blisko zalanie mnie nie dosięgło....
Ale mam znajomych i rodzine których to dosięgło...
Wiem z doswiadczenia że mamy jakies zbedne srodki czystości typu (cokolwiek szmpony,jakieś płyny do myscia podłóg, mydło, papersy,cokolwiek by WAM zalegało, jakaś żywność w puszkach, zafoliowana ,makaron,kasza coś sypkiego bo to napewno sie przyda, może coś słodkiego dla dzieciaków...itp)
Wieżę w nasz FORUM!!!  Proszę Was bardzo bo sytuacja jest naprawde kryzysowa (wiem ze pokazują że wiozą dary itp....ale tych potrzeb jest ogrom!!) 
Jeśli ktoś z WAS ma coś zbednego proszę o przesłanie do mnie a ja to dostarcze do ludzi naprawde potrzebujących!!!!!
Wiem że inpost w miare możliwości Działa...
Jeszcze raz poprostu proszę.....
Andrzej Józefowicz
48-200 Prudnik
Kościuszki 63
602614074
Inpost
PRD01A  Kościuszki
lub adres domowy
0 0

marcinf

#7207445 Napisano: 20.09.2024 14:37:00
Diana02 napisał(a):

Z ciekawości: 
Jaki mieliście czas w wyścigu Żabka Tyskie konkurs z Hołowczycem? Nie wiem czy mi się tak beznadziejnie kierowało jakby na odwrót czy co, 209 sekund 😂 😂

Myślę, że żeby załapać się na nagrodę trzeba zejść poniżej 70 sekund (po odjęciu bonusowych kapsli). Chyba, że mamy tam taką skalę oszustwa jak przy Żabka Cola Oreo, to wtedy chyba warto sobie odpuścić granie.
0 0

Diana02

#7207447 Napisano: 20.09.2024 14:41:32
marcinf napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Z ciekawości: 
Jaki mieliście czas w wyścigu Żabka Tyskie konkurs z Hołowczycem? Nie wiem czy mi się tak beznadziejnie kierowało jakby na odwrót czy co, 209 sekund 😂 😂

Myślę, że żeby załapać się na nagrodę trzeba zejść poniżej 70 sekund (po odjęciu bonusowych kapsli). Chyba, że mamy tam taką skalę oszustwa jak przy Żabka Cola Oreo, to wtedy chyba warto sobie odpuścić granie.

Nie wiem, ale dla mnie to było tragiczne żeby dojechać do mety 😂
0 0

mellowfruit

#7207448 Napisano: 20.09.2024 14:42:14
Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Anisu napisał(a):

marcinf napisał(a):

Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Czy ktoś z was kupował już może Lavazzę (najlepiej Lidl/Carrefour)? Co macie na paragonie, czy jest tam info że to Lavazza Espresso konkretnie?

ja kupiłam w carrefur , niestety na paragonie jest tylko "kawa lavazza", więc do konkursu się nie nadaje, musi być oznaczenie espresso

Naprawdę agencje podchodzą do tego aż tak restrykcyjnie? W konkursie Nasz Sklep udało mi się wygrać głośnik w Kropce Bordo, gdzie na paragonie napisane było tylko 'LODY C'

Nie wiem jak podchodzi Lavazza, w regulaminie jest, że ma być espresso. Napisałam do nich maila czy musi być  i ma być espresso też,

Daj znać co odpiszą emotka

odpisali, że musi być nazwa kawy i typu np. kava lavazza espresso.

okej, dziękuję! to mój paragon też do śmieci... W Biedronce podobno jest że espresso, chyba tam spróbuję jeszcze kupić.
0 0

nanajka81

#7207450 Napisano: 20.09.2024 14:47:00
Diana02 napisał(a):

marcinf napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Z ciekawości: 
Jaki mieliście czas w wyścigu Żabka Tyskie konkurs z Hołowczycem? Nie wiem czy mi się tak beznadziejnie kierowało jakby na odwrót czy co, 209 sekund 😂 😂

Myślę, że żeby załapać się na nagrodę trzeba zejść poniżej 70 sekund (po odjęciu bonusowych kapsli). Chyba, że mamy tam taką skalę oszustwa jak przy Żabka Cola Oreo, to wtedy chyba warto sobie odpuścić granie.

Nie wiem, ale dla mnie to było tragiczne żeby dojechać do mety 😂

80 sek, szybciej się mi nie udało.
1 Diana02 0

Anisu

#7207453 Napisano: 20.09.2024 14:48:15
mellowfruit napisał(a):

Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Anisu napisał(a):

marcinf napisał(a):

Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Czy ktoś z was kupował już może Lavazzę (najlepiej Lidl/Carrefour)? Co macie na paragonie, czy jest tam info że to Lavazza Espresso konkretnie?

ja kupiłam w carrefur , niestety na paragonie jest tylko "kawa lavazza", więc do konkursu się nie nadaje, musi być oznaczenie espresso

Naprawdę agencje podchodzą do tego aż tak restrykcyjnie? W konkursie Nasz Sklep udało mi się wygrać głośnik w Kropce Bordo, gdzie na paragonie napisane było tylko 'LODY C'

Nie wiem jak podchodzi Lavazza, w regulaminie jest, że ma być espresso. Napisałam do nich maila czy musi być  i ma być espresso też,

Daj znać co odpiszą emotka

odpisali, że musi być nazwa kawy i typu np. kava lavazza espresso.

okej, dziękuję! to mój paragon też do śmieci... W Biedronce podobno jest że espresso, chyba tam spróbuję jeszcze kupić.


u mnie w dwóch Biedronkach nie było Lavazza, a w jednej była espresso ziarnista duża za ponad 50 zł. Ostatecznie kupiłam na Allegro, wystawiają fakturę imienną na której jest oznaczenie espresso.  A Ty gdzie kupiłaś i co masz dokładnie na paragonie? I wracając do pytania, w dwóch Lidlach u mnie  było też tylko "kawa lavazza" bez typu.

0 0

deva

#7207462 Napisano: 20.09.2024 15:00:23
mellowfruit napisał(a):

Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Anisu napisał(a):

marcinf napisał(a):

Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Czy ktoś z was kupował już może Lavazzę (najlepiej Lidl/Carrefour)? Co macie na paragonie, czy jest tam info że to Lavazza Espresso konkretnie?

ja kupiłam w carrefur , niestety na paragonie jest tylko "kawa lavazza", więc do konkursu się nie nadaje, musi być oznaczenie espresso

Naprawdę agencje podchodzą do tego aż tak restrykcyjnie? W konkursie Nasz Sklep udało mi się wygrać głośnik w Kropce Bordo, gdzie na paragonie napisane było tylko 'LODY C'

Nie wiem jak podchodzi Lavazza, w regulaminie jest, że ma być espresso. Napisałam do nich maila czy musi być  i ma być espresso też,

Daj znać co odpiszą emotka

odpisali, że musi być nazwa kawy i typu np. kava lavazza espresso.

okej, dziękuję! to mój paragon też do śmieci... W Biedronce podobno jest że espresso, chyba tam spróbuję jeszcze kupić.

cholera, ja już posłałam, a mam na paragonie kawa mielona Lavazza....
Przecież produkty sa różnie opisane w różnych konkursach i agencje je uznają
Straszycie ludzi
0 0

atyde25

#7207469 Napisano: 20.09.2024 15:30:28
Ja kupiłam dziś w Biedrze Stand Lavazzy postawili przy kasach samoo. Mielona 250 g ma opis espr.
Bonduelle pamiętamy ich dokładność w opisach paragonów do dziś mam wstręt do tej firmy.
1 Anisu 0

atyde25

#7207471 Napisano: 20.09.2024 15:32:37
Ale mam pytanie sama z innej beczki.Do sera Serenada to o jakim filmie dla paczki znajomych mam napisać o dowolnym czy o co chodzi? Chyba nie rozumiem do końca tego ich pytania.
0 0

Anisu

#7207475 Napisano: 20.09.2024 15:43:21
atyde25 napisał(a):

Ja kupiłam dziś w Biedrze Stand Lavazzy postawili przy kasach samoo. Mielona 250 g ma opis espr.
Bonduelle pamiętamy ich dokładność w opisach paragonów do dziś mam wstręt do tej firmy.

Może masz jakąś lepszą Biedronkę, bo w moich to bajzel. A co było z Bonduelle?
0 0

Anisu

#7207476 Napisano: 20.09.2024 15:45:43
atyde25 napisał(a):

Ale mam pytanie sama z innej beczki.Do sera Serenada to o jakim filmie dla paczki znajomych mam napisać o dowolnym czy o co chodzi? Chyba nie rozumiem do końca tego ich pytania.

Ja to rozumiem tak, że  wybieram film, który najabrdziej pasuje do mnie i paczki znajomych i uzasadniam dlaczego w ten film się przenosimy. Ale jestem ciekawa jak Wy rozumiecie? Po namyśle stwierdzam, że to jest prostsze. Po prostu na jaki fim zabrałabys paczkę przyjaciół i dlaczego emotka
0 0

androm

#7207478 Napisano: 20.09.2024 15:52:16
anaesth napisał(a):

jomico napisał(a):

czy z ikei wszystko poszło na raz?

Przed momentem dostałam maila emotka  A już myślałam, że po ptokach emotka

Myślicie, że to koniec z Ikeą?
0 0

nanajka81

#7207488 Napisano: 20.09.2024 16:19:09
androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

jomico napisał(a):

czy z ikei wszystko poszło na raz?

Przed momentem dostałam maila emotka  A już myślałam, że po ptokach emotka

Myślicie, że to koniec z Ikeą?

łudzę się że jeszcze nie... emotka
1 androm 0

deva

#7207491 Napisano: 20.09.2024 16:26:59
Anisu napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja kupiłam dziś w Biedrze Stand Lavazzy postawili przy kasach samoo. Mielona 250 g ma opis espr.
Bonduelle pamiętamy ich dokładność w opisach paragonów do dziś mam wstręt do tej firmy.

Może masz jakąś lepszą Biedronkę, bo w moich to bajzel. A co było z Bonduelle?

Pamiętam, że była akcja z loterią Bonduelle, nie chcieli uznawać paragonów, jak pisało np. Bondu.
Wtedy nie brałam udziału
To jest ta sama agencja co Bonduelle?
0 0

anaesth

#7207492 Napisano: 20.09.2024 16:30:09
deva napisał(a):

Anisu napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja kupiłam dziś w Biedrze Stand Lavazzy postawili przy kasach samoo. Mielona 250 g ma opis espr.
Bonduelle pamiętamy ich dokładność w opisach paragonów do dziś mam wstręt do tej firmy.

Może masz jakąś lepszą Biedronkę, bo w moich to bajzel. A co było z Bonduelle?

Pamiętam, że była akcja z loterią Bonduelle, nie chcieli uznawać paragonów, jak pisało np. Bondu.
Wtedy nie brałam udziału
To jest ta sama agencja co Bonduelle?

Bonduelle = Promo Makers. Ostatecznie nie było aż takiej tragedii, bo uznawali „kukurydza złocista”, choć „Bondu” też powinni emotka
1 deva 0

androm

#7207494 Napisano: 20.09.2024 16:35:37
nanajka81 napisał(a):

androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

jomico napisał(a):

czy z ikei wszystko poszło na raz?

Przed momentem dostałam maila emotka  A już myślałam, że po ptokach emotka

Myślicie, że to koniec z Ikeą?

łudzę się że jeszcze nie... emotka

tylko w sobotę, niedzielę to pewnie już nie robią:(
i czemu, by taką przerwę w wysyłce robili?
może im się coś zepsuło? emotka
0 0

deva

#7207499 Napisano: 20.09.2024 17:04:25
anaesth napisał(a):

deva napisał(a):

Anisu napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja kupiłam dziś w Biedrze Stand Lavazzy postawili przy kasach samoo. Mielona 250 g ma opis espr.
Bonduelle pamiętamy ich dokładność w opisach paragonów do dziś mam wstręt do tej firmy.

Może masz jakąś lepszą Biedronkę, bo w moich to bajzel. A co było z Bonduelle?

Pamiętam, że była akcja z loterią Bonduelle, nie chcieli uznawać paragonów, jak pisało np. Bondu.
Wtedy nie brałam udziału
To jest ta sama agencja co Bonduelle?

Bonduelle = Promo Makers. Ostatecznie nie było aż takiej tragedii, bo uznawali „kukurydza złocista”, choć „Bondu” też powinni emotka

Uff, dziękuję za odpowiedź.
Tak się cieszyłam, że mam napisane kawa LAVAZZA, może tu też nie będzie takiej tragedii, przynajmniej jest nadzieja...
0 0

Niebieska_Laguna

#7207503 Napisano: 20.09.2024 17:28:19
Bilet na Młode Wilki z AXE jest imienny, czy można komuś oddać?
0 0

rufus

#7207506 Napisano: 20.09.2024 17:38:34
W jakich sklepach mozna dostac goliard?
0 0

jomico

#7207507 Napisano: 20.09.2024 17:40:05
rufus napisał(a):

W jakich sklepach mozna dostac goliard?


netto
1 rufus 0