Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maverick

#7205699 Napisano: dzisiaj o 09:49:42
prosiaczek napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy też ktoś nie dostał zwrotki na meila  Namysłów Dino ?

Ja nie mam zwrotek, nawet nie wiedziałam że są 😳

Też nie widzę za dziś i wczoraj, na początku kojarzę były, ale nie gram codziennie, więc nie wiem od kiedy ich nie ma emotka
0 0

samuraj

#7205705 Napisano: dzisiaj o 09:59:35
maverick napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy też ktoś nie dostał zwrotki na meila  Namysłów Dino ?

Ja nie mam zwrotek, nawet nie wiedziałam że są 😳

Też nie widzę za dziś i wczoraj, na początku kojarzę były, ale nie gram codziennie, więc nie wiem od kiedy ich nie ma emotka

Do 11-tego były.
1 maverick 0

alexandra_sasa

#7205712 Napisano: dzisiaj o 10:14:43
Czy komuś udało się zgłosić ostatnio Twix. Bo już nie wiem co mam z tym paragonem zrobić? Nazw już ma jedną literę T.jpg i rozmiar 2Mb czy to nadal za dużo?
0 0

banka-manka

#7205714 Napisano: dzisiaj o 10:17:05
pusheen napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu "Zachowaj lato na dłużej" (ezebra- Nivea).
Nie wiem czy się jeszcze nie obudziłam, czy kabelki w mózgu mi nie stykają, ale próbuję zrozumieć regulamin. Moim zdaniem wynika z niego, że wyniki konkursu mają być dziś, a zgłoszenia można wysyłać do jutra... Ale może ktoś z Was lepiej to rozumie?

Jest tak jak piszesz, ale to na pewno błąd. Może miał być 19.09 albo 09.10 emotka  Zapytałam ich o to, ale jeszcze nie odpisali.

Odpisali Ci już odnośnie wyników?
Na stronie jest komunikat, że informacja do 13.09., ale regulamin dalej nie zmieniony.
0 0

atyde25

#7205715 Napisano: dzisiaj o 10:20:01
Tak mi się udało Twix ale pozostaje tylko opcja z telefonu. Przez stronę belka wyślij nie działa.Na fonie lekko się blokuje ale idzie.
0 0

atyde25

#7205716 Napisano: dzisiaj o 10:20:16
To o Twixie zjadłam nazwę.
0 0

pusheen

#7205720 Napisano: dzisiaj o 10:23:35
banka-manka napisał(a):

pusheen napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu "Zachowaj lato na dłużej" (ezebra- Nivea).
Nie wiem czy się jeszcze nie obudziłam, czy kabelki w mózgu mi nie stykają, ale próbuję zrozumieć regulamin. Moim zdaniem wynika z niego, że wyniki konkursu mają być dziś, a zgłoszenia można wysyłać do jutra... Ale może ktoś z Was lepiej to rozumie?

Jest tak jak piszesz, ale to na pewno błąd. Może miał być 19.09 albo 09.10 emotka  Zapytałam ich o to, ale jeszcze nie odpisali.

Odpisali Ci już odnośnie wyników?
Na stronie jest komunikat, że informacja do 13.09., ale regulamin dalej nie zmieniony.

Nie odpisali. Czekamy dziś na maile w takim razie emotka

niewyspanamama

#7205741 Napisano: dzisiaj o 12:21:59
Podzieli się ktoś odpowiedzią do dzisiejszego quizu hebe ? emotka  będę bardzo wdziecznaemotka
0 0

leniuszka

#7205744 Napisano: dzisiaj o 12:24:35
niewyspanamama napisał(a):

Podzieli się ktoś odpowiedzią do dzisiejszego quizu hebe ? emotka  będę bardzo wdziecznaemotka

Zobacz wątek SZUKAM

pinkmelody

#7205750 Napisano: dzisiaj o 12:35:34
Czy ktoś już otrzymał kosmetyki z konkursu Neboa?
0 0

jagodzianka

#7205755 Napisano: dzisiaj o 12:54:56
zielonaszpilka napisał(a):

titinunu napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy możecie wysłać zgłoszenie na piłkarski konkurs Inpost? Cały czas mi wyskakuje błąd,  że nr przesyłki jest nieprawidłowy, albo do paczki jest przypisany inny nr tel - a wszystko jest w porządku.  🤔

U mnie to samo.

Widocznie ta przesyłka nie bierze udziału w konkursie. Czy próbujecie zgłosić przesyłkę z vinted albo olx, którą wysyłaliście jako nadawca?

U mnie tak samo od wczoraj , a wszystko sprawdzone i wszystko się zgadza , paczka odebrana, opłacona , chyba to jest ich jakiś błąd
0 0

aster222

#7205761 Napisano: dzisiaj o 13:13:08
Główne z Moya było info?
0 0