Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maverick

#7205113 Napisano: dzisiaj o 10:59:11
sks900 napisał(a):

Działa komuś loteria Twix?

Wystąpił błąd!Prosimy spróbować ponownie.Upewnij się że nazwa zdjęcia jest krótka, a zdjęcie jest w formacie.jpg lub .png
0 0

rufus

#7205114 Napisano: dzisiaj o 11:02:20
maverick napisał(a):

sks900 napisał(a):

Działa komuś loteria Twix?

Wystąpił błąd!Prosimy spróbować ponownie.Upewnij się że nazwa zdjęcia jest krótka, a zdjęcie jest w formacie.jpg lub .png

U mnie w tej chwili zgloszenie ze zdjeciem robionym bezposrednio z aparatu, przeszlo.
0 0

maverick

#7205116 Napisano: dzisiaj o 11:06:36
rufus napisał(a):

maverick napisał(a):

sks900 napisał(a):

Działa komuś loteria Twix?

Wystąpił błąd!Prosimy spróbować ponownie.Upewnij się że nazwa zdjęcia jest krótka, a zdjęcie jest w formacie.jpg lub .png

U mnie w tej chwili zgloszenie ze zdjeciem robionym bezposrednio z aparatu, przeszlo.

Podziałało emotka
0 0

ananaska

#7205132 Napisano: dzisiaj o 12:04:10
Tak się zastanawiam, czy na tą samą aplikację MOYA można było zdobyć więcej niż jedną nagrodę?
0 0

asantesana

#7205133 Napisano: dzisiaj o 12:04:56
Mam dylemat odnośnie konkursu InPost, widzę przykład Vinted w regulaminie, ale jak ma się sprawa z Allegro, gdy ktoś kupuje ze smartem? Niby nadawca płaci za przesyłkę, ale ja zapłaciłam za smarta, więc kto tu jest upoważniony do zgłoszenia? Ktoś moze rozwiązywał taki "problem" u źródła?
0 0

asiaaa85

#7205134 Napisano: dzisiaj o 12:05:13
ananaska napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy na tą samą aplikację MOYA można było zdobyć więcej niż jedną nagrodę?

Tak ja w każdym etapie wygrałam nagrodę ,więc nie ma limitu odnośnie nagród .
0 0

agakaz2

#7205137 Napisano: dzisiaj o 12:11:13
asantesana napisał(a):

Mam dylemat odnośnie konkursu InPost, widzę przykład Vinted w regulaminie, ale jak ma się sprawa z Allegro, gdy ktoś kupuje ze smartem? Niby nadawca płaci za przesyłkę, ale ja zapłaciłam za smarta, więc kto tu jest upoważniony do zgłoszenia? Ktoś moze rozwiązywał taki "problem" u źródła?

kupuje pr,ez allegro.pacxke odebrałam udział wzięty nie zastanawiałam się kto płaci za przesylke

stokrotka238

#7205140 Napisano: dzisiaj o 12:18:15
agakaz2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Mam dylemat odnośnie konkursu InPost, widzę przykład Vinted w regulaminie, ale jak ma się sprawa z Allegro, gdy ktoś kupuje ze smartem? Niby nadawca płaci za przesyłkę, ale ja zapłaciłam za smarta, więc kto tu jest upoważniony do zgłoszenia? Ktoś moze rozwiązywał taki "problem" u źródła?

kupuje pr,ez allegro.pacxke odebrałam udział wzięty nie zastanawiałam się kto płaci za przesylke

W zgłoszeniu podajesz czy jesteś nadawcą czy odbiorcą paczki, więc pewnie w konkursie mogą wziąć udział obie te osoby.

kiwiwi

#7205142 Napisano: dzisiaj o 12:33:44
stokrotka238 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Mam dylemat odnośnie konkursu InPost, widzę przykład Vinted w regulaminie, ale jak ma się sprawa z Allegro, gdy ktoś kupuje ze smartem? Niby nadawca płaci za przesyłkę, ale ja zapłaciłam za smarta, więc kto tu jest upoważniony do zgłoszenia? Ktoś moze rozwiązywał taki "problem" u źródła?

kupuje pr,ez allegro.pacxke odebrałam udział wzięty nie zastanawiałam się kto płaci za przesylke

W zgłoszeniu podajesz czy jesteś nadawcą czy odbiorcą paczki, więc pewnie w konkursie mogą wziąć udział obie te osoby.

To właśnie ten, kto płaci za przesyłkę może wziąć udział w konkursie, przynajmniej ja tak rozumiem ten zapis w regulaminie:
Uczestnik może zgłosić się do Konkursu na podstawie przesyłki dla której samodzielnie i na własny koszt wygenerował etykietę za pośrednictwem aplikacji mobilnej InPost lub poprzez stronę internetową https://inpost.pl/SzybkieNadania/. Uczestnik nie może zgłosić się do Konkursu na podstawie przesyłki, którą nadał z wykorzystaniem etykiety wygenerowanej automatycznie (czyli w sytuacji, kiedy koszt przesyłki opłacił jej odbiorca).
Nie wiem, jak się ma sprawa z Allegro, ale na logikę, to kupując Smarta niejako wykupujesz sobie usługę darmowej przesyłki, więc powinno się liczyć, chyba emotka

asantesana

#7205154 Napisano: dzisiaj o 12:55:03
kiwiwi napisał(a):

Nie wiem, jak się ma sprawa z Allegro, ale na logikę, to kupując Smarta niejako wykupujesz sobie usługę darmowej przesyłki, więc powinno się liczyć, chyba emotka

No na logikę tak. Chyba emotka  Trochę niejasny regulamin, mogli podać takie kluczowe przykłady jak z Vinted, ale przyjmuję logikę i biorę udział emotka
1 kiwiwi 0

asantesana

#7205155 Napisano: dzisiaj o 12:55:56
stokrotka238 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Mam dylemat odnośnie konkursu InPost, widzę przykład Vinted w regulaminie, ale jak ma się sprawa z Allegro, gdy ktoś kupuje ze smartem? Niby nadawca płaci za przesyłkę, ale ja zapłaciłam za smarta, więc kto tu jest upoważniony do zgłoszenia? Ktoś moze rozwiązywał taki "problem" u źródła?

kupuje pr,ez allegro.pacxke odebrałam udział wzięty nie zastanawiałam się kto płaci za przesylke

W zgłoszeniu podajesz czy jesteś nadawcą czy odbiorcą paczki, więc pewnie w konkursie mogą wziąć udział obie te osoby.

No nie bardzo, według regulaminu udział może wziąć osoba płacąca.
0 0

kiwiwi

#7205156 Napisano: dzisiaj o 13:00:12
asantesana napisał(a):

kiwiwi napisał(a):

Nie wiem, jak się ma sprawa z Allegro, ale na logikę, to kupując Smarta niejako wykupujesz sobie usługę darmowej przesyłki, więc powinno się liczyć, chyba emotka

No na logikę tak. Chyba emotka  Trochę niejasny regulamin, mogli podać takie kluczowe przykłady jak z Vinted, ale przyjmuję logikę i biorę udział emotka

Mam nadzieję, że organizatorzy też przyjmują taką logikę emotka Ale może warto się upewnić u źródła w tej kwestii, bo jeśli komuś bardzo zależy na nagrodzie to trochę szkoda byłoby przestrzelić emotka

monia0303

#7205157 Napisano: dzisiaj o 13:03:51
kiwiwi napisał(a):

asantesana napisał(a):

kiwiwi napisał(a):

Nie wiem, jak się ma sprawa z Allegro, ale na logikę, to kupując Smarta niejako wykupujesz sobie usługę darmowej przesyłki, więc powinno się liczyć, chyba emotka

No na logikę tak. Chyba emotka  Trochę niejasny regulamin, mogli podać takie kluczowe przykłady jak z Vinted, ale przyjmuję logikę i biorę udział emotka

Mam nadzieję, że organizatorzy też przyjmują taką logikę emotka Ale może warto się upewnić u źródła w tej kwestii, bo jeśli komuś bardzo zależy na nagrodzie to trochę szkoda byłoby przestrzelić emotka

moim zdaniem sprawa z vinted i allegro smart jest taka że tutaj tylko osoba kupująca może się zgłosić a sprzedająca nie. natomiast np. wysyłając paczkę przez szybkienadania na jeden numer przesyłki może się zgłosić  osoby: nadawca i odbiorca przesyłki.
0 0