Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

asiaaa85

#7203558 Napisano: dzisiaj o 15:07:55
zielonaszpilka napisał(a):

kimberly napisał(a):

https://wygrywajznamyslow.pl/

Nowa loteria w Dino od dziś, może ktoś dodać do bazy, bo mi coś to nie idzie;) i wiem, że w tytule wątku jest bez linków ale nie wiem jak to inaczej wam przekazać emotka


Czy są tam jakieś limity na osobę ? Nie widzę nic w regulaminie . 

0 0

agakaz2

#7203560 Napisano: dzisiaj o 15:13:41
asiaaa85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kimberly napisał(a):

https://wygrywajznamyslow.pl/

Nowa loteria w Dino od dziś, może ktoś dodać do bazy, bo mi coś to nie idzie;) i wiem, że w tytule wątku jest bez linków ale nie wiem jak to inaczej wam przekazać emotka


Czy są tam jakieś limity na osobę ? Nie widzę nic w regulaminie . 

nie znalazłam
jedna osoba może wygrać wiele nagród
1 asiaaa85 0

Jestemnowa

#7203561 Napisano: dzisiaj o 15:14:17
Działa wam strona Almette ?
0 0

Kamyczkowa

#7203562 Napisano: dzisiaj o 15:15:38
[quote=

Jestemnowa]Działa wam strona Almette ?

Mi nie

fragles

#7203566 Napisano: dzisiaj o 15:28:10
agakaz2 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kimberly napisał(a):

https://wygrywajznamyslow.pl/

Nowa loteria w Dino od dziś, może ktoś dodać do bazy, bo mi coś to nie idzie;) i wiem, że w tytule wątku jest bez linków ale nie wiem jak to inaczej wam przekazać emotka


Czy są tam jakieś limity na osobę ? Nie widzę nic w regulaminie . 

nie znalazłam
jedna osoba może wygrać wiele nagród


4.4. Uczestnik Loterii może wygrać więcej niż jedną Nagrodę.
1 asiaaa85 0

asantesana

#7203575 Napisano: dzisiaj o 15:55:30
Wklejam ku przestrodze nowy sposób na oszustwo, może pojawić się w konkursach (WC mało osob czyta, dlatego tutaj):
"Jak wygląda oszustwo? Po kliknięciu w przycisk „Nie jestem robotem” (ang. „I’m not the robot”), użytkownik proszony jest o naciśnięcie klawiszy „WIN+R”, potem „CTRL+V“, a następnie zatwierdzenie Enterem.Jeśli korzystasz z systemu Windows i wykonasz te kroki, to uruchomisz przygotowane przez oszustów polecenie, którego efektem jest pobranie i uruchomienie złośliwego oprogramowania na Twoim komputerze."

kimberly

#7203592 Napisano: dzisiaj o 16:43:45
zielonaszpilka napisał(a):

kimberly napisał(a):

https://wygrywajznamyslow.pl/

Nowa loteria w Dino od dziś, może ktoś dodać do bazy, bo mi coś to nie idzie;) i wiem, że w tytule wątku jest bez linków ale nie wiem jak to inaczej wam przekazać emotka

Kochana, w tytule jest bez klików a nie linków;) czyli w tym wątku nie zbieramy głosów np. w konkursach na lajki;)

Dzięki za uświadomienie, zrobiło mi to dzień, musiałam to źle przeczytać pierwszy raz ponad rok temu i tak się utrwaliło w mojej pamięci 🤣 i przez ten cały czas wchodząc tu nie czytałam nazwy do końca i byłam przekonana, że nie wolno tutaj linków wrzucać 🫣
0 0

Pepa

#7203601 Napisano: dzisiaj o 17:06:53
Jestemnowa napisał(a):

Działa wam strona Almette ?

Strona Almette cały dzień nie działa, nie działa i nie działaemotka . Powinni jednak stronę przygotować przed rozpoczęciem loterii bo serki już od dawna można kupować.
0 0

aja

#7203602 Napisano: dzisiaj o 17:14:03
Pepa napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

Działa wam strona Almette ?

Strona Almette cały dzień nie działa, nie działa i nie działaemotka . Powinni jednak stronę przygotować przed rozpoczęciem loterii bo serki już od dawna można kupować.

Ja rano wysłałam zgłoszenie, więc się dało.
1 sabaka 0

Pepa

#7203614 Napisano: dzisiaj o 17:37:44
aja napisał(a):

Pepa napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

Działa wam strona Almette ?

Strona Almette cały dzień nie działa, nie działa i nie działaemotka . Powinni jednak stronę przygotować przed rozpoczęciem loterii bo serki już od dawna można kupować.

Ja rano wysłałam zgłoszenie, więc się dało.

Wcześniej dawała jeszcze oznaki życia, ale już po wysłaniu zgłoszenia wyskakiwał błąd z przetwarzaniem danych, a później to już pojawiła się jasność i zdaje się, że przeszła w stan spoczynkuemotka .
0 0

Jestemnowa

#7203619 Napisano: dzisiaj o 18:16:12
Mi nie działa od rana emotka
0 0