Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maixys

#7202355 Napisano: 28.08.2024 19:48:32
Nuna1210 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

Czy w konkursie Hochland "Powitaj szkołę serdecznie" jest jakiś limit znaków? Nie mogę znaleźć w regulaminie, a cały czas wywala mi, że w formularzu jest jakiś błąd 🤦‍♀️

500

Dziękuję, czyli nie w tym problem, bo mam mniej znaków 😅

Ogólnie ja musiałem trochę skrócić, bo na 499 znaków nie przeszło…
1 Nuna1210 0

fan-mandaryny

#7202360 Napisano: 28.08.2024 20:22:34
mixik napisał(a):

asper01 napisał(a):

mixik napisał(a):

asper01 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

asper01 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

asper01 napisał(a):

O co chodzi z tym Probestem? Dziś dzwonili w sprawie konka z marca ;/


Informacja o nagrodzie z tego konkursu z marca 😯?


No tak!


Jakieś szaleństwo...


I mówiła, że z Konkursu "Rusz po nagrody i na szlak słodkiej przygody" będzie dzwonić za tydzień...

Czekaj, czekaj, to z tego informowali teraz? https://intermarc...hodzi-wiosna-colian/


yhy emotka

No to w ten sposób pobili wszelkie rekordy rekordów... W każdym razie gratulacje

Nie chce mi się wierzyć. Teraz było rozstrzygnięcie tego lipcowego konkursu z Intermarche. Wygrałem zegarek i placek u Mamy. Przecież ten konkurs z iphonami (wiosna) rozstrzygnięty (już kiedyś pytałem, czy dzwonili do Was) pod koniec czerwca.
0 0

anaesth

#7202365 Napisano: 28.08.2024 20:39:19
maixys napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

Czy w konkursie Hochland "Powitaj szkołę serdecznie" jest jakiś limit znaków? Nie mogę znaleźć w regulaminie, a cały czas wywala mi, że w formularzu jest jakiś błąd 🤦‍♀️

500

Dziękuję, czyli nie w tym problem, bo mam mniej znaków 😅

Ogólnie ja musiałem trochę skrócić, bo na 499 znaków nie przeszło…

U mnie przeszło 496 emotka

anaesth

#7202368 Napisano: 28.08.2024 20:42:34
fan-mandaryny napisał(a):

Nie chce mi się wierzyć. Teraz było rozstrzygnięcie tego lipcowego konkursu z Intermarche. Wygrałem zegarek i placek u Mamy. Przecież ten konkurs z iphonami (wiosna) rozstrzygnięty (już kiedyś pytałem, czy dzwonili do Was) pod koniec czerwca.

Może to jakaś rezerwa rezerwy rezerwy, bo przecież nikt normalny nie trzyma tak długo paragonów emotka
0 0

fan-mandaryny

#7202372 Napisano: 28.08.2024 20:54:50
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Nie chce mi się wierzyć. Teraz było rozstrzygnięcie tego lipcowego konkursu z Intermarche. Wygrałem zegarek i placek u Mamy. Przecież ten konkurs z iphonami (wiosna) rozstrzygnięty (już kiedyś pytałem, czy dzwonili do Was) pod koniec czerwca.

Może to jakaś rezerwa rezerwy rezerwy, bo przecież nikt normalny nie trzyma tak długo paragonów emotka

Ten post mnie wystraszył, bo z 692 dzwonili i odesłałem już paragony z bieżącego konkursu. A przecież plecak tez był w marcowym konkursie. Tak by było super gdyby dzwonili z ajfonami lub bonami. A z jakiego numeru dzwonili? Ta sama pani dzwoniła?
0 0

IIII1

#7202373 Napisano: 28.08.2024 21:08:19
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Nie chce mi się wierzyć. Teraz było rozstrzygnięcie tego lipcowego konkursu z Intermarche. Wygrałem zegarek i placek u Mamy. Przecież ten konkurs z iphonami (wiosna) rozstrzygnięty (już kiedyś pytałem, czy dzwonili do Was) pod koniec czerwca.

Może to jakaś rezerwa rezerwy rezerwy, bo przecież nikt normalny nie trzyma tak długo paragonów emotka

Ten post mnie wystraszył, bo z 692 dzwonili i odesłałem już paragony z bieżącego konkursu. A przecież plecak tez był w marcowym konkursie. Tak by było super gdyby dzwonili z ajfonami lub bonami. A z jakiego numeru dzwonili? Ta sama pani dzwoniła?

Ja wczoraj miałem telefon o wygraniu plecaka w tym marcowym konkursie i tu uwaga - byłem piątą osobą z rezerwy. Z tym, że z tego co powiedziała pani przez telefon to rezerwa nie jest wybierana od razu przy rozstrzyganiu konkursu tylko dopiero po niespełnieniu warunków wydania nagrody, a komisja konkursowa za każdym razem ponownie była zwoływana na obrady, stąd takie terminy. Pani wręcz mnie prosiła, bym znalazł paragon, bo mówiła że nie wyobraża sobie by kolejny raz musieć zwoływać posiedzenie komisji. Powiedziała, że właściwie wystarczy jej zdjęcie tego paragonu, jeżeli go nie znajdę a znajdę gdzieś może zdjęcie. Paragon znalazłem, więc dziękowała mi, bo  stwierdziła, że może w końcu uda się zakończyć ten konkurs i wydać nagrody. Wniosek z tego , że w ProBest właściwie nigdy nie ma gwarancji, że konkurs jest zakończony.
2 mixik, anaesth 0

fan-mandaryny

#7202374 Napisano: 28.08.2024 21:24:06
IIII1 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Nie chce mi się wierzyć. Teraz było rozstrzygnięcie tego lipcowego konkursu z Intermarche. Wygrałem zegarek i placek u Mamy. Przecież ten konkurs z iphonami (wiosna) rozstrzygnięty (już kiedyś pytałem, czy dzwonili do Was) pod koniec czerwca.

Może to jakaś rezerwa rezerwy rezerwy, bo przecież nikt normalny nie trzyma tak długo paragonów emotka

Ten post mnie wystraszył, bo z 692 dzwonili i odesłałem już paragony z bieżącego konkursu. A przecież plecak tez był w marcowym konkursie. Tak by było super gdyby dzwonili z ajfonami lub bonami. A z jakiego numeru dzwonili? Ta sama pani dzwoniła?

Ja wczoraj miałem telefon o wygraniu plecaka w tym marcowym konkursie i tu uwaga - byłem piątą osobą z rezerwy. Z tym, że z tego co powiedziała pani przez telefon to rezerwa nie jest wybierana od razu przy rozstrzyganiu konkursu tylko dopiero po niespełnieniu warunków wydania nagrody, a komisja konkursowa za każdym razem ponownie była zwoływana na obrady, stąd takie terminy. Pani wręcz mnie prosiła, bym znalazł paragon, bo mówiła że nie wyobraża sobie by kolejny raz musieć zwoływać posiedzenie komisji. Powiedziała, że właściwie wystarczy jej zdjęcie tego paragonu, jeżeli go nie znajdę a znajdę gdzieś może zdjęcie. Paragon znalazłem, więc dziękowała mi, bo  stwierdziła, że może w końcu uda się zakończyć ten konkurs i wydać nagrody. Wniosek z tego , że w ProBest właściwie nigdy nie ma gwarancji, że konkurs jest zakończony.

Też jestem z tych, że ich bronię. I gwarantuję Wam: 2 lata nie wygrywałem, podobnie jak w Los Mejoresie. Trzeba próbować i być cierpliwym. Tylko proszę Cię, napisz, czy mówiła wyraźnie, że z rezerwy. Dzwoniła z 606? Bo z 606 był ten wiosenny konkurs z ajfonami, plecakami i bonami…
0 0

asper01

#7202375 Napisano: 28.08.2024 21:28:44
Mi nie mówiła, że rezerwa, ale fakt, że nie pytałem. Ale za to mówiła, że ten czerwcowy nie rozstrzygnięty i będzie dzwonić w przyszłym tygodniu emotka  Tak, z 692... A paragonu nie mam, ale zdjęcie mam, więc powiem Pani, żeby mi 200 wysłała a nie 100 w podziękowaniu emotka
1 kimberly 0

onmyown

#7202378 Napisano: 28.08.2024 21:57:01
IIII1 napisał(a):

Ja wczoraj miałem telefon o wygraniu plecaka w tym marcowym konkursie i tu uwaga - byłem piątą osobą z rezerwy. Z tym, że z tego co powiedziała pani przez telefon to rezerwa nie jest wybierana od razu przy rozstrzyganiu konkursu tylko dopiero po niespełnieniu warunków wydania nagrody, a komisja konkursowa za każdym razem ponownie była zwoływana na obrady, stąd takie terminy. Pani wręcz mnie prosiła, bym znalazł paragon, bo mówiła że nie wyobraża sobie by kolejny raz musieć zwoływać posiedzenie komisji. Powiedziała, że właściwie wystarczy jej zdjęcie tego paragonu, jeżeli go nie znajdę a znajdę gdzieś może zdjęcie. Paragon znalazłem, więc dziękowała mi, bo  stwierdziła, że może w końcu uda się zakończyć ten konkurs i wydać nagrody. Wniosek z tego , że w ProBest właściwie nigdy nie ma gwarancji, że konkurs jest zakończony.

Gdyby rozwiązywali konkursy w normalnym terminie, to by nie musieli potem niemal błagać ludzi o odszukanie paragonu i powoływać kilka razy komisję. Sami sobie robią pod górkę i dokładają sobie roboty. Zawsze byłam pewna, że to ja jestem mistrzynią w prokrastynacji, ale niestety muszę przyznać im wyższośćemotka

IIII1

#7202379 Napisano: 28.08.2024 22:00:12
Numer 606…… ma Pani Monika, która w większości konkursów ProBest dzwoni, a z tą rezerwą marcową dzwoniła inna Pani (imię chyba na literkę A, ale nie zapamiętałem) - numer 692…
I na 100% to była piąta rezerwa, bo Pani sama powiedziała, że 4 osoby przede mną nie miały paragonu, a po każdej na nowo obradowała komisja stąd te terminy.
Radość tej Pani, że w końcu udało się zakończyć konkurs była większa niż moja radość z wygrania plecaka.
0 0

atlantydek

#7202385 Napisano: 28.08.2024 22:37:55
Probest kwalifikuje się na jakąś biznesowa terapię, bo to nie jest normalny tryb działania firmy w XXI w. Sprawy na dzień lub dwa roboty ogarniają w kilka miesięcy.  Ciekawym zagadnienie jest relacja z Colianem. To musi by jakąś słodka ślepa miłość między przedstawicielami firm  emotka

doo

#7202386 Napisano: 28.08.2024 22:47:31
mellowfruit napisał(a):

Czy wam też ostatnio ciężko ustrzelić bluzę z 7days? Na początku było easy a teraz co zgłoszenie to pudło...

Ktoś tam chyba wygrywa, bo nie ma już rozmiarówek S i M
0 0

Sonia1988

#7202388 Napisano: 28.08.2024 23:22:42
Ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z dare? Nie wiem czemu nie mogę wysłać
0 0

Sonia1988

#7202389 Napisano: 28.08.2024 23:24:43
doo napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Czy wam też ostatnio ciężko ustrzelić bluzę z 7days? Na początku było easy a teraz co zgłoszenie to pudło...

Ktoś tam chyba wygrywa, bo nie ma już rozmiarówek S i M

Ooo to szkoda…
też mi ciężko ustrzelić drugą, a pierwszą wygrałam na początku.
0 0

koniczynka123

#7202391 Napisano: 28.08.2024 23:27:07
Sonia1988 napisał(a):

Ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z dare? Nie wiem czemu nie mogę wysłać

U mnie zadziałała zmiana przeglądarki, ciągle zmieniał mi się kod a zgłoszenie się nie wysyłało
1 Sonia1988 0

Sonia1988

#7202392 Napisano: 28.08.2024 23:31:11
koniczynka123 napisał(a):

Sonia1988 napisał(a):

Ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z dare? Nie wiem czemu nie mogę wysłać

U mnie zadziałała zmiana przeglądarki, ciągle zmieniał mi się kod a zgłoszenie się nie wysyłało

Dzięki 🙂 poszło z innej

fan-mandaryny

#7202393 Napisano: 29.08.2024 00:43:08
asper01 napisał(a):

Mi nie mówiła, że rezerwa, ale fakt, że nie pytałem. Ale za to mówiła, że ten czerwcowy nie rozstrzygnięty i będzie dzwonić w przyszłym tygodniu emotka  Tak, z 692... A paragonu nie mam, ale zdjęcie mam, więc powiem Pani, żeby mi 200 wysłała a nie 100 w podziękowaniu emotka

O kur-de. Bo najpierw był telefon o plecaku w rodzinie, a potem wpadł zegarek (który jest z najnowszego konkursu!). Wysłaliśmy paragon z konkursu czerwcowego (za plecak i za zegarek!). Dlatego zadzwonimy i się dowiemy. Decyduje data stempla, wiec pewnie doślę. Tamta pani widocznie na urlopie, że ta druga ogarnia tamten wiosenny konkurs. emotka
0 0

Credo89

#7202396 Napisano: 29.08.2024 07:04:21
Logaris inpostem co to może być?
0 0

magie1982

#7202399 Napisano: 29.08.2024 07:26:56
Hej, jeśli ktoś gra w Winiary, to bardzo proszę o oddawanie punktów na SZKOŁA PODSTAWOWA W RĘKORAJU. Oferuję dozgonną wdzięczność:)
1 anaesth 0

marcella

#7202410 Napisano: 29.08.2024 08:57:32
Czy Metaxa wysyłała już maile? Niby jestem na liście, ale nadal nic nie przyszło?
0 0