Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pioge7

#7201624 Napisano: dzisiaj o 17:47:35
czy w loterii piwa Żywiec, trzeba zachować dowód zakupu? zawsze wyrzucałem paragony po zgłoszneiu kodu a teraz widzę, że proszą o zachowanie paragonu... czy to konieczne w przypadku jakiejkolwiek wygranej?
0 0

agakaz2

#7201627 Napisano: dzisiaj o 17:56:36
pioge7 napisał(a):

czy w loterii piwa Żywiec, trzeba zachować dowód zakupu? zawsze wyrzucałem paragony po zgłoszneiu kodu a teraz widzę, że proszą o zachowanie paragonu... czy to konieczne w przypadku jakiejkolwiek wygranej?

zachować trzeba,  jak dotej pory nie prosili o wysłanie paragonu przy wygranych
1 pioge7 0

pioge7

#7201628 Napisano: dzisiaj o 17:59:28
agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy w loterii piwa Żywiec, trzeba zachować dowód zakupu? zawsze wyrzucałem paragony po zgłoszneiu kodu a teraz widzę, że proszą o zachowanie paragonu... czy to konieczne w przypadku jakiejkolwiek wygranej?

zachować trzeba,  jak dotej pory nie prosili o wysłanie paragonu przy wygranych

mam nadzieję, że to będzie ich rutyna emotka
dzięki za info 
przy kolejnych zachowam
0 0

nanajka81

#7201632 Napisano: dzisiaj o 18:16:27
danaaa napisał(a):

jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Nie mam dostępu do zapowiedzi, więc podaję tutaj, może ktoś skorzysta. 
Tylko w Biedronce, Ptasie Mleczko Wedel.
https://powiedzmicosslodkiego.pl

w zapowiedziach pojawiło się to 22.08. Dla mnie coś w tym konkursie śmierdzi - zaczął się 12.08 a dopiero 22-go info że taki konkurs istnieje. To kto przez 10 dni wygrywał?

Ja go dodałam do zapowiedzi bo w Biedronce zobaczyłam opakowanie Mleczka właśnie z tym konkursem. A w bazie nie było. Jakby co, to nie grałam i nie będę grać emotka bo ten konkurs mnie nie interesuje.

Ja podobnie- dzisiaj zobaczyłam w gazetce, a ponieważ nie ma w bazie to wrzuciłam informację tutaj. Nie dodałam do bazy, nie grałam i nie będę grała. Więc nie rozumiem uwagi, że coś "śmierdzi"  emotka

nie miałam na myśli dodających. Sama Biedronka powinna się przed rozpoczęciem chwalić że taki konkurs organizują a nie wrzucać info 10 dni po rozpoczęciu... To mi śmierdzi.
0 0

8igora9

#7201641 Napisano: dzisiaj o 19:17:24
nanajka81 napisał(a):

danaaa napisał(a):

jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Nie mam dostępu do zapowiedzi, więc podaję tutaj, może ktoś skorzysta. 
Tylko w Biedronce, Ptasie Mleczko Wedel.
https://powiedzmicosslodkiego.pl

w zapowiedziach pojawiło się to 22.08. Dla mnie coś w tym konkursie śmierdzi - zaczął się 12.08 a dopiero 22-go info że taki konkurs istnieje. To kto przez 10 dni wygrywał?

Ja go dodałam do zapowiedzi bo w Biedronce zobaczyłam opakowanie Mleczka właśnie z tym konkursem. A w bazie nie było. Jakby co, to nie grałam i nie będę grać emotka bo ten konkurs mnie nie interesuje.

Ja podobnie- dzisiaj zobaczyłam w gazetce, a ponieważ nie ma w bazie to wrzuciłam informację tutaj. Nie dodałam do bazy, nie grałam i nie będę grała. Więc nie rozumiem uwagi, że coś "śmierdzi"  emotka

nie miałam na myśli dodających. Sama Biedronka powinna się przed rozpoczęciem chwalić że taki konkurs organizują a nie wrzucać info 10 dni po rozpoczęciu... To mi śmierdzi.

Nie pierwszy i nie ostatni raz coś jest słabo/późno zareklamowane.  
Czasami się śmieję, że oni chyba pierwsze etapy konkursu robią dla swoich rodzin i znajomych. 🤣 Zawsze mnie to dziwi, bo wydaje mi się, że taka agencja reklamowa jest potem „rozliczana" z frekwencji, jaka była w konkursie i powinni sami wrzucać to info na strony z bazami konkursów, bo to ich interes, żeby jak najwięcej ludzi wzięło udział. 🤔
0 0