Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mandarynka16

#7201332 Napisano: dzisiaj o 21:06:20
kimberly napisał(a):

Kropka Bordo koleżanka wygrała 100 zł do Dino i zastanawia się czy można wysłać oświadczenie wydrukowane na A4 w kopercie A5, w sensie zgięte na pół? Wiem, że głupie pytanie ale ona pierwszy raz coś odsyła, a ja też nigdy w Kropce Bordo nic nie wygrałam 🤣 czytam teraz wasze przygody meczowe z nimi i wolę się upewnić 🙈

może nawet złożyć to w harmonijkę emotka  ważne, żeby o żadnym podpisie na tym oświadczeniu nie zapomniała
1 kimberly 0

IwonaJa

#7201333 Napisano: dzisiaj o 21:06:50
Czy jak coś wygraliście w Tyskie kody z kapsli i zawleczek to kazali też podesłać paragon? Skąd wiadomo który paragon do których zawleczek??
0 0

kimberly

#7201335 Napisano: dzisiaj o 21:08:53
kimberly napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Do kropki Bordo zawsze składam kartkę na 4 i załączam paragon . Nigdy nie robili problemów.  Ja tam ich bardzo lubię

Dziękuję wam dziewczyny za odpowiedź 🌸

0 0

makarena2908

#7201336 Napisano: dzisiaj o 21:20:35
kimberly napisał(a):

kimberly napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Do kropki Bordo zawsze składam kartkę na 4 i załączam paragon . Nigdy nie robili problemów.  Ja tam ich bardzo lubię

Dziękuję wam dziewczyny za odpowiedź 🌸

to ja ostatnio wygrałam bon do netto z kaktusem a że jestem nad morzem w małej wsi mam problem z drukarką emotka  Napisałam całe oświadczenie ręcznie- zajeło mi to z pół godziny... złozyłam na 4... i już emotka
1 kimberly 0

Justintime

#7201342 Napisano: dzisiaj o 21:55:22
IwonaJa napisał(a):

Czy jak coś wygraliście w Tyskie kody z kapsli i zawleczek to kazali też podesłać paragon? Skąd wiadomo który paragon do których zawleczek??

Tyskie cos ma z kodami z kapsli i zawleczek?
0 0

tad_pole

#7201348 Napisano: dzisiaj o 22:30:28
W Sante podajemy ten standardowy numer paragonu (po prawej stronie), prawda?
0 0