Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

#7200868 Napisano: dzisiaj o 16:28:44
martostarek napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

martostarek napisał(a):

Czy te bilety z Tyskie na mecz z Portugalią i Chorwacją to są losowo przydzielane i numerowane miejsca? Wygrałam po jednym, chciałabym odkupić na forum, żeby iść z synem ale on jest mały i nie możemy mieć miejsc, które nie będą obok siebie 😏

Ale chyba te bilety są dla osób od 18 lat?

Dzięki! Tego w ogóle nie odnotowałam …

W poprzednim konkursie z biletami, gdzie były podwójne wejściówki, wypełniałam formularze na dwie różne wygrane (cztery bilety) zaraz po sobie. Jeden formularz, drugi formularz i wtedy bilety byly obok siebie. Wydaje mi się, że oni generują te bilety w kolejnosci otrzymania danych, wiec najlepiej by było jakbyś odkupiła od kogoś bilet w formie linku do formularza i wypełniła oba formularze od razu jeden po drugim. Musisz podać dane osób pełnoletnich, ale przed stadionem będą stoiska do zmiany danych na bilecie i wtedy możesz zmienić dane na niepełnoletniego syna. Koszt chyba 40 czy 50 zł. Sprawdź tylko czy na tym meczu jest możliwości zmiany danych na bilecie, info będzie gdzieś na stronie stadionu (zazwyczaj jest taka możliwości).
0 0

stalowiak1979

#7200878 Napisano: dzisiaj o 16:38:54
Czy Amacoo z Lidla myślicie że juz poszły wszystkie maile czy nadal śla??

makarena2908

#7200896 Napisano: dzisiaj o 17:08:24
stalowiak1979 napisał(a):

Czy Amacoo z Lidla myślicie że juz poszły wszystkie maile czy nadal śla??

chyba wszystkie poszły o 14.50 około
0 0

Sonia1988

#7200908 Napisano: dzisiaj o 17:25:07
Jest ktoś kto nie dostał jeszcze koszulki personalizowanej od aspe? Przyszły mi tylko dwie a miałam dostać trzy
0 0

dany-duszek

#7200912 Napisano: dzisiaj o 17:36:21
Na stronie https://nadaj.dpd.com.pl można nadać list do Dino Tyskie za 10,19zł przez kuriera DPD można nadać ten list w żabce, dino, automat DPD trzeba wpisać kod rabatowy JDDPD, 40SS24 lub 50STYLEDPD aby cena się obniżyła.
0 0

zielonaszpilka

#7200913 Napisano: dzisiaj o 17:37:38
dany-duszek napisał(a):

Na stronie https://nadaj.dpd.com.pl można nadać list do Dino Tyskie za 10,19zł przez kuriera DPD można nadać ten list w żabce, dino, automat DPD trzeba wpisać kod rabatowy JDDPD, 40SS24 lub 50STYLEDPD aby cena się obniżyła.

Na poczcie polskiej list polecony 7,8 zl

stokrotka238

#7200915 Napisano: dzisiaj o 17:39:48
Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)
0 0

Jestemnowa

#7200921 Napisano: dzisiaj o 17:48:02
W chupa chups niestety nie pozwolili w jednej kopercie  emotka
0 0

ashanti

#7200923 Napisano: dzisiaj o 17:53:32
stokrotka238 napisał(a):

Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)

W regulaminie napisali, że nie można przesłać dwóch kompletów dokumentów jedną przesyłką, grozi to utratą prawa do nagrody obu laureatów emotka  czytałam, bo też oboje z mężem wygraliśmy bony.

pioge7

#7200925 Napisano: dzisiaj o 17:54:01
stokrotka238 napisał(a):

Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)

Organizator nie uwzględnia przesyłek, którezawierają komplety dokumentów dotyczące więcej niż jednego Uczestnika – w
takim przypadku wszyscy Uczestnicy, których dokumenty zostały przesłane jedną  przesyłka tracą prawo do Nagrody I Stopnia i odpowiednio Nagrody II Stopnia.

0 0

ashanti

#7200928 Napisano: dzisiaj o 17:58:12
Ale dobrze widzę, że w Dino Tyskie ograniczenia na gospodarstwo domowe nie ma?
0 0

onmyown

#7200929 Napisano: dzisiaj o 17:58:51
Czy ktoś (oprócz mnie) nie wygrał nawet puszki piwa z Dino? emotka  Hmm... nie wydaje mi się żebym pomyliła maila
0 0

Emememe

#7200933 Napisano: dzisiaj o 18:10:42
onmyown napisał(a):

Czy ktoś (oprócz mnie) nie wygrał nawet puszki piwa z Dino? emotka  Hmm... nie wydaje mi się żebym pomyliła maila

Zgłaszam się emotka emotka
1 onmyown 0

asiaaa85

#7200935 Napisano: dzisiaj o 18:21:09
pioge7 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)

Organizator nie uwzględnia przesyłek, którezawierają komplety dokumentów dotyczące więcej niż jednego Uczestnika – w
takim przypadku wszyscy Uczestnicy, których dokumenty zostały przesłane jedną  przesyłka tracą prawo do Nagrody I Stopnia i odpowiednio Nagrody II Stopnia.

Ja wygrałam w Nuii Delikatesy na siebie i męża i też chciałam tak wysłać ale odpisali , że mamy wysłać osobno . Więc napisałam aby podali nr  paragonów i też mi nie podali .
0 0

andzi18

#7200940 Napisano: dzisiaj o 18:33:10
Bimbusia napisał(a):

Czy w "Wstrzel się w naszą paczkę" wygrał ktoś z Was napisanym teksem? Czy raczej zdjęciami?

Siostra zgłosiła bardzo sympatyczną fotkę. Jakościowo super i zgodnie na temat. Nic nie wygrała emotka
0 0

kumulacja

#7200945 Napisano: dzisiaj o 18:41:24
Nuna1210 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Czy w "Wstrzel się w naszą paczkę" wygrał ktoś z Was napisanym teksem? Czy raczej zdjęciami?

Ja wierszykiem 200 do Lidla

Ja też tekstem wierszowanym wygrałam 200 zł do Lidla.
1 Nuna1210 0

onmyown

#7200950 Napisano: dzisiaj o 18:50:06
asiaaa85 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)

Organizator nie uwzględnia przesyłek, którezawierają komplety dokumentów dotyczące więcej niż jednego Uczestnika – w
takim przypadku wszyscy Uczestnicy, których dokumenty zostały przesłane jedną  przesyłka tracą prawo do Nagrody I Stopnia i odpowiednio Nagrody II Stopnia.

Ja wygrałam w Nuii Delikatesy na siebie i męża i też chciałam tak wysłać ale odpisali , że mamy wysłać osobno . Więc napisałam aby podali nr  paragonów i też mi nie podali .

Coś niezbyt sympatyczna i proludzka ta agencja, że tak to delikatnie ujmę... Do Avanti nawet nie mają podjazdu. Ehh, to nie wróży dobrze przy próbie zmiany uczestnika wyjazdu na mecz do Dortmundu emotka
0 0