Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

atlantydek

#7200574 Napisano: dzisiaj o 17:52:25
taylors napisał(a):

Właśnie albedo Listerine mi przyszła zwrotka, a w albedo syoss nie przyszla. A oba konkursy wysłane dziś.

Też nie mam.z Syoss
1 taylors 0

agata6

#7200577 Napisano: dzisiaj o 18:01:43
atlantydek napisał(a):

taylors napisał(a):

Właśnie albedo Listerine mi przyszła zwrotka, a w albedo syoss nie przyszla. A oba konkursy wysłane dziś.

Też nie mam.z Syoss

U mnie wysłane przed chwilką i zwrotki też brak
1 taylors 0

edith

#7200591 Napisano: dzisiaj o 18:55:54
Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂
0 0

Nuna1210

#7200592 Napisano: dzisiaj o 18:58:47
edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Powinny być na górze, obok wszystkiego za Zappsy, ewentualnie w zakładce kupony, ale Żabka ma problemy i często kody się nie pokazują, trzeba pisać/dzwonić do nich. Ja nie dostałam kodu z Magnum dzisiaj 🙁
0 0

nanajka81

#7200593 Napisano: dzisiaj o 19:03:22
Nuna1210 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Powinny być na górze, obok wszystkiego za Zappsy, ewentualnie w zakładce kupony, ale Żabka ma problemy i często kody się nie pokazują, trzeba pisać/dzwonić do nich. Ja nie dostałam kodu z Magnum dzisiaj 🙁

ja też nie dostałam. Napisałam do Żaby i jak na razie odpowiedzi brak 🙁
0 0

Nuna1210

#7200596 Napisano: dzisiaj o 19:06:11
nanajka81 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Powinny być na górze, obok wszystkiego za Zappsy, ewentualnie w zakładce kupony, ale Żabka ma problemy i często kody się nie pokazują, trzeba pisać/dzwonić do nich. Ja nie dostałam kodu z Magnum dzisiaj 🙁

ja też nie dostałam. Napisałam do Żaby i jak na razie odpowiedzi brak 🙁

Oni się zazwyczaj ociągają z odpowiedzią. Dobrze że to początek konkursu, to może zdążą podać kod przed końcem 😅
0 0

pmww

#7200597 Napisano: dzisiaj o 19:08:33
edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Zazwyczaj w żabkowych konkursach kody przychodzą od razu. Powinny Ci się pojawić w powiadomieniu z apki oraz w samej apce na górze i gdzieś niżej w info o konkursie. Jeśli mimo zakupów nie pojawi się, to najpierw sprawdź w regulaminie czy nie ma jakichś ograniczeń co do konkretnych produktów (np. smaków). Możesz też sprawdzić czy widzisz w aplikacji te zakupy (czasem może się zdarzyć, że kod QR apki się nie zaczyta w kasie). Jeśli zakupione produkty są ok a zakupy zarejestrowane i mimo to nadal nie pojawił się kod, to najlepiej do nich zadzwonić. Jeśli natomiast zakupy się nie zapisały w apce a produkty są ok i masz paragon, to trzeba przesłać im skan i zadzwonić. Miałem obydwa przypadki i za każdym razem udało mi się pozyskać kod konkursowy. Powodzenia  emotka

P.S. Dzwoniąc dostajecie kod od ręki - pisząc maila trzeba czekać i można nie zdążyć zważywszy, że konki w Żabie są krótkie.
1 Nuna1210 0

wuzetka92

#7200601 Napisano: dzisiaj o 19:14:54
agata6 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

taylors napisał(a):

Właśnie albedo Listerine mi przyszła zwrotka, a w albedo syoss nie przyszla. A oba konkursy wysłane dziś.

Też nie mam.z Syoss

U mnie wysłane przed chwilką i zwrotki też brak

U mnie Syoss też brak zwrotki...
1 agata6 0

nanajka81

#7200604 Napisano: dzisiaj o 19:22:18
pmww napisał(a):

edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Zazwyczaj w żabkowych konkursach kody przychodzą od razu. Powinny Ci się pojawić w powiadomieniu z apki oraz w samej apce na górze i gdzieś niżej w info o konkursie. Jeśli mimo zakupów nie pojawi się, to najpierw sprawdź w regulaminie czy nie ma jakichś ograniczeń co do konkretnych produktów (np. smaków). Możesz też sprawdzić czy widzisz w aplikacji te zakupy (czasem może się zdarzyć, że kod QR apki się nie zaczyta w kasie). Jeśli zakupione produkty są ok a zakupy zarejestrowane i mimo to nadal nie pojawił się kod, to najlepiej do nich zadzwonić. Jeśli natomiast zakupy się nie zapisały w apce a produkty są ok i masz paragon, to trzeba przesłać im skan i zadzwonić. Miałem obydwa przypadki i za każdym razem udało mi się pozyskać kod konkursowy. Powodzenia  emotka

P.S. Dzwoniąc dostajecie kod od ręki - pisząc maila trzeba czekać i można nie zdążyć zważywszy, że konki w Żabie są krótkie.

możesz napisać nr telefonu gdzie dzwonić?
0 0

Ankann

#7200605 Napisano: dzisiaj o 19:27:40
Hej, wygrałam bilet na mecz z Tyskiego, chcę go oddać koledze bo nie mogę iść, proszę o podpowiedź,w tym formularzu podaję jego dane a mój meil ?
0 0

Monika11

#7200608 Napisano: dzisiaj o 19:47:32
Ankann napisał(a):

Hej, wygrałam bilet na mecz z Tyskiego, chcę go oddać koledze bo nie mogę iść, proszę o podpowiedź,w tym formularzu podaję jego dane a mój meil ?

@ musi być ta sama - bo się podawało w formularzu , a resztę danych możesz na kolegę emotka
0 0

martucha-jk

#7200609 Napisano: dzisiaj o 19:57:15
nanajka81 napisał(a):

pmww napisał(a):

edith napisał(a):

Czy od razu przychodzi kod z Żabki w konkursie Magnum? Gdzie go szukać, dziękuję za pomoc 🙂

Zazwyczaj w żabkowych konkursach kody przychodzą od razu. Powinny Ci się pojawić w powiadomieniu z apki oraz w samej apce na górze i gdzieś niżej w info o konkursie. Jeśli mimo zakupów nie pojawi się, to najpierw sprawdź w regulaminie czy nie ma jakichś ograniczeń co do konkretnych produktów (np. smaków). Możesz też sprawdzić czy widzisz w aplikacji te zakupy (czasem może się zdarzyć, że kod QR apki się nie zaczyta w kasie). Jeśli zakupione produkty są ok a zakupy zarejestrowane i mimo to nadal nie pojawił się kod, to najlepiej do nich zadzwonić. Jeśli natomiast zakupy się nie zapisały w apce a produkty są ok i masz paragon, to trzeba przesłać im skan i zadzwonić. Miałem obydwa przypadki i za każdym razem udało mi się pozyskać kod konkursowy. Powodzenia  emotka

P.S. Dzwoniąc dostajecie kod od ręki - pisząc maila trzeba czekać i można nie zdążyć zważywszy, że konki w Żabie są krótkie.

możesz napisać nr telefonu gdzie dzwonić?

Pisałąm do nich jakiś czas temu, podobno zgłoszenia dochodzą tylko mają problem techniczny ze zwrotkami. Czy tak na pewno jest to pewnie się okaże...
0 0

Ankann

#7200610 Napisano: dzisiaj o 20:00:19

@ musi być ta sama - bo się podawało w formularzu , a resztę danych możesz na kolegę emotka

Dzięki
0 0