Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Natie77

#7200245 Napisano: dzisiaj o 18:20:10
rufus napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Pytanie do tych, którzy wygrali w Tyskie Dino emotka  jak to będzie wyglądało? Jaki transport, jakie zakwaterowanie? Bilet jednoosobowy, ale czy na wyjazd można wziąć osobę towarzyszącą? Jestem niepodróżującym samotnie cukrzykiem emotka

Mnie logika podpowiada ze nie mozna nikogo zabrac. emotka

W sensie chodzi mi o to, czy wszyscy wsiadają do jednego autobusu i jadą całą wygraną ekipą, czy dostaje się kasę na przejazd itd. Też mi się wydaje, że to będzie w pełni zorganizowane emotka
0 0

martunik3

#7200272 Napisano: dzisiaj o 19:48:57
Otrzymałam dziś meila od Aspe z loterii Loteria "Smakuj swobody"z linkiem do uzupełnienia danych na multuvoucher 100 zł, link nie działa na żaden sposób, napisałam im meila, przyszła zwrotka że nie dostarczono. emotka
Ktoś tak też ma?
0 0

Majkii

#7200279 Napisano: dzisiaj o 20:23:02
Wie ktoś czy w konkursie Soplicy można podać ten sam adres drugi raz, ale inne imię i nazwisko?

Poprzednio ja wygrałem a teraz szwagier i czy uznają ten sam adres?
0 0

sylzab2294

#7200281 Napisano: dzisiaj o 20:29:31
Majkii napisał(a):

Wie ktoś czy w konkursie Soplicy można podać ten sam adres drugi raz, ale inne imię i nazwisko?

Poprzednio ja wygrałem a teraz szwagier i czy uznają ten sam adres?

W zeszłym roku uznawali więc w tym pewnie też będą emotka
1 Majkii 0

DAIKOKU

#7200283 Napisano: dzisiaj o 21:00:14
[quote=też liczę że 50 osób - to autokar emotka jeśli wystartuje z Warszawy... to fajnie jakby zgarnął ludzi też w Słubicach na granicy emotka bo mam tylko 80 km do granicy emotka oj.... ciekawe jak to będzie... jutro też będę chciała trochę wiadomości. Kasy na wyjazd wg mnie nie będzie - bo wyraźnie piszą, że w cenie 3030 zł  są bilety, transport i zakwaterowanie.
i jest to dla jednej osoby bez towarzyszącej.
Natie77]
rufus napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Pytanie do tych, którzy wygrali w Tyskie Dino emotka  jak to będzie wyglądało? Jaki transport, jakie zakwaterowanie? Bilet jednoosobowy, ale czy na wyjazd można wziąć osobę towarzyszącą? Jestem niepodróżującym samotnie cukrzykiem emotka

Mnie logika podpowiada ze nie mozna nikogo zabrac. emotka

W sensie chodzi mi o to, czy wszyscy wsiadają do jednego autobusu i jadą całą wygraną ekipą, czy dostaje się kasę na przejazd itd. Też mi się wydaje, że to będzie w pełni zorganizowane emotka
0 0

martaxxx73

#7200290 Napisano: dzisiaj o 21:19:47

Ja jeszcze czekam wycior napisał(a):..czy ktoś nie otrzymal jeszcze pilek i zestawów Nivea..z Loterii Nivea Men..

0 0