Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Luiza12

#7199507 Napisano: dzisiaj o 18:10:56
nanajka81 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy ktoś z Was, kto wygrał kartę w konkursach Kropki Bordo z lodami (nuii, kaktus, itd.) orientuje się, jak wygląda jej aktywacja? Zainstalowałam aplikację pluxee i widzę, że karta jest zasilona, ale nieaktywna. W liście przewodnim do karty nie ma instrukcji, jak ją aktywować. Czy, aby to zrobić, wystarczy pierwsze użycie za pomocą kodu PIN, czy trzeba czekać na aktywację przez Kropkę Bordo, czy inny podmiot, który działa na ich zlecenie? Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka .

Ja mam taka z konkursu 7days w Lewiatanie i wlasnie ja dodalam do pluxxe i jest aktywna...

Dzięki za odpowiedź, jako, że długi weekend jeszcze trwa, to poczekam do przyszłego tygodnia, może sami aktywują,  jak nie, będę do nich pisać:-)
0 0

iwona0103

#7199508 Napisano: dzisiaj o 18:11:07
Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy ktoś z Was, kto wygrał kartę w konkursach Kropki Bordo z lodami (nuii, kaktus, itd.) orientuje się, jak wygląda jej aktywacja? Zainstalowałam aplikację pluxee i widzę, że karta jest zasilona, ale nieaktywna. W liście przewodnim do karty nie ma instrukcji, jak ją aktywować. Czy, aby to zrobić, wystarczy pierwsze użycie za pomocą kodu PIN, czy trzeba czekać na aktywację przez Kropkę Bordo, czy inny podmiot, który działa na ich zlecenie? Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka .

Moja była aktywna po kilku dnia od otrzymania. Nie informowali o aktywacji
1 Luiza12 0

Luiza12

#7199509 Napisano: dzisiaj o 18:11:38
wiolka252 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy ktoś z Was, kto wygrał kartę w konkursach Kropki Bordo z lodami (nuii, kaktus, itd.) orientuje się, jak wygląda jej aktywacja? Zainstalowałam aplikację pluxee i widzę, że karta jest zasilona, ale nieaktywna. W liście przewodnim do karty nie ma instrukcji, jak ją aktywować. Czy, aby to zrobić, wystarczy pierwsze użycie za pomocą kodu PIN, czy trzeba czekać na aktywację przez Kropkę Bordo, czy inny podmiot, który działa na ich zlecenie? Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka .

Ja wygrałam ale w lizakach ,mi dzwonili żeby dać znać jak dotrze i oni ja aktywują .I też tak było

Dziękuję za odpowiedź:-)
1 wiolka252 0