Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

onazielona86

#7198088 Napisano: dzisiaj o 13:32:34
Czy przyszły Wam bonu z drużyny Hainza?
0 0

justkra

#7198089 Napisano: dzisiaj o 13:34:07
Czy ma ktoś problem z zagraniem w loterii Duda bez paragonu?
Od wczoraj jakieś dziwne komunikaty mi wyskakują, np., że już było zagrane (wczoraj) lub że ich system wykrył podejrzane urządzenie (dziś)emotka
0 0

moskala22

#7198096 Napisano: dzisiaj o 14:34:20
Mąż dostał dzis wiadomośc o wygranej z Favity. Niestety ma problem z uzupełnieniem formularza, bo przy wyborze kanału "instagram" wyskakuje komunikat "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji". - nie pomaga nic, ani zmiana przeglądarki, ale wielokrotne klikanie. Ma ktoś też taki problem?
0 0

kocie_lakocie

#7198098 Napisano: dzisiaj o 14:52:52
onazielona86 napisał(a):

Czy przyszły Wam bonu z drużyny Hainza?

Konkurs "Drużyna Heinza - FT. TINGLY TED" Lidl - e-Konkursy.info

Jeśli o ten konkurs chodzi to głośnik trafił w moje ręce.
0 0

Nuna1210

#7198100 Napisano: dzisiaj o 14:59:22
Jeśli kogoś to interesuje, to Snickers ma na ten moment 399 zgłoszeń 🙂
0 0

misiamarysia

#7198105 Napisano: dzisiaj o 15:19:22
moskala22 napisał(a):

Mąż dostał dzis wiadomośc o wygranej z Favity. Niestety ma problem z uzupełnieniem formularza, bo przy wyborze kanału "instagram" wyskakuje komunikat "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji". - nie pomaga nic, ani zmiana przeglądarki, ale wielokrotne klikanie. Ma ktoś też taki problem?

Odsyłałam przed chwilą, przeszło za drugim podejściem jak zaakceptowałam wszystkie ciasteczka (nie wiem, czy akurat to pomogło). Wyświetlił się komunikat: "Dziękujemy! Jeśli Twoje dane i dowód zakupu zostaną zweryfikowane pozytywnie, nagrodę przekażemy na podany przez Ciebie numer konta."
1 moskala22 0

pioge7

#7198107 Napisano: dzisiaj o 15:24:12
misiamarysia napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Mąż dostał dzis wiadomośc o wygranej z Favity. Niestety ma problem z uzupełnieniem formularza, bo przy wyborze kanału "instagram" wyskakuje komunikat "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji". - nie pomaga nic, ani zmiana przeglądarki, ale wielokrotne klikanie. Ma ktoś też taki problem?

Odsyłałam przed chwilą, przeszło za drugim podejściem jak zaakceptowałam wszystkie ciasteczka (nie wiem, czy akurat to pomogło). Wyświetlił się komunikat: "Dziękujemy! Jeśli Twoje dane i dowód zakupu zostaną zweryfikowane pozytywnie, nagrodę przekażemy na podany przez Ciebie numer konta."

a może robisz spację przy nicku i temu cię nie przepuszcza?
0 0

pioge7

#7198108 Napisano: dzisiaj o 15:27:40
Czy w Snickers Biedronka na zdjęciu może być więcej osób? Wie ktoś coś?
0 0

asiaaa85

#7198119 Napisano: dzisiaj o 16:27:37
Nuna1210 napisał(a):

Jeśli kogoś to interesuje, to Snickers ma na ten moment 399 zgłoszeń 🙂

Będę brała udział dopiero w III etapie i tak z ciekawości to 399 to od początku czy aż tyle zgłoszeń w III etapie ?
0 0

pusheen

#7198120 Napisano: dzisiaj o 16:30:12
asiaaa85 napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

Jeśli kogoś to interesuje, to Snickers ma na ten moment 399 zgłoszeń 🙂

Będę brała udział dopiero w III etapie i tak z ciekawości to 399 to od początku czy aż tyle zgłoszeń w III etapie ?

Od początku
0 0

gosia46

#7198131 Napisano: dzisiaj o 17:07:31
Gdzie mam pisać jak z Capitan Jack z Żabki nie dotarł kod? Tam dwie agencje robią jednocześnie ten konkurs 🫤🙄
0 0

agakaz2

#7198132 Napisano: dzisiaj o 17:16:27
gosia46 napisał(a):

Gdzie mam pisać jak z Capitan Jack z Żabki nie dotarł kod? Tam dwie agencje robią jednocześnie ten konkurs 🫤🙄

jak ja nie dostałam losu który pojawią się zaraz pozakupie, napisałam na kontakt z zabki i maila Organizatora. po 4 dniach odpisał kontakt zabka , organizator nadal wyjaśnią sprawe
0 0