Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

IwonaJa

#7197892 Napisano: dzisiaj o 17:42:46
androm napisał(a):

Emememe napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

Chrupnij w lidlu.
Jest lista laureatów 
https://chrupnijwakacje.pl/

Ktoś dostał już maila? emotka

ja nie, a niby pisze, że poinformowani

Ja niby też widzę swojego maila a info brak...

0 0

kreatywny17

#7197900 Napisano: dzisiaj o 18:16:06
wojteke-konkursy napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co wy piszecie w tych odpowiedziach, że wygrywacie? Chrupnij w lidlu, nuii w biedronce, żabka nano, żywiec orlen... Nic nie wpadło, a wydawało mi się, że piszę spoko odpowiedzi...

Ja zgłoszenia piszę pod wpływem chwili np. i nie zastanawiam się, nie poprawiam - kilka minut i wysyłam. Konkurencja jest teraz znacznie większa tak mi się wydaje. Dawniej wygrywałem w około 40-45 % konkursów, w których brałem udział, a teraz mam skuteczność ledwo pomiędzy 20, a 30 % ;(

No i u mnie rok fatalny, po 8 tłustych latach, ten to jakaś czarna dziura, zawsze twierdziłem przy chwilach przestoju, że "kumuluje się" ale coś mi się wydaje, że tym razem to nie to...
1 Orenda 0

nanajka81

#7197901 Napisano: dzisiaj o 18:24:08
kreatywny17 napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co wy piszecie w tych odpowiedziach, że wygrywacie? Chrupnij w lidlu, nuii w biedronce, żabka nano, żywiec orlen... Nic nie wpadło, a wydawało mi się, że piszę spoko odpowiedzi...

Ja zgłoszenia piszę pod wpływem chwili np. i nie zastanawiam się, nie poprawiam - kilka minut i wysyłam. Konkurencja jest teraz znacznie większa tak mi się wydaje. Dawniej wygrywałem w około 40-45 % konkursów, w których brałem udział, a teraz mam skuteczność ledwo pomiędzy 20, a 30 % ;(

No i u mnie rok fatalny, po 8 tłustych latach, ten to jakaś czarna dziura, zawsze twierdziłem przy chwilach przestoju, że "kumuluje się" ale coś mi się wydaje, że tym razem to nie to...


większa konkurencja, więcej loterii, mniej kreatywnych i fajnych konkursów, mniej nagród - to wszystko sprawia że nie ma już się takiej skuteczności jak kiedyś. Teraz należy kupować, kupować i kupować a potem próbować, próbować i próbować...
0 0

onazielona86

#7197904 Napisano: dzisiaj o 18:53:23
Czy kujawski będzie informował po każdym etapie czy po zakończonym konkursie ?
0 0

agakaz2

#7197908 Napisano: dzisiaj o 19:18:01
kiedy w aplikacji zabka pojawiają się losy w loterii męskie granie? zakup w poniedziałek, punkty nabite losu do dxis brak buu
0 0

Justintime

#7197909 Napisano: dzisiaj o 19:21:11
ladyinred napisał(a):

MDL napisał(a):

Eh... kolejne zniesmaczenie niczym po loterii Eveline. Otrzymałam z loterii DOZ zestaw serum Bioliq z datą ważności 08/2024. Czyżby kolejne czyszczenie magazynów?

Ktoś pisał skargę?


Dostałam po raz kolejny nagrodę dzis. A ze nie widzialam tych postów, nie zwróciłam uwagi na datę, to myslalam ze cos im się pomieszało. Zaskoczenie. Dopiero jak porównywałam czy to te same produkty, zauwazylam datę. Wiedziałam, ze dobrze tu poszukać 😅

Dostalam dzis zestaw kremow do rak i daty sa ok. Do 2027
0 0

samuraj

#7197910 Napisano: dzisiaj o 19:25:26
agakaz2 napisał(a):

kiedy w aplikacji zabka pojawiają się losy w loterii męskie granie? zakup w poniedziałek, punkty nabite losu do dxis brak buu

Zaraz po zakupię są.
1 agakaz2 0

agakaz2

#7197911 Napisano: dzisiaj o 19:27:19
samuraj napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kiedy w aplikacji zabka pojawiają się losy w loterii męskie granie? zakup w poniedziałek, punkty nabite losu do dxis brak buu

Zaraz po zakupię są.

do tej pory tak bylo teraz nie. napisałam na wszystkie kontakty i kicha nikt nic nie pisze, a zara koniec loterii
0 0

samuraj

#7197912 Napisano: dzisiaj o 19:29:21
agakaz2 napisał(a):

samuraj napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kiedy w aplikacji zabka pojawiają się losy w loterii męskie granie? zakup w poniedziałek, punkty nabite losu do dxis brak buu

Zaraz po zakupię są.

do tej pory tak bylo teraz nie. napisałam na wszystkie kontakty i kicha nikt nic nie pisze, a zara koniec loterii

Jest jeszcze kilka dni emotka
0 0

estrelitta

#7197913 Napisano: dzisiaj o 19:29:30
adamo86 napisał(a):

onmyown napisał(a):

Był konkurs Smolara Zatecky w Żabce, ale tam były bony Eventim po 200zł

Tal, ale to było aż w 2022:
https://www.e-kon...urs-zatecky-zabka-18

Tak to ten, wszystko pokręciłam  emotka   Dziękuję bardzo za pomoc  😗
0 0

gosienia8501

#7197920 Napisano: dzisiaj o 19:51:39
Czy z Favita po wypełnieniu formularza przychodzi jakieś potwierdzenie na messengera czy tylko czekacie na przelew ?
0 0

deva

#7197921 Napisano: dzisiaj o 19:53:20
gosienia8501 napisał(a):

Czy z Favita po wypełnieniu formularza przychodzi jakieś potwierdzenie na messengera czy tylko czekacie na przelew ?

Na messengera przychodzi wiadomość z linkiem do formularza. Przelewów jeszcze nie zaczęli wysyłać...
0 0

Orenda

#7197922 Napisano: dzisiaj o 19:54:39
nanajka81 napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co wy piszecie w tych odpowiedziach, że wygrywacie? Chrupnij w lidlu, nuii w biedronce, żabka nano, żywiec orlen... Nic nie wpadło, a wydawało mi się, że piszę spoko odpowiedzi...

Ja zgłoszenia piszę pod wpływem chwili np. i nie zastanawiam się, nie poprawiam - kilka minut i wysyłam. Konkurencja jest teraz znacznie większa tak mi się wydaje. Dawniej wygrywałem w około 40-45 % konkursów, w których brałem udział, a teraz mam skuteczność ledwo pomiędzy 20, a 30 % ;(

No i u mnie rok fatalny, po 8 tłustych latach, ten to jakaś czarna dziura, zawsze twierdziłem przy chwilach przestoju, że "kumuluje się" ale coś mi się wydaje, że tym razem to nie to...


większa konkurencja, więcej loterii, mniej kreatywnych i fajnych konkursów, mniej nagród - to wszystko sprawia że nie ma już się takiej skuteczności jak kiedyś. Teraz należy kupować, kupować i kupować a potem próbować, próbować i próbować...

ja mam zasadę, że do każdego konkursu (szczególnie kreatywnego;)) podchodzę raz. Może faktycznie powinnam zwiększyć pulę wysłanych zgłoszeń, ale tak sobie cały czas myślę, że jak mam trafić do trafię (a na dodatek niektóre pytania są tak dla mnie żenująco-niezrozumiałe, że jak się i tak raz naprodukuję to czuję się mega zmęczona emotka )
1 ptaszyna 0

taak

#7197926 Napisano: dzisiaj o 20:14:15
Roleski w Lidl - orientuje się ktoś może czy zakupem promocyjnym mogą być tez musztardy? Stoją na standach konkursowych razem z sosami
0 0

Catcat

#7197928 Napisano: dzisiaj o 20:27:57
IwonaJa napisał(a):

androm napisał(a):

Emememe napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

Chrupnij w lidlu.
Jest lista laureatów 
https://chrupnijwakacje.pl/

Ktoś dostał już maila? emotka

ja nie, a niby pisze, że poinformowani

Ja niby też widzę swojego maila a info brak...

mam tak samo, niby wygląda na mój mail, ale info nie dostałam
0 0

mamimamu

#7197933 Napisano: dzisiaj o 20:54:33
Catcat napisał(a):

IwonaJa napisał(a):

androm napisał(a):

Emememe napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

Chrupnij w lidlu.
Jest lista laureatów 
https://chrupnijwakacje.pl/

Ktoś dostał już maila? emotka

ja nie, a niby pisze, że poinformowani

Ja niby też widzę swojego maila a info brak...

mam tak samo, niby wygląda na mój mail, ale info nie dostałam

Witajcie w klubie. Jakby ja - ale nic. Choć po niektórych konkach widać, jaki mają bajzel, za dużo nas tu się robi 😏 nadzieja umiera ostatnia!
1 Catcat 0