Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maixys

#7197310 Napisano: dzisiaj o 15:44:24

Na stronie konkursu było info o zakupach za 50 zł, co nie pokrywało się z gazetką w której stoi "zakup dowolnego produktu". Ale już to poprawili emotka

Mi chodzi o regulamin, chyba kazdy je czyta?

Regulamin nie ma znaczenia jeżeli jest niespójność. Bo właśnie w tej niespójności tkwi istota sprawy. Jak ufać agencji która w regulaminie mówi A, a na stronie mówi B? Oczywiście można popełnić błąd, poprawić go i to jest okej.

Edit: Widzę teraz, że w regulaminie też był zapis o zakupach za 50 zł. Ja nie czytałem regulaminu, ale Ty chyba czytasz co?
0 0

samdej

#7197314 Napisano: dzisiaj o 15:58:05
samdej napisał(a):

[quote=

PPPet-er napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Który punkt regulaminu ma to "zakup za 50zl" ????

Było było... I na stronie i w regulaminie.

Ale swoją drogą to kto się pospieszył z zakupami to może być z lekka wkur... teraz 😉


asantesana

#7197322 Napisano: dzisiaj o 16:31:57
Czy Favita zapomniała, że robi konkurs też na Instagramie? Widzę, że już z weekendu weryfikowali zgłoszenia na fb, a ja nie mam jeszcze z poprzedniego wtorku emotka
0 0

slonecznik1309

#7197325 Napisano: dzisiaj o 16:35:46
asantesana napisał(a):

Czy Favita zapomniała, że robi konkurs też na Instagramie? Widzę, że już z weekendu weryfikowali zgłoszenia na fb, a ja nie mam jeszcze z poprzedniego wtorku emotka

ja też nie mam jeszcze z wtorku na Instagramie ;(
0 0

moskala22

#7197327 Napisano: dzisiaj o 16:40:20
slonecznik1309 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Favita zapomniała, że robi konkurs też na Instagramie? Widzę, że już z weekendu weryfikowali zgłoszenia na fb, a ja nie mam jeszcze z poprzedniego wtorku emotka

ja też nie mam jeszcze z wtorku na Instagramie ;(

zastanawiam się własnie co jest grane
0 0

asantesana

#7197330 Napisano: dzisiaj o 16:58:50
moskala22 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Favita zapomniała, że robi konkurs też na Instagramie? Widzę, że już z weekendu weryfikowali zgłoszenia na fb, a ja nie mam jeszcze z poprzedniego wtorku emotka

ja też nie mam jeszcze z wtorku na Instagramie ;(

zastanawiam się własnie co jest grane

Może trzeba im przypomnieć o Instagramie?
0 0

moskala22

#7197331 Napisano: dzisiaj o 17:04:58
asantesana napisał(a):

moskala22 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Favita zapomniała, że robi konkurs też na Instagramie? Widzę, że już z weekendu weryfikowali zgłoszenia na fb, a ja nie mam jeszcze z poprzedniego wtorku emotka

ja też nie mam jeszcze z wtorku na Instagramie ;(

zastanawiam się własnie co jest grane

Może trzeba im przypomnieć o Instagramie?

Napisałam im na Facebooku, że mam nadzieję że nie zapomnieli o zgłoszeniach na Instagramie