Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

iwona0103

#7196708 Napisano: 04.08.2024 13:03:12
maixys napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Też mnie zastanawia, chociaż wydaje mi się że ogólnie jest mniej konkursów a nie konkretnie tutaj… Mam tabelkę w excelu, gdzie dodaje konkursy w których biorę udział, zawsze około 25 dnia każdego miesiąca, mam już 20 konkursów na miesiąc następny i tak było od września 2023, kiedy tylko zacząłem działać tym schematem. Obecnie mamy 4 sierpnia, a na ten miesiąc jest zaledwie 14 konkursów w mojej tabelce. 

Btw. Jeżeli chodzi o ilość konkursów w roku, myślałem że grudzień będzie rekordowy, a okazało się że rekord był w czerwcu emotka

czyli nie tylko ja stwierdziłam, że konkursowy grudzień przyszedł w tym roku w czerwcu emotka

kachakacha

#7196716 Napisano: 04.08.2024 13:43:24
Konkurs Kinley, agencja Fortis - ktoś dostał dwie nagrody mimo jednej wygranej? 😁 Napisali maila, że proszą o zwrot i nie rozpakowywanie, ale u mnie już za późno. Córka zdążyła wypić jeden tonik 🫣
0 0

notta

#7196731 Napisano: 04.08.2024 15:01:04
iwona0103 napisał(a):

maixys napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Też mnie zastanawia, chociaż wydaje mi się że ogólnie jest mniej konkursów a nie konkretnie tutaj… Mam tabelkę w excelu, gdzie dodaje konkursy w których biorę udział, zawsze około 25 dnia każdego miesiąca, mam już 20 konkursów na miesiąc następny i tak było od września 2023, kiedy tylko zacząłem działać tym schematem. Obecnie mamy 4 sierpnia, a na ten miesiąc jest zaledwie 14 konkursów w mojej tabelce. 

Btw. Jeżeli chodzi o ilość konkursów w roku, myślałem że grudzień będzie rekordowy, a okazało się że rekord był w czerwcu emotka

czyli nie tylko ja stwierdziłam, że konkursowy grudzień przyszedł w tym roku w czerwcu emotka

Kiepsko faktycznie. Gdzie są leszkowe bluzy, koszulki? Do pełnego outfitu moze jakieś spodnie, by dodali w kolejnych edycjach. Obstawiam, że w sierpniu w agencjach to po biurach hula urlopowy wiatr.. wszyscy na wakacjach..
0 0

xjustx

#7196732 Napisano: 04.08.2024 15:17:41
notta napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

maixys napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Też mnie zastanawia, chociaż wydaje mi się że ogólnie jest mniej konkursów a nie konkretnie tutaj… Mam tabelkę w excelu, gdzie dodaje konkursy w których biorę udział, zawsze około 25 dnia każdego miesiąca, mam już 20 konkursów na miesiąc następny i tak było od września 2023, kiedy tylko zacząłem działać tym schematem. Obecnie mamy 4 sierpnia, a na ten miesiąc jest zaledwie 14 konkursów w mojej tabelce. 

Btw. Jeżeli chodzi o ilość konkursów w roku, myślałem że grudzień będzie rekordowy, a okazało się że rekord był w czerwcu emotka

czyli nie tylko ja stwierdziłam, że konkursowy grudzień przyszedł w tym roku w czerwcu emotka

Kiepsko faktycznie. Gdzie są leszkowe bluzy, koszulki? Do pełnego outfitu moze jakieś spodnie, by dodali w kolejnych edycjach. Obstawiam, że w sierpniu w agencjach to po biurach hula urlopowy wiatr.. wszyscy na wakacjach..

Moderator zapewne na urlopie i nie akceptuje tego, co oczekuje na dodanie. Są nowe konkursy, jest początek miesiąca.
Czemu Pionas nie ma zastępcy na takie okolicznosci?
0 0

angel119

#7196740 Napisano: 04.08.2024 15:34:01
asantesana napisał(a):

atlantydek napisał(a):

maryjane napisał(a):

Dekasia napisał(a):

baba-aga napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy wam też już nie przyjmuje zgłoszenia z serków hochland?

Tak,po północy wyskoczył komunikat ,że zgłoszenia przyjmowali do 02.08 gdzie jak byk piszę na górze,  że do 04.08

Napisałam im maila. Ale pewnie już po wszystkim. Szkoda, bo jeszcze jeden paragon czekał na dziś.

Odpisali coś? Przepadło czy dasz jeszcze nadzieję ? 🥺

Nic nie może przepaść bez powodu, Będą ręcznie dodawać nasze głoszenia, a potem kierować  je na zwycięskie pozycje   emotka

Na jaki adres wysyłacie im zgłoszenie?

Kontakt@latomasmak.pl

@gnieszk@

#7196741 Napisano: 04.08.2024 15:41:27
xjustx napisał(a):

notta napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

maixys napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Też mnie zastanawia, chociaż wydaje mi się że ogólnie jest mniej konkursów a nie konkretnie tutaj… Mam tabelkę w excelu, gdzie dodaje konkursy w których biorę udział, zawsze około 25 dnia każdego miesiąca, mam już 20 konkursów na miesiąc następny i tak było od września 2023, kiedy tylko zacząłem działać tym schematem. Obecnie mamy 4 sierpnia, a na ten miesiąc jest zaledwie 14 konkursów w mojej tabelce. 

Btw. Jeżeli chodzi o ilość konkursów w roku, myślałem że grudzień będzie rekordowy, a okazało się że rekord był w czerwcu emotka

czyli nie tylko ja stwierdziłam, że konkursowy grudzień przyszedł w tym roku w czerwcu emotka

Kiepsko faktycznie. Gdzie są leszkowe bluzy, koszulki? Do pełnego outfitu moze jakieś spodnie, by dodali w kolejnych edycjach. Obstawiam, że w sierpniu w agencjach to po biurach hula urlopowy wiatr.. wszyscy na wakacjach..

Moderator zapewne na urlopie i nie akceptuje tego, co oczekuje na dodanie. Są nowe konkursy, jest początek miesiąca.
Czemu Pionas nie ma zastępcy na takie okolicznosci?

A może osoby, które dodały do bazy jakieś bieżące konkursy, które nie są zaakceptowane wkleiłyby linki tutaj póki co? Bylibyśmy bardzo wdzięczni emotka

psotka

#7196743 Napisano: 04.08.2024 16:05:53
Czy komus udalo sie wyslac dane do favity? Od wczoraj nie dziala
0 0

Luiza12

#7196751 Napisano: 04.08.2024 16:36:13
ewka.kr napisał(a):

Dziekuje  napisał(a):

[quote=Można



ewka.kr]Moze to głupie pytanie ale czy w loterii nivea hebe można zgłosić zakup produktu nivea men? Wiem że odwrotnie nie można,ale wydaje się że pod marką nivea zawierają die tez linie nivea men

Można  emotka
0 0

marton

#7196763 Napisano: 04.08.2024 17:56:42
Cześć, czy działa Wam formularz z Mlekovity do odeslania danych? Od kilku godz się męczę i niestety po wgraniu wszystkich danych, przekierowanie jest do pustej podstrony z napisem int(1)
0 0

ananaska

#7196767 Napisano: 04.08.2024 18:10:54
marton napisał(a):

Cześć, czy działa Wam formularz z Mlekovity do odeslania danych? Od kilku godz się męczę i niestety po wgraniu wszystkich danych, przekierowanie jest do pustej podstrony z napisem int(1)

nie działa emotka
1 marton 0

PrZyCzAjOnY_ZbOjNiK

#7196770 Napisano: 04.08.2024 18:23:54
Snickers w biedrze właśnie dodałem i już 248 zgłoszeń
0 0

parad0x

#7196778 Napisano: 04.08.2024 19:11:34
@gnieszk@ napisał(a):

A może osoby, które dodały do bazy jakieś bieżące konkursy, które nie są zaakceptowane wkleiłyby linki tutaj póki co? Bylibyśmy bardzo wdzięczni emotka

Johnnie Walker x PROSTO 
Famous Grouse
Jack Daniels Nieodkryte smaki 
Urodziny Martes Sport 
Monster LIDL 
QF LIDL 
Old Spice Biedronka 
Jameson SBM 
Dermedic Paris 
Miś Velvet 
Odpowiedź Kaufland na merch Lidl/Biedronka 
Joga Dove 
Nuii Lewiatan 
Netto Oreo Milka 
Loteria Kubuś 
Loteria Aquafresh Kids 
Konkurs Haagen-dazs
Chrupnij Lato Netto 

Proszę. 

PS. Tak będę miał paragony na nie wszystkie 🤣

ananaska

#7196779 Napisano: 04.08.2024 19:12:59
Kto mi wytłumaczy jak to jest z tą Favitą. Czy zgłoszenie które dostało nagrodę gwarantowaną może też wygrać nagrodę wyższego stopnia?
0 0

pioge7

#7196785 Napisano: 04.08.2024 19:31:00
ananaska napisał(a):

marton napisał(a):

Cześć, czy działa Wam formularz z Mlekovity do odeslania danych? Od kilku godz się męczę i niestety po wgraniu wszystkich danych, przekierowanie jest do pustej podstrony z napisem int(1)

nie działa emotka


Mam to samo od 3 dni. Napisałem do nich. Liczę, że jutro odpiszą emotka
0 0

fan-mandaryny

#7196791 Napisano: 04.08.2024 20:35:12
pioge7 napisał(a):

ananaska napisał(a):

marton napisał(a):

Cześć, czy działa Wam formularz z Mlekovity do odeslania danych? Od kilku godz się męczę i niestety po wgraniu wszystkich danych, przekierowanie jest do pustej podstrony z napisem int(1)

nie działa emotka


Mam to samo od 3 dni. Napisałem do nich. Liczę, że jutro odpiszą emotka

Wyświetla mi się „int”. Będzie ktoś dzwonił? A może inaczej: napisał już ktoś maila?

Czy jest jakiś konkurs Finlandii inny niż ten fotograficzny? Bo w wątku „Paragony…” są oferty paragonów z tym alkoholem. A przecież na ten konkurs, co znajduje się w bazie, nie trzeba paragonu.
0 0

gregory

#7196796 Napisano: 04.08.2024 21:03:20
czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...
0 0

parad0x

#7196801 Napisano: 04.08.2024 21:23:28
gregory napisał(a):

czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...

Wysłałem 3k znaków bez przeszkód, więc chyba nie ma limitów.
0 0

slonecznik1309

#7196804 Napisano: 04.08.2024 21:36:11
Hej, jeśli ktoś wygrał te monetki z allegro i z nich nie korzysta, to z chęcią przyjmę Wypiłam w sumie od początku loterii 5 piw Żywiec, nic nie wygrałam, a piwa więcej nie ruszę Mąż przestał pić, ze względu na chore serce, więc symbolicznie gram w konkursach piwnych, więc kapsli/kodów brak z góry dziękuję
0 0

tad_pole

#7196810 Napisano: 04.08.2024 21:58:01
I jak, wysłaliście zgłoszenia na Hochland??
0 0

zielonaszpilka

#7196813 Napisano: 04.08.2024 22:19:01
gregory napisał(a):

czy w konkursie Neboa jest jakieś ograniczenie znaków? ktos juz wysyłał? bo regulamin milczy na ten temat...

Nie ma limitu - pytałam. Nie ma też co wysyłać linków do yt;) też pytałam gdyby kogoś interesowała z czym może będzie konkurować. Tylko tekst.
0 0