Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

atlantydek

#7196652 Napisano: 04.08.2024 00:21:18
maryjane napisał(a):

Dekasia napisał(a):

baba-aga napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy wam też już nie przyjmuje zgłoszenia z serków hochland?

Tak,po północy wyskoczył komunikat ,że zgłoszenia przyjmowali do 02.08 gdzie jak byk piszę na górze,  że do 04.08

Napisałam im maila. Ale pewnie już po wszystkim. Szkoda, bo jeszcze jeden paragon czekał na dziś.

Odpisali coś? Przepadło czy dasz jeszcze nadzieję ? 🥺

Nic nie może przepaść bez powodu, Będą ręcznie dodawać nasze głoszenia, a potem kierować  je na zwycięskie pozycje   emotka
0 0

maryjane

#7196653 Napisano: 04.08.2024 00:22:43
atlantydek napisał(a):

maryjane napisał(a):

Dekasia napisał(a):

baba-aga napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy wam też już nie przyjmuje zgłoszenia z serków hochland?

Tak,po północy wyskoczył komunikat ,że zgłoszenia przyjmowali do 02.08 gdzie jak byk piszę na górze,  że do 04.08

Napisałam im maila. Ale pewnie już po wszystkim. Szkoda, bo jeszcze jeden paragon czekał na dziś.

Odpisali coś? Przepadło czy dasz jeszcze nadzieję ? 🥺

Nic nie może przepaść bez powodu, Będą ręcznie dodawać nasze głoszenia, a potem kierować  je na zwycięskie pozycje   emotka

Marzyć trzeba, inaczej życie nie ma sensu... tylko jak im przesłać te zwycięskie zgłoszenia ? 🫣
0 0

atlantydek

#7196657 Napisano: 04.08.2024 00:34:45
maryjane napisał(a):

atlantydek napisał(a):

maryjane napisał(a):

Dekasia napisał(a):

baba-aga napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy wam też już nie przyjmuje zgłoszenia z serków hochland?

Tak,po północy wyskoczył komunikat ,że zgłoszenia przyjmowali do 02.08 gdzie jak byk piszę na górze,  że do 04.08

Napisałam im maila. Ale pewnie już po wszystkim. Szkoda, bo jeszcze jeden paragon czekał na dziś.

Odpisali coś? Przepadło czy dasz jeszcze nadzieję ? 🥺

Nic nie może przepaść bez powodu, Będą ręcznie dodawać nasze głoszenia, a potem kierować  je na zwycięskie pozycje   emotka

Marzyć trzeba, inaczej życie nie ma sensu... tylko jak im przesłać te zwycięskie zgłoszenia ? 🫣

Agencyjną drogą mailową
1 maryjane 0

fantagiro

#7196659 Napisano: 04.08.2024 08:17:13
co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??
1 kimberly 0

maixys

#7196667 Napisano: 04.08.2024 09:55:43
fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Też mnie zastanawia, chociaż wydaje mi się że ogólnie jest mniej konkursów a nie konkretnie tutaj… Mam tabelkę w excelu, gdzie dodaje konkursy w których biorę udział, zawsze około 25 dnia każdego miesiąca, mam już 20 konkursów na miesiąc następny i tak było od września 2023, kiedy tylko zacząłem działać tym schematem. Obecnie mamy 4 sierpnia, a na ten miesiąc jest zaledwie 14 konkursów w mojej tabelce. 

Btw. Jeżeli chodzi o ilość konkursów w roku, myślałem że grudzień będzie rekordowy, a okazało się że rekord był w czerwcu emotka

Anisu

#7196669 Napisano: 04.08.2024 09:58:26
agicho napisał(a):

Czy strona Lipton też wam nie działa ?

u mnie nie działa, ani na laptopie , ani na komórce. Na laptopie mogę nagrywać, ale nie mogę wpisać swoich danych, bo w rubrykach z danymi  chce załączać pliki z komputera, a na telefonie w ogóle nie ma strony konkursowej.
0 0

lasiglasty

#7196671 Napisano: 04.08.2024 10:05:47
fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Jest sporo konkursów i loterii dodanych, ale utknęły w poczekalni, np. konkurs Milka w Żabcie, dodany jeszcze w lipcu, zakup kończy się za 2 dni, a konkursu dalej nie ma na stronie, dlatego ostatnio zasugerowałam, że może warto, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie funkcję moderatora do zatwierdzania konkursów, kiedy właściciel strony nie ma czasu, na pewno usprawniłoby to działanie strony.

angel119

#7196678 Napisano: 04.08.2024 11:17:04
Konkurs „Lato ma smak” (Hochland/Almette) miał trwać do dziś, a na stronie jest informacja, że okres przyjmowania zgłoszeń się zakończył. emotka Mieliście tak kiedyś z Albedo? W regulaminie jest info, że do 4 można wysyłać zgłoszenia…
0 0

sesyjnie1

#7196679 Napisano: 04.08.2024 11:30:11
Właśnie poszło zgłoszenie snickers. 
nr 00232 jakby kogoś interesowało. 
a na jakim numerze skończyła się pierwsza tura ?
0 0

FBmariola11

#7196682 Napisano: 04.08.2024 11:32:03
FBmariola11 napisał(a):

Jesli napisał(a):

Jaka szkołę wspieramy w sierpniu w Winiary?

0 0

cudaczek121

#7196684 Napisano: 04.08.2024 11:43:51
lasiglasty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Jest sporo konkursów i loterii dodanych, ale utknęły w poczekalni, np. konkurs Milka w Żabcie, dodany jeszcze w lipcu, zakup kończy się za 2 dni, a konkursu dalej nie ma na stronie, dlatego ostatnio zasugerowałam, że może warto, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie funkcję moderatora do zatwierdzania konkursów, kiedy właściciel strony nie ma czasu, na pewno usprawniłoby to działanie strony.

Co to za konkurs ten Milka w żabce?
0 0

lasiglasty

#7196688 Napisano: 04.08.2024 12:02:56
cudaczek121 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Jest sporo konkursów i loterii dodanych, ale utknęły w poczekalni, np. konkurs Milka w Żabcie, dodany jeszcze w lipcu, zakup kończy się za 2 dni, a konkursu dalej nie ma na stronie, dlatego ostatnio zasugerowałam, że może warto, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie funkcję moderatora do zatwierdzania konkursów, kiedy właściciel strony nie ma czasu, na pewno usprawniłoby to działanie strony.

Co to za konkurs ten Milka w żabce?

https://milkaoreowzabce.lodyinagrody.pl/
0 0

pusheen

#7196690 Napisano: 04.08.2024 12:04:04
sesyjnie1 napisał(a):

Właśnie poszło zgłoszenie snickers. 
nr 00232 jakby kogoś interesowało. 
a na jakim numerze skończyła się pierwsza tura ?

Ktoś pisał, że 105 emotka
1 sesyjnie1 0

FBmagdalena17

#7196698 Napisano: 04.08.2024 12:22:35
lasiglasty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Jest sporo konkursów i loterii dodanych, ale utknęły w poczekalni, np. konkurs Milka w Żabcie, dodany jeszcze w lipcu, zakup kończy się za 2 dni, a konkursu dalej nie ma na stronie, dlatego ostatnio zasugerowałam, że może warto, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie funkcję moderatora do zatwierdzania konkursów, kiedy właściciel strony nie ma czasu, na pewno usprawniłoby to działanie strony.

Ostatnio dodałam jakoś z 5 konkursów, z czego część już się skończyła. Zastanawiam się jaki sens dodawać, skoro pojawią się po ich zakończeniu.
0 0

ewka.kr

#7196699 Napisano: 04.08.2024 12:37:32
Moze to głupie pytanie ale czy w loterii nivea hebe można zgłosić zakup produktu nivea men? Wiem że odwrotnie nie można,ale wydaje się że pod marką nivea zawierają die tez linie nivea men
0 0

jokan

#7196700 Napisano: 04.08.2024 12:43:02
cudaczek121 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Jest sporo konkursów i loterii dodanych, ale utknęły w poczekalni, np. konkurs Milka w Żabcie, dodany jeszcze w lipcu, zakup kończy się za 2 dni, a konkursu dalej nie ma na stronie, dlatego ostatnio zasugerowałam, że może warto, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie funkcję moderatora do zatwierdzania konkursów, kiedy właściciel strony nie ma czasu, na pewno usprawniłoby to działanie strony.

Co to za konkurs ten Milka w żabce?

w aplikacji Żabka jest...do wygrania 300 biletów CinemaCity i jakieś kartya za 1000 zł do Eventim z tego, co patrzyłam na szybko...- trzeba kupić 2 lody Milka lub Oreo, żeby odebrać kod z aplikacji
0 0

notta

#7196701 Napisano: 04.08.2024 12:46:07
ma ktoś kod kreskowy Carlo Rossi Botanicals? Szukam w necie i nie mogę poszukać, a sprawdziłabym sobie dostępność w swoich biedronkach emotka
0 0

uzuri

#7196703 Napisano: 04.08.2024 12:51:24
[quote=Można



ewka.kr]Moze to głupie pytanie ale czy w loterii nivea hebe można zgłosić zakup produktu nivea men? Wiem że odwrotnie nie można,ale wydaje się że pod marką nivea zawierają die tez linie nivea men
0 0

asantesana

#7196704 Napisano: 04.08.2024 12:54:27
atlantydek napisał(a):

maryjane napisał(a):

Dekasia napisał(a):

baba-aga napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy wam też już nie przyjmuje zgłoszenia z serków hochland?

Tak,po północy wyskoczył komunikat ,że zgłoszenia przyjmowali do 02.08 gdzie jak byk piszę na górze,  że do 04.08

Napisałam im maila. Ale pewnie już po wszystkim. Szkoda, bo jeszcze jeden paragon czekał na dziś.

Odpisali coś? Przepadło czy dasz jeszcze nadzieję ? 🥺

Nic nie może przepaść bez powodu, Będą ręcznie dodawać nasze głoszenia, a potem kierować  je na zwycięskie pozycje   emotka

Na jaki adres wysyłacie im zgłoszenie?
0 0

ewka.kr

#7196705 Napisano: 04.08.2024 12:55:45
Dziekuje  napisał(a):

[quote=Można



ewka.kr]Moze to głupie pytanie ale czy w loterii nivea hebe można zgłosić zakup produktu nivea men? Wiem że odwrotnie nie można,ale wydaje się że pod marką nivea zawierają die tez linie nivea men

0 0