Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

malgol

#7195272 Napisano: dzisiaj o 16:31:33
margobb napisał(a):

malgol napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

psotka napisał(a):

W sobote zglaszalam moja mame na konkurs favita. Pisze dzis do mnie ze juz wygrala i ma info ze gratulujemy wygranej. Ona nie umie zrobic zrzutu ekranu i nie wie o co chodzi. 

W jaki sposob Mlekovita informuje?
Tam sie odpowiada na 5 pytan po info ze gratulujemy? Nie wiem czy to fejk bo nie mieszkamy razem a nie jest obeznana w swiecie konkursowym


Nie ma żadnych pytań. Informują przez Messenger NIE w komentarzu. Sprawdźcie nadawcę wiadomości czy to prawdziwy profil Mlekovity. Jak mama nie umie to niech Ci poda hasło do Facebooka i sprawdź

Właśnie dostałam info o wygranej, ale nie mogę odesłać formularza, bo pisze, że kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy. O co chodzi? Co to za kod?

Mnie też tak czasami się wyświetla. Kilka razy wypełniam i puszczam formularz, aż przechodzi.

Dzięki, pomogło:)
1 margobb 0

kocie_lakocie

#7195277 Napisano: dzisiaj o 16:50:11
malgol napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

psotka napisał(a):

W sobote zglaszalam moja mame na konkurs favita. Pisze dzis do mnie ze juz wygrala i ma info ze gratulujemy wygranej. Ona nie umie zrobic zrzutu ekranu i nie wie o co chodzi. 

W jaki sposob Mlekovita informuje?
Tam sie odpowiada na 5 pytan po info ze gratulujemy? Nie wiem czy to fejk bo nie mieszkamy razem a nie jest obeznana w swiecie konkursowym


Nie ma żadnych pytań. Informują przez Messenger NIE w komentarzu. Sprawdźcie nadawcę wiadomości czy to prawdziwy profil Mlekovity. Jak mama nie umie to niech Ci poda hasło do Facebooka i sprawdź

Właśnie dostałam info o wygranej, ale nie mogę odesłać formularza, bo pisze, że kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy. O co chodzi? Co to za kod?

Usunąć zdjęcie paragonu i jeszcze raz je załączyć. 

U mnie, chłopaka i koleżanki tak zadziałało emotka
0 0

ZetZ

#7195279 Napisano: dzisiaj o 16:57:53
helcia85 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Pytanie o konkurs Metaxa, który nr.wpisać gdy tego z przykładowego paragonu nie ma?
Ktoś? Coś?
Bo Agencja nie odpowiada...emotka

ja wpisałam dolny nr transakcji. Takiego nr jak oni opisują w paragonie u mnie nie ma.

Dziękuję za odpowiedź emotka , mój paragon nawet tego nie ma, poczekam może odpisząemotka
0 0

ErniPPL

#7195281 Napisano: dzisiaj o 17:16:12
Ale Albedo przycięło w ch.. hehe 
mialem takie dobre zdjęcie zgłoszone ze praktycznie byłem pewny nagrody 1 czy 2 stopnia a po sprawdzeniu na ich stronie ukazuje się, że moje zgłoszenie nie jest zwycięskie… śmierdzi mi wałkiem naprawdę bo w zdjęcie włożyłem duzo serca i zaangażowania ( rekwizyty, babranie się w piasku, siostrę nawet poprosiłem co fotografuje profesjonalnie ) i nic to nie dało 😤 
wiem, że ten post nic nie wnosi do tematu ale musiałem gdzieś wylać swoją frustrację… 
Nie wiem w takim razie co ludzie robili i jak przedstawiali radość ze znalezienia listerine, że wygrali 🙄 chyba polecieli w kosmos albo do dubajuuu 😂
0 0

sesyjnie1

#7195282 Napisano: dzisiaj o 17:20:16
U nas były dwa zgłoszenia, moje i męża. 
moje dość zwykłe:) na szybko robione 
mąż świetna fotka dopracowana - i nie pyklo. Byliśmy w szoku. 
jak zwykle nie zbadane są gusta jury:)
0 0

rufus

#7195285 Napisano: dzisiaj o 17:30:18
ErniPPL napisał(a):

Ale Albedo przycięło w ch.. hehe 
mialem takie dobre zdjęcie zgłoszone ze praktycznie byłem pewny nagrody 1 czy 2 stopnia a po sprawdzeniu na ich stronie ukazuje się, że moje zgłoszenie nie jest zwycięskie… śmierdzi mi wałkiem naprawdę bo w zdjęcie włożyłem duzo serca i zaangażowania ( rekwizyty, babranie się w piasku, siostrę nawet poprosiłem co fotografuje profesjonalnie ) i nic to nie dało 😤 
wiem, że ten post nic nie wnosi do tematu ale musiałem gdzieś wylać swoją frustrację… 
Nie wiem w takim razie co ludzie robili i jak przedstawiali radość ze znalezienia listerine, że wygrali 🙄 chyba polecieli w kosmos albo do dubajuuu 😂

Moze poszli w prostote i naturalność emotka

zielonaszpilka

#7195286 Napisano: dzisiaj o 17:32:42
ErniPPL napisał(a):

Ale Albedo przycięło w ch.. hehe 
mialem takie dobre zdjęcie zgłoszone ze praktycznie byłem pewny nagrody 1 czy 2 stopnia a po sprawdzeniu na ich stronie ukazuje się, że moje zgłoszenie nie jest zwycięskie… śmierdzi mi wałkiem naprawdę bo w zdjęcie włożyłem duzo serca i zaangażowania ( rekwizyty, babranie się w piasku, siostrę nawet poprosiłem co fotografuje profesjonalnie ) i nic to nie dało 😤 
wiem, że ten post nic nie wnosi do tematu ale musiałem gdzieś wylać swoją frustrację… 
Nie wiem w takim razie co ludzie robili i jak przedstawiali radość ze znalezienia listerine, że wygrali 🙄 chyba polecieli w kosmos albo do dubajuuu 😂

A może właśnie było wszystkie za dużo?  Może chcieli prostą fotkę z autentyczną radością? W jednym konkursie wygrają makiety i rekwizyty, w drugim wygra prostota. Taki lajf konkursowicza. Im szybciej się z tym pogodzisz tym mniej negatywnych emocji będą generować w Tobie wyniki emotka

pikawka

#7195287 Napisano: dzisiaj o 17:34:17
ErniPPL napisał(a):

Ale Albedo przycięło w ch.. hehe 
mialem takie dobre zdjęcie zgłoszone ze praktycznie byłem pewny nagrody 1 czy 2 stopnia a po sprawdzeniu na ich stronie ukazuje się, że moje zgłoszenie nie jest zwycięskie… śmierdzi mi wałkiem naprawdę bo w zdjęcie włożyłem duzo serca i zaangażowania ( rekwizyty, babranie się w piasku, siostrę nawet poprosiłem co fotografuje profesjonalnie ) i nic to nie dało 😤 
wiem, że ten post nic nie wnosi do tematu ale musiałem gdzieś wylać swoją frustrację… 
Nie wiem w takim razie co ludzie robili i jak przedstawiali radość ze znalezienia listerine, że wygrali 🙄 chyba polecieli w kosmos albo do dubajuuu 😂

Ty tak serio emotka  nigdy nie wiadomo co komisji siedzi w głowie… a może chcieli coś naturalnego a nie rekwizyty i stylizacje….. emotka

ErniPPL

#7195289 Napisano: dzisiaj o 17:36:25
W takim razie następny konkurs fotograficzny z ramienia Albedo cykam fotę telefonem 5 min po kupnie artykułu promocyjnego i zobaczymy czy się uda 😆
1 pikawka 0

Enjoy_today

#7195290 Napisano: dzisiaj o 17:36:35
ErniPPL napisał(a):

Ale Albedo przycięło w ch.. hehe 
mialem takie dobre zdjęcie zgłoszone ze praktycznie byłem pewny nagrody 1 czy 2 stopnia a po sprawdzeniu na ich stronie ukazuje się, że moje zgłoszenie nie jest zwycięskie… śmierdzi mi wałkiem naprawdę bo w zdjęcie włożyłem duzo serca i zaangażowania ( rekwizyty, babranie się w piasku, siostrę nawet poprosiłem co fotografuje profesjonalnie ) i nic to nie dało 😤 
wiem, że ten post nic nie wnosi do tematu ale musiałem gdzieś wylać swoją frustrację… 
Nie wiem w takim razie co ludzie robili i jak przedstawiali radość ze znalezienia listerine, że wygrali 🙄 chyba polecieli w kosmos albo do dubajuuu 😂

Ja tak zawsze widzę swoje zgłoszenia konkursowe. Zawsze jestem pewna... 😁

agakaz2

#7195291 Napisano: dzisiaj o 17:37:16
jak się zglasza paragon na loterie shell? pisze mi że nie taki paragon
0 0

zielonaszpilka

#7195292 Napisano: dzisiaj o 17:40:02
ErniPPL napisał(a):

W takim razie następny konkurs fotograficzny z ramienia Albedo cykam fotę telefonem 5 min po kupnie artykułu promocyjnego i zobaczymy czy się uda 😆

Czasem mniej znaczy więcej przy czym nie chodzi o to, żeby robić byle jak  może być prosto, ale ładnie i z pomysłem.
0 0

pikawka

#7195293 Napisano: dzisiaj o 17:40:37
Enjoy_today napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Ale Albedo przycięło w ch.. hehe 
mialem takie dobre zdjęcie zgłoszone ze praktycznie byłem pewny nagrody 1 czy 2 stopnia a po sprawdzeniu na ich stronie ukazuje się, że moje zgłoszenie nie jest zwycięskie… śmierdzi mi wałkiem naprawdę bo w zdjęcie włożyłem duzo serca i zaangażowania ( rekwizyty, babranie się w piasku, siostrę nawet poprosiłem co fotografuje profesjonalnie ) i nic to nie dało 😤 
wiem, że ten post nic nie wnosi do tematu ale musiałem gdzieś wylać swoją frustrację… 
Nie wiem w takim razie co ludzie robili i jak przedstawiali radość ze znalezienia listerine, że wygrali 🙄 chyba polecieli w kosmos albo do dubajuuu 😂

Ja tak zawsze widzę swoje zgłoszenia konkursowe. Zawsze jestem pewna... 😁


ja podobnie emotka
1 Orenda 0