Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Finezyjna

#7194436 Napisano: 25.07.2024 16:35:28
magie1982 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Ależ oczywiście, jak kiedyś pisałam, "baby"  w Dino za każdym razem Boga wzywają jak mają zrealizować. W Stokrotce kiedyś mi odmówili realizacji bony wgl. Same przeboje, a ja się czuję jak złodziej. Haha

Dokładnie, najlepsze jest to tłumaczenie się...
0 0

as32572

#7194439 Napisano: 25.07.2024 16:38:19
Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

w Rossmanie bez problemu na samoobsłudze można realizować
W większosci sklepów wogóle człowiek sam sobie nabije na samoobsługę a sprzedawca na kasę nie umie, to nie wiem kto jest szkolony na kasjera klient czy pracownik
Tak samo WinTo z Lotto, nawet zeskanować nie potrafią żeby nabić punkty, to kupuję online, nie wiem co to za problem zeskanować kod kreskowy z apllikacji
0 0

elmas

#7194442 Napisano: 25.07.2024 16:47:02
Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Jeśli chodzi o Dino, to mnie też kiedyś kasjerka wmawiała, że nie można kupić alkoholu za bon. Napisałam mail do centrali z pytaniem, czy to prawda, oczywiście odpisali, że nie i poprosili, żebym w razie dalszych kłopotów podała im adres sklepu. Kilka dni później pokazałam wiadomość kasjerce - w tym sklepie nigdy już nie miałam podobnego problemu emotka
0 0

monikar

#7194443 Napisano: 25.07.2024 16:48:09
Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

U mnie jest odwieczna batalia w Lidlu. Kolejka za mną robi się na kilometr, kasjerka nie wie jak wbić, woła kierowniczkę, kierowniczka usilnie próbuje mi wmówić, że oni tych bonów nie obsługują i w ogóle to najlepiej gdybym już sobie poszła i nie zawracała d. A gdy się upieram stoją i przez 15 minut szukają sposobu jak ten bon wbić. Kolejka robi się kilometrowa, ludzie klną na czym świat stoi. W końcu bon przechodzi a mnie nienawidzi kasjerka, kierowniczka i cała masa ludzi w kolejce.

Orenda

#7194446 Napisano: 25.07.2024 17:10:31
as32572 napisał(a):

Orenda napisał(a):

donia7 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Te badania to nie tyle co niepotrzebne,ale można bez problemu je zrobić na NFZ - dla mnie jedyne wartościowe z nich to witamina D i heliobacter
A w sumie i tak najgorzej ze punkty Diagnostyki w moim mieście zatrzymały się w PRLu i to są chyba najgorsze punkty pobrań patrząc po ocenie na google emotka

Oj, czasem się ciężko lekarza doprosić o jakiekolwiek skierowanie  emotka

dokładnie... pytanie - "a coś się dzieje?" No niby nic się nie dzieje, ale skąd mam wiedzieć tak naprawdę

to może trzeba zmienić lekarza jeśli jest taka możliwość, moi rodzice dostają taki większy pakiet badań raz na rok, nawet bez proszenia o t

kiedy się mieszka na głębokiej prowincji, nie ma aż takiego wyboru lekarza (tzn. jest 2 ale z tego, co wiem z deszczu pod rynnę emotka ). Morfologię bez problemu (ale rozmaz automatyczny, nie ręczny, cholesterol ogólny ok, ale już lipidogram trudno się doprosić, itd. itd )

Wszystkie badania robię prywatnie, więc takie darmowe badania to dla mnie gratka
0 0

anialistopad

#7194449 Napisano: 25.07.2024 17:15:34
Co Fortis dziś nadal fedexem?
0 0

atyde25

#7194452 Napisano: 25.07.2024 17:18:14
Oj niestety tak w Rossamnie wiecznie problem z tymi kodami z pinem zwanymi szumnie voucherami.Już miałam z tym za 100 zł kiedyś.Pani wielkie oczy nigdy o czymś takim nie słyszała,nie widziała,nie wpisywała...
Mam 2 po 5 zł z ich loterii ale nie wiem czy nie oleję tego a ważne tylko do końca lipca.Na samoobsługowej nie umiem tego wbić niestety zawsze mam odrzucona tranzakcja.
W Benie to samo jak wreszcie ten za 100 zeta dostam.Pierwszy raz na oczy widzę ,skąd pani to ma hmmm
O żabce aż się boje napisać mam ten za 50 zeta na samoobsługowej (tej nowej) nie umiem wprowadzić a nie mam śmiałości blokować tam kolejki:(Ważny do końca roku może się przełamię do tego czasu.
Jedyne z jakimi problemu nie mam to te kody z Biedry.Można na samoobsłudze idzie jak po maśle.
Chcę tylko te do Biedry wygrywać.
0 0

malmika

#7194487 Napisano: 25.07.2024 20:05:47
Czy miał ktoś z Was problem z uzupełnieniem formularza z Favity? Wygrałam zdjęciem na Ig, msm formularz, po uzupełnieniu wszystkich danych i przesłaniu wyskakuje komunikat: niepoprawny kod weryfikacji, czy jakoś tak. Wszystkie dane poprawne, rozmiar zdjęcia się zgadza, sprawdzałam na telefonie i różnych przeglądarkach ns kompie - wszędzie to samo...
0 0

visserarthur

#7194491 Napisano: 25.07.2024 20:16:12
atyde25 napisał(a):

Oj niestety tak w Rossamnie wiecznie problem z tymi kodami z pinem zwanymi szumnie voucherami.Już miałam z tym za 100 zł kiedyś.Pani wielkie oczy nigdy o czymś takim nie słyszała,nie widziała,nie wpisywała...
Mam 2 po 5 zł z ich loterii ale nie wiem czy nie oleję tego a ważne tylko do końca lipca.Na samoobsługowej nie umiem tego wbić niestety zawsze mam odrzucona tranzakcja.
W Benie to samo jak wreszcie ten za 100 zeta dostam.Pierwszy raz na oczy widzę ,skąd pani to ma hmmm
O żabce aż się boje napisać mam ten za 50 zeta na samoobsługowej (tej nowej) nie umiem wprowadzić a nie mam śmiałości blokować tam kolejki:(Ważny do końca roku może się przełamię do tego czasu.
Jedyne z jakimi problemu nie mam to te kody z Biedry.Można na samoobsłudze idzie jak po maśle.
Chcę tylko te do Biedry wygrywać.

W Rossmanie te wygrane wklepujesz na samoobsługowej. Wybierasz kartę podarunkową, czy jak ona się zwie, później opcję, że wpiszesz ręcznie (na pinpadzie wpisujesz) i na koniec pinem potwierdzasz.

Żabka: Masz bon jako kod qr, czy paskowy? Qr skanujesz przed zsumowaniem, jak chcesz kilka, to robisz to samo ponownie.
U mnie tylko w trzech Żabkach, a jest ich sporo, wiedzą jak zrealizować kilka bonów do jednej transakcji. W pozostałych muszę instruować. Trzeba nacisnąć „suma”, wybrać z form płatności „bon płatniczy” zeskanować bon, wybrać „bon płatniczy”, zeskanować bon- i tak tyle razy ile jest bonów.
0 0

visserarthur

#7194496 Napisano: 25.07.2024 20:21:03
anialistopad napisał(a):

Co Fortis dziś nadal fedexem?

A czekasz na coś od nich? Mojemu bratu nadali przesyłkę, a w dniu dostawy dzwonili, żeby odmówił odbiór, bo to nie do niego miało iść… 😀
0 0

misiamarysia

#7194497 Napisano: 25.07.2024 20:21:43
anialistopad napisał(a):

Co Fortis dziś nadal fedexem?

Może bon Dino za Colę? Ja czekam, a mam dzisiaj info o jakiejś przesyłce FedEx na jutro, tylko nie wiem, czy to od Fortis.
0 0

visserarthur

#7194501 Napisano: 25.07.2024 20:27:46
elmas napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Jeśli chodzi o Dino, to mnie też kiedyś kasjerka wmawiała, że nie można kupić alkoholu za bon. Napisałam mail do centrali z pytaniem, czy to prawda, oczywiście odpisali, że nie i poprosili, żebym w razie dalszych kłopotów podała im adres sklepu. Kilka dni później pokazałam wiadomość kasjerce - w tym sklepie nigdy już nie miałam podobnego problemu emotka

Trochę mnie bawi ten wasz brak zaradności. W Dino, też mi się zdarzało, że mówili, że nie
mogę alkoholu/ papierosów. Od razu padało pytanie, gdzie to jest napisane, bo na bonie nie jest, ale może mają jakiś regulamin bonów i mi pokażą taki zapis. Kilka uwag typu: to nie prl, że to nie kartki na żywność, że mam kartkę na kawę, a chcę kupić wódkę. Widać, że oni mają takie naleciałości z przeszłości, że bon to kartka żywnościowa… A no i nigdy nie wyszedłem „z kwitkiem” z Dino.
0 0

anialistopad

#7194503 Napisano: 25.07.2024 20:33:18
visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co Fortis dziś nadal fedexem?

A czekasz na coś od nich? Mojemu bratu nadali przesyłkę, a w dniu dostawy dzwonili, żeby odmówił odbiór, bo to nie do niego miało iść… 😀

Właśnie nie pamiętam czy na coś czekam
0 0

anialistopad

#7194506 Napisano: 25.07.2024 20:33:47
misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co Fortis dziś nadal fedexem?

Może bon Dino za Colę? Ja czekam, a mam dzisiaj info o jakiejś przesyłce FedEx na jutro, tylko nie wiem, czy to od Fortis.

Na e-mailu jest info od kogo
0 0

misiamarysia

#7194509 Napisano: 25.07.2024 20:39:38
anialistopad napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co Fortis dziś nadal fedexem?

Może bon Dino za Colę? Ja czekam, a mam dzisiaj info o jakiejś przesyłce FedEx na jutro, tylko nie wiem, czy to od Fortis.

Na e-mailu jest info od kogo

A to nie, u mnie od Unique One.

0 0

yaagatka

#7194510 Napisano: 25.07.2024 20:46:11
ja dzisiaj dostałam bony netto z joy i słuchawki z konkursu nałęczowianki carrefour - którąś z tych paczek przytargał fedex, którąś dpd
0 0

sylzab2294

#7194511 Napisano: 25.07.2024 20:49:33
elmas napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Jeśli chodzi o Dino, to mnie też kiedyś kasjerka wmawiała, że nie można kupić alkoholu za bon. Napisałam mail do centrali z pytaniem, czy to prawda, oczywiście odpisali, że nie i poprosili, żebym w razie dalszych kłopotów podała im adres sklepu. Kilka dni później pokazałam wiadomość kasjerce - w tym sklepie nigdy już nie miałam podobnego problemu emotka

Zrobiłam dokładnie to samo emotka
I teraz jak mnie widzą, to zapraszają na kolejne zakupy z bonami Dino emotka
1 elmas 0

Jestemnowa

#7194513 Napisano: 25.07.2024 20:52:30
Czy macie już weryfikację z coca cola na bp od Fortisa ? Z monstera już kody wysyłają a ta z coca coli dawno się skończyła i cisza .
0 0

ameryka

#7194518 Napisano: 25.07.2024 21:05:43
Jestemnowa napisał(a):

Czy macie już weryfikację z coca cola na bp od Fortisa ? Z monstera już kody wysyłają a ta z coca coli dawno się skończyła i cisza .

nie ma jeszcze

elmas

#7194530 Napisano: 25.07.2024 21:53:53
visserarthur napisał(a):

elmas napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Jeśli chodzi o Dino, to mnie też kiedyś kasjerka wmawiała, że nie można kupić alkoholu za bon. Napisałam mail do centrali z pytaniem, czy to prawda, oczywiście odpisali, że nie i poprosili, żebym w razie dalszych kłopotów podała im adres sklepu. Kilka dni później pokazałam wiadomość kasjerce - w tym sklepie nigdy już nie miałam podobnego problemu emotka

Trochę mnie bawi ten wasz brak zaradności. W Dino, też mi się zdarzało, że mówili, że nie
mogę alkoholu/ papierosów. Od razu padało pytanie, gdzie to jest napisane, bo na bonie nie jest, ale może mają jakiś regulamin bonów i mi pokażą taki zapis. Kilka uwag typu: to nie prl, że to nie kartki na żywność, że mam kartkę na kawę, a chcę kupić wódkę. Widać, że oni mają takie naleciałości z przeszłości, że bon to kartka żywnościowa… A no i nigdy nie wyszedłem „z kwitkiem” z Dino.

To brak nie zaradności, ale cierpliwości.
1 kimberly 0