Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

danaaa

#7194142 Napisano: dzisiaj o 15:18:54
leniuszka napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

danaaa napisał(a):

Enjoy_today napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy mógłby ktoś wrzucić screen wiadomości z informacją o wygranej z Favita, z "prawdziwym" bezpiecznym  linkiem do oświadczenia laureata. Wydawało mi się , że gdzieś widziałam, ale nie mogę odnaleźć

Dziękuję  emotka   
Rozumiem, że każdy ma indywidualny link do swojego formularza?

Tak. Najważniejsze żeby sprawdzić nadawcę wiadomości, bo jakby naciągacz miał głowę na karku to by wysyłał identyczną wiadomość.

No i oczywiście ma to być wiadomość prywatna na messenger, a nie komentarz pod postem

Bardzo dziękuję za odpowiedź  emotka
0 0

magie1982

#7194147 Napisano: dzisiaj o 15:30:03
magie1982 napisał(a):

Czy myślicie, że jakbym spróbowała zagrać z Winiar w sierpniu na moją, malutką szkołę to jest realna szansa na pomoc i wygraną? Zastanawiam się czy jest sens walczyć?

Ktoś próbował i się udało?
0 0

@gnieszk@

#7194161 Napisano: dzisiaj o 16:09:08
magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy myślicie, że jakbym spróbowała zagrać z Winiar w sierpniu na moją, malutką szkołę to jest realna szansa na pomoc i wygraną? Zastanawiam się czy jest sens walczyć?

Ktoś próbował i się udało?

A tam punkty liczą się od nowa w każdym etapie? Czy te już "nazbierane" przechodzą na kolejny?
0 0

zielonaszpilka

#7194165 Napisano: dzisiaj o 16:20:29
@gnieszk@ napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy myślicie, że jakbym spróbowała zagrać z Winiar w sierpniu na moją, malutką szkołę to jest realna szansa na pomoc i wygraną? Zastanawiam się czy jest sens walczyć?

Ktoś próbował i się udało?

A tam punkty liczą się od nowa w każdym etapie? Czy te już "nazbierane" przechodzą na kolejny?

 Chyba przechodzą na kolejny miesiąc. magie1982 ja bym spróbowała, bo nawet jeśli nie w sierpniu to do końca roku jeszcze trochę czasu jest, a z tego co widzę to już nie ma takiej zażartej walki emotka  i powinno się udać. Jak nie, to nic się nie traci. Szkolę musi zgłosić dyrektor albo osoba z upoważnieniem do reprezentowania placówki, z opisem nie musicie się wysilać, no i oczywiście musicie mieć swoją stołówkę z kuchnią, a nie obiady z cateringu.
0 0

magie1982

#7194167 Napisano: dzisiaj o 16:21:47
zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy myślicie, że jakbym spróbowała zagrać z Winiar w sierpniu na moją, malutką szkołę to jest realna szansa na pomoc i wygraną? Zastanawiam się czy jest sens walczyć?

Ktoś próbował i się udało?

A tam punkty liczą się od nowa w każdym etapie? Czy te już "nazbierane" przechodzą na kolejny?

 Chyba przechodzą na kolejny miesiąc. magie1982 ja bym spróbowała, bo nawet jeśli nie w sierpniu to do końca roku jeszcze trochę czasu jest, a z tego co widzę to już nie ma takiej zażartej walki emotka  i powinno się udać. Jak nie, to nic się nie traci. Szkolę musi zgłosić dyrektor albo osoba z upoważnieniem do reprezentowania placówki, z opisem nie musicie się wysilać, no i oczywiście musicie mieć swoją stołówkę z kuchnią, a nie obiady z cateringu.

Stołówka jest, upoważnienie mam. W takim razie będę próbować, może na forum uzyskam jakieś wsparcie emotka

jokan

#7194169 Napisano: dzisiaj o 16:31:36
magie1982 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy myślicie, że jakbym spróbowała zagrać z Winiar w sierpniu na moją, malutką szkołę to jest realna szansa na pomoc i wygraną? Zastanawiam się czy jest sens walczyć?

Ktoś próbował i się udało?

A tam punkty liczą się od nowa w każdym etapie? Czy te już "nazbierane" przechodzą na kolejny?

 Chyba przechodzą na kolejny miesiąc. magie1982 ja bym spróbowała, bo nawet jeśli nie w sierpniu to do końca roku jeszcze trochę czasu jest, a z tego co widzę to już nie ma takiej zażartej walki emotka  i powinno się udać. Jak nie, to nic się nie traci. Szkolę musi zgłosić dyrektor albo osoba z upoważnieniem do reprezentowania placówki, z opisem nie musicie się wysilać, no i oczywiście musicie mieć swoją stołówkę z kuchnią, a nie obiady z cateringu.

Stołówka jest, upoważnienie mam. W takim razie będę próbować, może na forum uzyskam jakieś wsparcie emotka

to napisz później jaka to szkoła dokładnie
1 magie1982 0