Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anialistopad

#7191294 Napisano: dzisiaj o 10:52:24
Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje
0 0

nanajka81

#7191295 Napisano: dzisiaj o 10:54:42
anialistopad napisał(a):

Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje

a ile miałaś punktów? Bo one pewnie też miały znaczenie. Ja nie grałam ale tutaj w białostockim były 4 miejsca więc pewnie trzeba było wydać dużo, dużo więcej aby się załapać.
0 0

jokan

#7191296 Napisano: dzisiaj o 10:56:02
MamaKinga napisał(a):

ZetZ napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Miał ktoś problem z monsterkami, jak wybieram 75g to na koniec pokazuje 50g...co zrobić?:)

U mnie tak było, z tymi z biedry oryginal 75g, po trzeciej próbie klik i poszło z tą 50-tką, no bo co zrobić jak błąd ewidentnie po ich stronie??

Dzięki, też tak zrobię emotka

a wygrał ktoś paczkami małymi 20 g?
0 0

anialistopad

#7191298 Napisano: dzisiaj o 11:10:24
nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje

a ile miałaś punktów? Bo one pewnie też miały znaczenie. Ja nie grałam ale tutaj w białostockim były 4 miejsca więc pewnie trzeba było wydać dużo, dużo więcej aby się załapać.

Ponad 20  ale nie pamiętam dokładnie ile,a ile biedronek było też nie wiem
0 0

misiamisiam

#7191304 Napisano: dzisiaj o 11:57:13
anialistopad napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje

a ile miałaś punktów? Bo one pewnie też miały znaczenie. Ja nie grałam ale tutaj w białostockim były 4 miejsca więc pewnie trzeba było wydać dużo, dużo więcej aby się załapać.

Ponad 20  ale nie pamiętam dokładnie ile,a ile biedronek było też nie wiem

Tam można było zdobyć więcej punktów kupując określone produkty. W tym tygodniu np. Za zupkę Knorr dawali dodatkowo 2 pkt a ona kosztowała 1,23 zł.  Kupując 15 zupek, oczywiście przy okazji innych zakupów, można było zdobyć w jednej transakcji 30 pkt. Drugi paragon tak samo dokładałam zupki i pyk 60 pkt na dzień.
0 0

jagodzianka

#7191315 Napisano: dzisiaj o 12:59:52
Tak, trzeba było przede wszystkim kupować produkty oznaczone dodatkowymi punktami , w ostatnim tygodniu akurat najlepsze były gorące kubki bo były 2+1 i jeden kubek dawał 2pkt, , były tez dwa weekendy gdzie podwajali punkty czyli można było zdobyć w ciągu jednego dnia 120pkt  za wydane 140 zł
1 nanajka81 0

dany-duszek

#7191316 Napisano: dzisiaj o 13:02:22
anialistopad napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje

a ile miałaś punktów? Bo one pewnie też miały znaczenie. Ja nie grałam ale tutaj w białostockim były 4 miejsca więc pewnie trzeba było wydać dużo, dużo więcej aby się załapać.

Ponad 20  ale nie pamiętam dokładnie ile,a ile biedronek było też nie wiem

ale w weekend zazwyczaj zakupy były premiowanie 2 krotnie, więc jak ktoś zrobił za 1600zł w weekend to jego zakupy były jakby ktoś kupił za 3200zł w zwykłe dni robocze.

Monika11 napisał(a):Konkurs 4 Move- mam kilka szt. na paragonie, mogę zagrać kilka razy, czy tylko jeden raz ?

chyba nie bo taki jest zapis w regulaminie:

Niedopuszczalne jest dokonywanie Zgłoszeń do
Loterii wielokrotnie na podstawie tego samego Dowodu Zakupu. W przypadku gdy,
Organizator stwierdzi, że ten sam Dowód Zakupu został zgłoszony w Loterii w sposób
nieuprawniony, Organizator może wykluczyć wszystkie Zgłoszenia dokonana na
podstawie tego samego Dowodu Zakupu z Loterii.

0 0

vixen

#7191322 Napisano: dzisiaj o 13:28:56
A orientuje się ktoś czy w Bols Marine mając 2 produkty na paragonie mogę dokonać 1 czy 2 zgłoszenia?
0 0