Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

atlantydek

#7190949 Napisano: 12.07.2024 12:44:50
Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, tak zresztą wynika z regulaminu i terminu komisji przed zakończeniem konkursu. stąd ten odstęp w informowaniu. Po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.
1 ReneK 0

sasaaabp

#7190953 Napisano: 12.07.2024 12:55:19
atlantydek napisał(a):

Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, stąd ten odstęp w informowaniu, po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.


ja dorzucę do siebie, że za 1 etap dostałem zestaw gadżetów, teraz poszło kolejne zgłoszenie, może nawet mocniejsze i nic nie dostałem, jestem prawie pewny, że nie wzięli mnie nawet pod uwagę, bo już "coś" wygrałem...choć sami dali sobie furtkę, że jedna odpowiedź może zostać nagrodzona wiele razy, i pytanie, czy wysyłając kilka zgłoszeń i tak tylko można zostać tylko raz nagrodzonym??
0 0

Trysha

#7190955 Napisano: 12.07.2024 12:56:04
Czy ktoś może ma niepotrzebne znaczki na porcelanę ze Stokrotki i chciałby oddać?
0 0

wojteke-konkursy

#7190961 Napisano: 12.07.2024 13:02:22
sasaaabp napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, stąd ten odstęp w informowaniu, po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.


ja dorzucę do siebie, że za 1 etap dostałem zestaw gadżetów, teraz poszło kolejne zgłoszenie, może nawet mocniejsze i nic nie dostałem, jestem prawie pewny, że nie wzięli mnie nawet pod uwagę, bo już "coś" wygrałem...choć sami dali sobie furtkę, że jedna odpowiedź może zostać nagrodzona wiele razy, i pytanie, czy wysyłając kilka zgłoszeń i tak tylko można zostać tylko raz nagrodzonym??

Mocniejsze/lepsze/bardziej dopracowane zgłoszenie nie oznacza, że jest ono lepsze i nigdy nie wiadomo, co się spodoba komisji. Ja miałem tak kilkukrotnie, że wygrywałem jednym lub dwoma zdaniami nagrodę główną, a w tym samym konkursie siostra pisząca kilka tysięcy znaków bez żadnego błędu nie otrzymywała nic emotka

sasaaabp

#7190962 Napisano: 12.07.2024 13:07:10
wojteke-konkursy napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Doczłapało się info o gadżetach z Durex. Zgłoszenie ostatni dzień przed północą. Zapewne w ogóle nie było brane pod uwagę przy wyborze głównych, stąd ten odstęp w informowaniu, po prostu dziś rozdali resztę pierdołek. Minusik dla tej agencji, także za dziwaczne przyznawanie dwóch nagród jednej osobie.


ja dorzucę do siebie, że za 1 etap dostałem zestaw gadżetów, teraz poszło kolejne zgłoszenie, może nawet mocniejsze i nic nie dostałem, jestem prawie pewny, że nie wzięli mnie nawet pod uwagę, bo już "coś" wygrałem...choć sami dali sobie furtkę, że jedna odpowiedź może zostać nagrodzona wiele razy, i pytanie, czy wysyłając kilka zgłoszeń i tak tylko można zostać tylko raz nagrodzonym??

Mocniejsze/lepsze/bardziej dopracowane zgłoszenie nie oznacza, że jest ono lepsze i nigdy nie wiadomo, co się spodoba komisji. Ja miałem tak kilkukrotnie, że wygrywałem jednym lub dwoma zdaniami nagrodę główną, a w tym samym konkursie siostra pisząca kilka tysięcy znaków bez żadnego błędu nie otrzymywała nic emotka


wiadomo, że i tak się zdarza  emotka  ale tutaj jednak mam pewne przypuszczenia, no cóż, trzeba walczyć dalej emotka
0 0

asiaaa85

#7191022 Napisano: 12.07.2024 15:45:51
Wygrałam kod canal plus żabka Coca cola , chciałam aktywować voucher i pokazało mi płatność, jednak stwierdziłam ze kontynuuje to popołudniu u teraz cały czas pisze , ze voucher jest w trakcie aktywacji . Czy ktoś wiec co teraz zrobić ?
0 0

gosienia8501

#7191032 Napisano: 12.07.2024 16:48:45
Witam czy ktoś jeszcze nie otrzymał ekod biedronka 200 zł z konkursu czy wyjdziesz ze mną na piknik. Odpisałam na dwa różne maile i cisza. Dziekuje za odp pozdrawiam
0 0

maixys

#7191034 Napisano: 12.07.2024 16:54:10
gosienia8501 napisał(a):

Witam czy ktoś jeszcze nie otrzymał ekod biedronka 200 zł z konkursu czy wyjdziesz ze mną na piknik. Odpisałam na dwa różne maile i cisza. Dziekuje za odp pozdrawiam

Dosłownie w tym momencie zrobili chyba drugą wysyłkę, dostałaś? Ja na Gmailu miałem w Ofertach, a u dziewczyny był normalnie w skrzynce.
0 0

byekitty

#7191035 Napisano: 12.07.2024 16:58:00
gosienia8501 napisał(a):

Witam czy ktoś jeszcze nie otrzymał ekod biedronka 200 zł z konkursu czy wyjdziesz ze mną na piknik. Odpisałam na dwa różne maile i cisza. Dziekuje za odp pozdrawiam

Teraz wysyłają z drugiego maila, więc mam nadzieję dostaniesz. Daj znać!
0 0

sesyjnie1

#7191036 Napisano: 12.07.2024 17:07:55
Kontaktowal się ktoś z fortisem w sprawie 105? 
ja napisalam maila i cisza. Pizza tak niedobra, że nie odpuszczę 😝😝😝
1 panasa 0

byekitty

#7191042 Napisano: 12.07.2024 17:22:09
sesyjnie1 napisał(a):

Kontaktowal się ktoś z fortisem w sprawie 105? 
ja napisalam maila i cisza. Pizza tak niedobra, że nie odpuszczę 😝😝😝

Dałam im chwilę, ale dziś działam 😎
0 0

olunka

#7191043 Napisano: 12.07.2024 17:23:33
a ten Duzy Ben? ja moge podzwonic tylko gdzie?
0 0

tereniagno

#7191058 Napisano: 12.07.2024 17:47:01
agakaz2 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

JohnnyFontana napisał(a):

gregory04 napisał(a):

Czy komuś udało się coś wygrać w poprzednich edycjach Loteriady?

Grałem kilka poprzednich edycji i też miałem kupony innych więc każda edycja pewnie minimum kilkadziesiąt jak nie więcej i nic nie wygrałem emotka  więc raczej ciężko wygrać, dużo osób bierze udział

Jeszcze w żadnej edycji nic nie wygrałam, a wysyłam naprawdę duuuużo kodów emotka

da się jak w każdej loterii chociaż w winiary na 200 produktów nie udało mi się ani razuemotka

No ja też nie wygrałam nic z tych Winiar emotka
0 0

ReneK

#7191072 Napisano: 12.07.2024 18:25:53
Czy ktoś może orientuje się lub dopytywał w Agecji Smolar czy na Loterie  "KRAKUS" trzeba zachować CAŁE  opakowanie?czy wystraczy "wieczko z kodem "?
0 0

Emilia0604

#7191076 Napisano: 12.07.2024 18:44:16
Czy jest tu również ktoś, kto drugi raz dostał ekod do biedronki z konkursu heinz? Pomyłka jakaś ?
0 0

termitek99

#7191078 Napisano: 12.07.2024 18:46:38
Emilia0604 napisał(a):

Czy jest tu również ktoś, kto drugi raz dostał ekod do biedronki z konkursu heinz? Pomyłka jakaś ?

Tak, ale ten sam kod...

katee14

#7191090 Napisano: 12.07.2024 19:18:38
Mam pytanie czy orientuje się ktoś jak będzie wyglądał koncert Smolastego i co niby jest w tej strefie Vip skoro dwa bilety mają wartość 280zł.  Myślałam, że to będzie koncert tylko dla zwycięzców. W internecie nie ma o nim żadnych info, a ja chciałam te bilety sprzedać  i ktoś zainteresowany zapytał mnie gdzie w ogóle jest ten koncert i że podobno gdzieś doczytał, że miejsca w sektorze Vip mało się różnią od normalnych. Napisałam do Rockstara czy mają jakieś informacje o tym koncercie i kiedy wyślą bilety, bo wygrane dawno, a tu cisza. Odpowiedź mnie bardzo zaskoczyła, cytuję poniżej.

,,Szanowna Pani, zgodnie z regulaminem nagrody w postaci biletów zostaną wydane najdalej do dnia 02.08.2024.
Uprzejmie informujemy, iż koncert odbędzie się 9 sierpnia 2024 r. w Warszawie, ul Nowy Świat 6/12. Koncert będzie ogólnodostępny, natomiast wygrane przez Panią bilety upoważniają do odwiedzenia strefy VIP. Strefa VIP będzie dostępna od godziny 21:00 natomiast sam koncert odbędzie się w godzinach późnowieczornych.''

Skoro koncert jest ogólnodostępny to co dają te super bilety VIP? Ktoś może ma wiedzę  na ten temat bo na to pytanie agencja już nie odpowiedziała. Chciałabym wiedzieć co sprzedaje skoro wstęp jest darmowy.
0 0

atlantydek

#7191096 Napisano: 12.07.2024 19:44:04
katee14 napisał(a):

Mam pytanie czy orientuje się ktoś jak będzie wyglądał koncert Smolastego i co niby jest w tej strefie Vip skoro dwa bilety mają wartość 280zł.  Myślałam, że to będzie koncert tylko dla zwycięzców. W internecie nie ma o nim żadnych info, a ja chciałam te bilety sprzedać  i ktoś zainteresowany zapytał mnie gdzie w ogóle jest ten koncert i że podobno gdzieś doczytał, że miejsca w sektorze Vip mało się różnią od normalnych. Napisałam do Rockstara czy mają jakieś informacje o tym koncercie i kiedy wyślą bilety, bo wygrane dawno, a tu cisza. Odpowiedź mnie bardzo zaskoczyła, cytuję poniżej.

,,Szanowna Pani, zgodnie z regulaminem nagrody w postaci biletów zostaną wydane najdalej do dnia 02.08.2024.
Uprzejmie informujemy, iż koncert odbędzie się 9 sierpnia 2024 r. w Warszawie, ul Nowy Świat 6/12. Koncert będzie ogólnodostępny, natomiast wygrane przez Panią bilety upoważniają do odwiedzenia strefy VIP. Strefa VIP będzie dostępna od godziny 21:00 natomiast sam koncert odbędzie się w godzinach późnowieczornych.''

Skoro koncert jest ogólnodostępny to co dają te super bilety VIP? Ktoś może ma wiedzę  na ten temat bo na to pytanie agencja już nie odpowiedziała. Chciałabym wiedzieć co sprzedaje skoro wstęp jest darmowy.

Ogólnodostępny niekoniecznie  znaczy darmowy

visserarthur

#7191097 Napisano: 12.07.2024 19:46:28
atlantydek napisał(a):

katee14 napisał(a):

Mam pytanie czy orientuje się ktoś jak będzie wyglądał koncert Smolastego i co niby jest w tej strefie Vip skoro dwa bilety mają wartość 280zł.  Myślałam, że to będzie koncert tylko dla zwycięzców. W internecie nie ma o nim żadnych info, a ja chciałam te bilety sprzedać  i ktoś zainteresowany zapytał mnie gdzie w ogóle jest ten koncert i że podobno gdzieś doczytał, że miejsca w sektorze Vip mało się różnią od normalnych. Napisałam do Rockstara czy mają jakieś informacje o tym koncercie i kiedy wyślą bilety, bo wygrane dawno, a tu cisza. Odpowiedź mnie bardzo zaskoczyła, cytuję poniżej.

,,Szanowna Pani, zgodnie z regulaminem nagrody w postaci biletów zostaną wydane najdalej do dnia 02.08.2024.
Uprzejmie informujemy, iż koncert odbędzie się 9 sierpnia 2024 r. w Warszawie, ul Nowy Świat 6/12. Koncert będzie ogólnodostępny, natomiast wygrane przez Panią bilety upoważniają do odwiedzenia strefy VIP. Strefa VIP będzie dostępna od godziny 21:00 natomiast sam koncert odbędzie się w godzinach późnowieczornych.''

Skoro koncert jest ogólnodostępny to co dają te super bilety VIP? Ktoś może ma wiedzę  na ten temat bo na to pytanie agencja już nie odpowiedziała. Chciałabym wiedzieć co sprzedaje skoro wstęp jest darmowy.

Ogólnodostępny niekoniecznie  znaczy darmowy

Ten koncert jest na fb Smolastego, więc wnioskuję, że to nie jest tylko koncert dla Zwycięzców.
0 0

atyde25

#7191099 Napisano: 12.07.2024 20:00:09
W strefie Vip powinny być przekąski i może jakieś napoje ale nie wiem czy z %.Może tym skusisz kupującego ja bym na to nie poszła nawet za darmo.Ale o gustach się nie dyskutuje.
0 0