Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bartez1357

#7190517 Napisano: 10.07.2024 20:30:52
Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?
0 0

FBmagdalena17

#7190545 Napisano: 10.07.2024 22:12:10
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Przeszło 10 lat temu byłam w podobnej sytuacji. Nie pamiętam szczegółów, wiem że było nas więcej wtedy. Ale każdy i tak działał we własnym imieniu. Byłam u rzecznika praw konsumentów w moim mieście. Zostawiłam pismo, oni to dalej ciągnęli. Pamiętam tylko że nagrody dali po długim czasie. Nie wiem czy rzecznik zadziałał. Nie pamiętam szczegółów już.  Ale pomyśl, ty nic nie tracisz. Jeżeli wiesz że wszystko dopilnowałeś, to walcz. Nie wiem czy jeleni szukają, nie zgłosi, co nam zrobi. Utrzeć im nosa. Pozdrawiam

natamore

#7190547 Napisano: 10.07.2024 22:22:02
Hej, czy wiecie może coś na temat konkursu hellosummer, kiedy oni poinformują jakie nagrody (ktorego stopnia) wygrały osoby, które dostały emaila o wytypowaniu do nagrody?
0 0

atlantydek

#7190550 Napisano: 10.07.2024 22:24:49
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Poinformuj Sponsora nagród o sytuacji, często to wystarcza.

zielonaszpilka

#7190569 Napisano: 11.07.2024 01:22:10
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Easy, na spokojnie. Próbowałeś zadzwonić do agencji? Napisać na innego maila do nich? Sprawdziłeś na forum czy ktoś wygrał jeszcze tę samą nagrodę co Ty i sprawdzałeś czy tamta osoba już tę nagrodę otrzymała?  Jeśli to voucher to może dostałeś go na maila? Sprawdziłeś spam, oferty, folder inne? Wyszukiwałeś w mailu po nazwie konkursu albo po nazwie nagrody? Jak wszystko powyższe zawiodło to najlepiej napisać do sponsora nagrody.
1 kimberly 0

bartez1357

#7190572 Napisano: 11.07.2024 03:34:28

Easy, na spokojnie. Próbowałeś zadzwonić do agencji? Napisać na innego maila do nich? Sprawdziłeś na forum czy ktoś wygrał jeszcze tę samą nagrodę co Ty i sprawdzałeś czy tamta osoba już tę nagrodę otrzymała?  Jeśli to voucher to może dostałeś go na maila? Sprawdziłeś spam, oferty, folder inne? Wyszukiwałeś w mailu po nazwie konkursu albo po nazwie nagrody? Jak wszystko powyższe zawiodło to najlepiej napisać do sponsora nagrody.

Tak, wszystkie z tych kroków zrobiłem. Na forum osoba która wygrała nagrodę niższego stopnia otrzymała ją. Karty podarunkowej nikt inny nie wygrał, były tylko 3 takie nagrody w konkursie. Wcześniej nie miałem problemów z tą agencją, dlatego teraz jestem zdziwiony. Będę pisał do sponsora w takim razie. Dziękuję za poradę.
0 0

yreks

#7190573 Napisano: 11.07.2024 05:00:23
samuraj napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

samuraj napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Mo ster munch original 75 g kupione w Biedronce, nie ma takiej wagi w liście rozwijalnej, a oznaczenie loteryjne na paczce jest emotka  no to jak to? Muszę napisać do organizatora. Czy już ktoś pisał?

"Pamiętaj,że w loterii biorą udział wszystkie produkty Monster Munch"
Myślę,że nie ma co pisać tylko grać emotka

Okej, tylko należy wskazać zakupiony produkt z listy rozwijalnej. Lepiej wskazać faktycznie zakupiony, nie? Żeby później nagroda nie przepadła.

Tak,masz rację.Dopiero dzisiaj zrobiłem zakup i zobaczyłem,że nie ma ich na liście.Już napisałem do organizatora, zobaczymy czy dodadzą.

Cześc i jak ? odpisali coś? Mam podobną sytuację że brak jest produktu na liście
0 0

samuraj

#7190574 Napisano: 11.07.2024 05:17:16
yreks napisał(a):

samuraj napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

samuraj napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Mo ster munch original 75 g kupione w Biedronce, nie ma takiej wagi w liście rozwijalnej, a oznaczenie loteryjne na paczce jest emotka  no to jak to? Muszę napisać do organizatora. Czy już ktoś pisał?

"Pamiętaj,że w loterii biorą udział wszystkie produkty Monster Munch"
Myślę,że nie ma co pisać tylko grać emotka

Okej, tylko należy wskazać zakupiony produkt z listy rozwijalnej. Lepiej wskazać faktycznie zakupiony, nie? Żeby później nagroda nie przepadła.

Tak,masz rację.Dopiero dzisiaj zrobiłem zakup i zobaczyłem,że nie ma ich na liście.Już napisałem do organizatora, zobaczymy czy dodadzą.

Cześc i jak ? odpisali coś? Mam podobną sytuację że brak jest produktu na liście

Dodali do listy.
0 0

Kwiat Paproci

#7190590 Napisano: 11.07.2024 09:11:02
Czy zaraz przychodzi wam na maila info o wygranej z Nivea men?
bo u mnie dziwne, pierwszy raz wygrana emotka  było info o  wygranej a maila brak emotka
Adres mailowy ok, bo byłam zalogowana...
za info z góry dziękuję emotka
0 0

pawciod37

#7190596 Napisano: 11.07.2024 09:47:15
maixys napisał(a):

jakaja napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

kiwiwi napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

W nocy znalazłam link do konkursu Grants na fb, do dzisiaj. Chciałam dodać do bazy dzisiaj ale nie wyświetla mi się już post. Mam tylko regulamin. Nie ogarniam transgranicznych postów ha. Może komuś się uda https://www.ekipa...FrZWR1bW15MTZieXRlcw

Może ten link zadziała: https://www.faceb...uheHiuAdDEizK8zZJUxl

Tak, tak to ten link. Dzięki wielkie, ile ja się naszukałam tego. Do bazy to już dzisiaj go nie dodadzą, ale dzięki tobie wiele osób skorzysta. emotka

Otrzymał ktoś z Was maila z informacją o wygranej? Były wyniki?

Właśnie idą maile

Dostał ktoś już? Czy myslicie ze jest jeszcze szansa?

0 0

czarna-porzeczka

#7190597 Napisano: 11.07.2024 09:47:27
@Kwiat napisał(a):

Czy zaraz przychodzi wam na maila info o wygranej z Nivea men?
bo u mnie dziwne, pierwszy raz wygrana emotka  było info o  wygranej a maila brak emotka
Adres mailowy ok, bo byłam zalogowana...
za info z góry dziękuję emotka

Kilka razy wygrałam i za każdym razem mail przychodził od razu.
Napisz do nich: [email protected]
Pomocni ludzie tam pracują 🙂

katrin1

#7190598 Napisano: 11.07.2024 09:50:35
Czy z konkursu Hebe L'biotica udało wam się dowiedzieć jaką nagrodę wygraliście? Ja pisałam zapytanie i brak odpowiedzi emotka
0 0

maixys

#7190599 Napisano: 11.07.2024 09:53:40
pawciod37 napisał(a):

maixys napisał(a):

jakaja napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

kiwiwi napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

W nocy znalazłam link do konkursu Grants na fb, do dzisiaj. Chciałam dodać do bazy dzisiaj ale nie wyświetla mi się już post. Mam tylko regulamin. Nie ogarniam transgranicznych postów ha. Może komuś się uda https://www.ekipa...FrZWR1bW15MTZieXRlcw

Otrzymał ktoś z Was maila z informacją o wygranej? Były wyniki?

Właśnie idą maile

Dostał ktoś już? Czy myslicie ze jest jeszcze szansa?

Już wszystko poszło. Ja dostałem i jeszcze jedna osoba pisała w MDW
0 0

Kwiat Paproci

#7190612 Napisano: 11.07.2024 10:50:06
czarna-porzeczka napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Czy zaraz przychodzi wam na maila info o wygranej z Nivea men?
bo u mnie dziwne, pierwszy raz wygrana emotka  było info o  wygranej a maila brak emotka
Adres mailowy ok, bo byłam zalogowana...
za info z góry dziękuję emotka

Kilka razy wygrałam i za każdym razem mail przychodził od razu.
Napisz do nich: [email protected]
Pomocni ludzie tam pracują 🙂

Dzieki 😘napisałam do nich  emotka

slomkab

#7190656 Napisano: 11.07.2024 13:28:52
Hej mam pytanie były kiedyś do wygrania słuchawki Logitech G733 w jakim to było konkursie/loterii podpowie ktoś?
0 0

maixys

#7190661 Napisano: 11.07.2024 13:35:07
slomkab napisał(a):

Hej mam pytanie były kiedyś do wygrania słuchawki Logitech G733 w jakim to było konkursie/loterii podpowie ktoś?

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-17-urodziny-instalki-pl może ten?
0 0

slomkab

#7190663 Napisano: 11.07.2024 13:36:55
maixys napisał(a):

slomkab napisał(a):

Hej mam pytanie były kiedyś do wygrania słuchawki Logitech G733 w jakim to było konkursie/loterii podpowie ktoś?

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-17-urodziny-instalki-pl może ten?

Nie właśnie .Kurcze to byl inny konkurs/Loteria co były te czarne Logitech do wygrania
0 0

Emememe

#7190665 Napisano: 11.07.2024 13:40:49
slomkab napisał(a):

maixys napisał(a):

slomkab napisał(a):

Hej mam pytanie były kiedyś do wygrania słuchawki Logitech G733 w jakim to było konkursie/loterii podpowie ktoś?

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-17-urodziny-instalki-pl może ten?

Nie właśnie .Kurcze to byl inny konkurs/Loteria co były te czarne Logitech do wygrania

W Nałęczowiance na messengerze też były do wygrania emotka
0 0

ktosiek1

#7190666 Napisano: 11.07.2024 13:42:07
@Kwiat napisał(a):

czarna-porzeczka napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Czy zaraz przychodzi wam na maila info o wygranej z Nivea men?
bo u mnie dziwne, pierwszy raz wygrana emotka  było info o  wygranej a maila brak emotka
Adres mailowy ok, bo byłam zalogowana...
za info z góry dziękuję emotka

Kilka razy wygrałam i za każdym razem mail przychodził od razu.
Napisz do nich: [email protected]
Pomocni ludzie tam pracują 🙂

Dzieki 😘napisałam do nich  emotka

A czy w przypadku braku wygranej przychodzi powiadomienie też? Zgłosiłam paragon i coś się popsuło na stronie, coś z serwerem, ale nie że odrzucono. I nie wiem czy zgłoszenie poszło czy nie
0 0

bartez1357

#7190671 Napisano: 11.07.2024 13:45:41
bartez1357 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że zostaliście "oszukani" przez agencję organizującą konkurs? Udało mi się wygrać kartę podarunkową 1500zł w konkursie w Żabce „MOJEFREEWOLUCYJNE MIEJSCE”, organizowanym przez H2O Sp. z o. o. Oczywiście wysłałem im wszelkie dane o które prosili, jednak nie otrzymałem nadal nagrody a w regulaminie można wyczytać, że "„Każda nagroda nieodebrana albo niewydana z winy lub przyczyny leżącej po stronie
Laureata danej nagrody do dnia 10.07.2024 r. pozostaje w dyspozycji Organizatora.” Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji, pisałem do Agencji, ale mnie zlewają i nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony a jestem pewny, że spełniłem wszelkie wymogi regulaminu. Wygląda na to, ze termin wydania nagród minął a ja nic nie otrzymałem. Osoby na forum wrzucały zdjęcia zestawów, które były do wygrania, więc nagrody wysłane zostały. Ktoś ma pomysł co można jeszcze z tym zrobić?

Dziś napisałem do sponsora nagród i przed chwilą nadali kartę. Udało się emotka