Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anaesth

#7190430 Napisano: 10.07.2024 16:45:15
androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

ciekawi zapis w regulaminie Durexa:

"Jeden Uczestnik za jedną przesłaną odpowiedź może wygrać wiele Nagród"

to rozumiem, że ktoś za 1 odpowiedź może dostać dwie nagrody, a ktoś np. za kilka odpowiedzi może nie dostać żadnej? mega dziwne podejście, pierwszy raz coś takiego widzę...

I wygląda na to, że zrobili zestawy głośnik + produkty. Absurd.
Czy ktoś wygrał sam zestaw produktów?

no, a ja nie wygrałam nic

No właśnie ja też i lekko mówiąc jestem z tego powodu niepocieszona. Wybraliby normalnie tylu laureatów ilu trzeba, a nie robią jakieś zestawy nagród.
1 androm 0

ksowa15

#7190432 Napisano: 10.07.2024 16:50:13
Może warto do Nich zadzwonić i zapytać o sprawę tego posiedzenia skoro zgłoszenia były do 6 lipca do 23:59 a ostatnie posiedzenie również było 6 lipca.
Co jeżeli posiedzenie było o godzinie 12:00, co z tymi co wysłali zgłoszenia PO posiedzeniu?

Czy to nie podstawa do reklamacji? Może ktoś chętny zadzwonić i zapytać do Nich ? ( https://chromatique.pl/kontakt/) ?
0 0

koniczynka123

#7190438 Napisano: 10.07.2024 16:58:03
androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

ciekawi zapis w regulaminie Durexa:

"Jeden Uczestnik za jedną przesłaną odpowiedź może wygrać wiele Nagród"

to rozumiem, że ktoś za 1 odpowiedź może dostać dwie nagrody, a ktoś np. za kilka odpowiedzi może nie dostać żadnej? mega dziwne podejście, pierwszy raz coś takiego widzę...

I wygląda na to, że zrobili zestawy głośnik + produkty. Absurd.
Czy ktoś wygrał sam zestaw produktów?

no, a ja nie wygrałam nic

Ja też nie wygrałam, słałam w ostatni dzień przed północą. Marzył mi się wyjazd dla młodych a tu D... Skoro ostatnie posiedzenie było 6 lipca więc tych z wieczora pewnie nie czytali. Dostawaliście w ogóle potwierdzenia wysłania zgłoszenia, bo u mnie nic na e-maila nie przyszło. Dziwna ta firma emotka
0 0

zubi

#7190440 Napisano: 10.07.2024 17:00:08
Czy z Mistrzowskiego rozdania wygral ktos lezak?
0 0

frenchie

#7190444 Napisano: 10.07.2024 17:04:17
koniczynka123 napisał(a):

androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

ciekawi zapis w regulaminie Durexa:

"Jeden Uczestnik za jedną przesłaną odpowiedź może wygrać wiele Nagród"

to rozumiem, że ktoś za 1 odpowiedź może dostać dwie nagrody, a ktoś np. za kilka odpowiedzi może nie dostać żadnej? mega dziwne podejście, pierwszy raz coś takiego widzę...

I wygląda na to, że zrobili zestawy głośnik + produkty. Absurd.
Czy ktoś wygrał sam zestaw produktów?

no, a ja nie wygrałam nic

Ja też nie wygrałam, słałam w ostatni dzień przed północą. Marzył mi się wyjazd dla młodych a tu D... Skoro ostatnie posiedzenie było 6 lipca więc tych z wieczora pewnie nie czytali. Dostawaliście w ogóle potwierdzenia wysłania zgłoszenia, bo u mnie nic na e-maila nie przyszło. Dziwna ta firma emotka

Ja również 0 wygranej na 3 zgłoszenia wysyłane na tydzień przed zakończeniem konkursu. Czuję się poszkodowana, bo Tomorrowland to moje marzenie, a tu widzę agencja robi co chce i teraz nawet nie wiem czy czytali czy przyznawali chybił trafił skoro wygrywają osoby, które nie widza nawet co to za festiwal....

sasaaabp

#7190445 Napisano: 10.07.2024 17:05:22
[quote=

ksowa15]Może warto do Nich zadzwonić i zapytać o sprawę tego posiedzenia skoro zgłoszenia były do 6 lipca do 23:59 a ostatnie posiedzenie również było 6 lipca.
Co jeżeli posiedzenie było o godzinie 12:00, co z tymi co wysłali zgłoszenia PO posiedzeniu?

Czy to nie podstawa do reklamacji? Może ktoś chętny zadzwonić i zapytać do Nich ? ( https://chromatique.pl/kontakt/) ?


równie dobrze, mając zapis, że "jedna odpowiedź może zdobyć wiele nagród" mogli dać za jedno zgłoszenie komuś 5 głośnków i 10 zestawów, tak jakby to wyglądało na to, żeby jak najmniej odpowiedzi przeczytać... 

Moim zdaniem taki zapis w regulaminie jest sprzeczny z normami i może prowadzić do wielu nadużyć, mogą dać komuś 10 nagród, a komuś żadnej...

jeśli do czwartku/piątku nic się nie wyjaśni, to na pewno do nich nie omieszkam przedzwonić, a i wystosować reklamację pisemną.

koniczynka123

#7190478 Napisano: 10.07.2024 18:05:33

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

sylzab2294

#7190481 Napisano: 10.07.2024 18:25:00
koniczynka123 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

ta samo mam...
z tą różnicą że nawet i dziś nic nie trafiłam...

monia0303

#7190483 Napisano: 10.07.2024 18:41:52
sylzab2294 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

ta samo mam...
z tą różnicą że nawet i dziś nic nie trafiłam...

Mam.to samo. Chciałam głośnik ale chyba już wydałam tyle kasy że sama bym sobie ten głośnik kupiła. Na 40 paragonow za pierwszym razem czapka wpadła i nic poza tym.

elemelex

#7190484 Napisano: 10.07.2024 18:49:42
Nie brałam udziału w tej loterii, ale to jest przykład na to, że samo siedzenie na tym forum nie oznacza, że nagrody będą nam wpadać seryjnie emotka  Fajnie by było jakby każdy pisał ile wysłał zgłoszeń na loterię żeby coś wygrać to obraz byłby jaśniejszy. A tak ma się wrażenie, że wystarczy wziąć udział i już jest nagroda emotka  Na jednego wygrywającego jest ze sto przegranych, trzeba o tym pamiętać.
Mam chociaż nadzieję, że lubicie ten napój emotka

kaka72

#7190489 Napisano: 10.07.2024 19:11:19
Czy kody do Biedronki Warka-Heineken są wielokrotnego użytku
0 0

zubi

#7190490 Napisano: 10.07.2024 19:12:01
kaka72 napisał(a):

Czy kody do Biedronki Warka-Heineken są wielokrotnego użytku

Tak.
0 0

PanPrezes

#7190496 Napisano: 10.07.2024 19:20:40
Widzę, że Faktoria Win wrzuciła listę z laureatami konkursu Kumali i dostrzegam swoje inicjały przy nagrodzie II st., ale jeszcze nie dostałem maila. Ktoś już dostał od nich powiadomienie o wygranej?
0 0

garyman

#7190497 Napisano: 10.07.2024 19:21:11
monia0303 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

ta samo mam...
z tą różnicą że nawet i dziś nic nie trafiłam...

Mam.to samo. Chciałam głośnik ale chyba już wydałam tyle kasy że sama bym sobie ten głośnik kupiła. Na 40 paragonow za pierwszym razem czapka wpadła i nic poza tym.

Ja bardzo lubię tą loterię. Wpadły już 3 głośniki, 2 kapelusze i dzisiaj bandana. Łączna inwestycja ok 100 zł. Na szczęście nie wygrałem biletów na Smolastego bo go nie cierpię ale szkoda mi tych co bardzo liczyli właśnie na tą wygraną i im się nie udało.
1 ptaszyna 0

monia0303

#7190501 Napisano: 10.07.2024 19:33:15
garyman napisał(a):

monia0303 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

ta samo mam...
z tą różnicą że nawet i dziś nic nie trafiłam...

Mam.to samo. Chciałam głośnik ale chyba już wydałam tyle kasy że sama bym sobie ten głośnik kupiła. Na 40 paragonow za pierwszym razem czapka wpadła i nic poza tym.

Ja bardzo lubię tą loterię. Wpadły już 3 głośniki, 2 kapelusze i dzisiaj bandana. Łączna inwestycja ok 100 zł. Na szczęście nie wygrałem biletów na Smolastego bo go nie cierpię ale szkoda mi tych co bardzo liczyli właśnie na tą wygraną i im się nie udało.

Ach no taaaaak. Zapomniałam że jednak wygrałam 4.bilety na smolastego na którego jest bardzo mała szansa abym jechała.  A tak chciałam głośnik a mam smolastego.
0 0

stokrotka238

#7190502 Napisano: 10.07.2024 19:33:32
garyman napisał(a):

monia0303 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

ta samo mam...
z tą różnicą że nawet i dziś nic nie trafiłam...

Mam.to samo. Chciałam głośnik ale chyba już wydałam tyle kasy że sama bym sobie ten głośnik kupiła. Na 40 paragonow za pierwszym razem czapka wpadła i nic poza tym.

Ja bardzo lubię tą loterię. Wpadły już 3 głośniki, 2 kapelusze i dzisiaj bandana. Łączna inwestycja ok 100 zł. Na szczęście nie wygrałem biletów na Smolastego bo go nie cierpię ale szkoda mi tych co bardzo liczyli właśnie na tą wygraną i im się nie udało.

Ja myślę, że wysłałam max 12 paragonów a mam bandanę, 2x głośnik i 2x bilety ( w tym wszystko poza bandana w ciągu ost tyg wpadło) emotka
1 ptaszyna 0

agakaz2

#7190503 Napisano: 10.07.2024 19:36:12
ja mam co chciałam bluze, koszulkę , głośnik i 2x bilety
zgłoszonych paragonów z 15 szt
1 ptaszyna 0

koniczynka123

#7190505 Napisano: 10.07.2024 19:50:27
PanPrezes napisał(a):

Widzę, że Faktoria Win wrzuciła listę z laureatami konkursu Kumali i dostrzegam swoje inicjały przy nagrodzie II st., ale jeszcze nie dostałem maila. Ktoś już dostał od nich powiadomienie o wygranej?

Ja widzę inicjały zięcia przy głównej, syna przy 2 stopnia(ale oni nie grali emotka ), ja dostałam dzisiaj po południu @ z winami. Z tego co widać ślą na raty, choć dziś już szły tylko wina emotka Miałam w spamie więc tam zerknij

malgosia74

#7190507 Napisano: 10.07.2024 19:55:00
To pierwszy etap z Żywca Zdrój Orlen Nav już wszystkich zwycięzców ( fakt było niewiele) poinformowało?
0 0

cytriss19

#7190516 Napisano: 10.07.2024 20:27:54
stokrotka238 napisał(a):

garyman napisał(a):

monia0303 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):U mnie również głośnik Rockstar

I u mnie i to już drugi. Uwielbiam tę loterię! Też macie wrażenie, że teraz pod koniec łatwiej jest wygrać?

Nie drażnij   Dzisiaj wpisane 11 paragonów i bandamka za ostatnim zgłoszeniem Na poprzednią nie odesłałam danych(nie lubię zaśmiecać domu) to mimo
tego Avanti przysyła przypomnienia. Wtopiłam tyle, że ten wyjazd i
głośnik bym sama sobie kupiła

ta samo mam...
z tą różnicą że nawet i dziś nic nie trafiłam...

Mam.to samo. Chciałam głośnik ale chyba już wydałam tyle kasy że sama bym sobie ten głośnik kupiła. Na 40 paragonow za pierwszym razem czapka wpadła i nic poza tym.

Ja bardzo lubię tą loterię. Wpadły już 3 głośniki, 2 kapelusze i dzisiaj bandana. Łączna inwestycja ok 100 zł. Na szczęście nie wygrałem biletów na Smolastego bo go nie cierpię ale szkoda mi tych co bardzo liczyli właśnie na tą wygraną i im się nie udało.

Ja myślę, że wysłałam max 12 paragonów a mam bandanę, 2x głośnik i 2x bilety ( w tym wszystko poza bandana w ciągu ost tyg wpadło) emotka

A ja mam wrażenie, że na początku łatwo było wygrać, prawie za każdym zgłoszeniem miałam wygraną (czasem drobną ale była). Teraz już z 10 zgłoszeń od paru dni i nic. Na szczęście mam osobę co pije energetyki i jej bez różnicy jakie, więc paragony są.
0 0