Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

elmas

#7189854 Napisano: 08.07.2024 22:18:25
monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka

Ja wczoraj próbowałam na samoobsługowej i w żaden sposób nie chciała mi się ta karta zeskanować emotka

Kurczę, ja tak płaciłam wiele razy. A próbowałaś trochę powiększyć ten kod?
0 0

monikar

#7189861 Napisano: 08.07.2024 22:35:16
elmas napisał(a):

monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka

Ja wczoraj próbowałam na samoobsługowej i w żaden sposób nie chciała mi się ta karta zeskanować emotka

Kurczę, ja tak płaciłam wiele razy. A próbowałaś trochę powiększyć ten kod?

Tak i też nic ale nie poddaje się, będę próbować dalej emotka
1 elmas 0

czarny_kot

#7189862 Napisano: 08.07.2024 22:38:50
[quote=

monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru]Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

0 0

rufus

#7189863 Napisano: 08.07.2024 22:40:00
Usuncie ten post wyzej.. emotka
1 wiolka252 0

niewyspanamama

#7189864 Napisano: 08.07.2024 22:41:39
Nie bardzo znam się na apce DPD bo mam od niedawna.Może ktoś pomoże...
Jedzie do mnie nagroda kurierem DPD ale... jestem na wakacjach u rodziny i nie mam jak odebrać w domu.Czy z apki moge przekierować ją pod adres pod ktorym aktualnie przebywam i kurier tam mi ją dowiezie?? w sensie inne miasto... To się jakoś doplaca za taką usługę czy jest darmowa?pojarzy ktoś? emotka
0 0

iwona0103

#7189876 Napisano: 09.07.2024 00:11:50
niewyspanamama napisał(a):

Nie bardzo znam się na apce DPD bo mam od niedawna.Może ktoś pomoże...
Jedzie do mnie nagroda kurierem DPD ale... jestem na wakacjach u rodziny i nie mam jak odebrać w domu.Czy z apki moge przekierować ją pod adres pod ktorym aktualnie przebywam i kurier tam mi ją dowiezie?? w sensie inne miasto... To się jakoś doplaca za taką usługę czy jest darmowa?pojarzy ktoś? emotka

spróbuj tutaj: https://www.dpd.c...rzesylka-dpd-polska/
0 0

akarozrabiaka

#7189887 Napisano: 09.07.2024 07:26:05
Dostawaliście e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia do konkursu Fortis "Kibicuj naszym z Corona" w Żabce? https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18
0 0

wiolka252

#7189888 Napisano: 09.07.2024 07:40:12
Powiedzcie mi kapsle z warki . Na jednych ciemne tło ,na innych nie ma .Kupiłam 4 promocyjne i jedna  tylko z kodem na czarnym tle.Te na jasnym z końcówką,,X,, a nie ,,W,,też wchodzą do tej medalowej loterii? Pisałam wczoraj do nich ale narazie cisza.
0 0

samuraj

#7189889 Napisano: 09.07.2024 07:47:20
wiolka252 napisał(a):

Powiedzcie mi kapsle z warki . Na jednych ciemne tło ,na innych nie ma .Kupiłam 4 promocyjne i jedna  tylko z kodem na czarnym tle.Te na jasnym z końcówką,,X,, a nie ,,W,,też wchodzą do tej medalowej loterii? Pisałam wczoraj do nich ale narazie cisza.

Zarówno te na czarnym jak i jasnym tle wchodzą.
0 0

wiolka252

#7189893 Napisano: 09.07.2024 08:28:56
samuraj napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Powiedzcie mi kapsle z warki . Na jednych ciemne tło ,na innych nie ma .Kupiłam 4 promocyjne i jedna  tylko z kodem na czarnym tle.Te na jasnym z końcówką,,X,, a nie ,,W,,też wchodzą do tej medalowej loterii? Pisałam wczoraj do nich ale narazie cisza.

Zarówno te na czarnym jak i jasnym tle wchodzą.

Wchodzić może wchodzą bo tyle samo znaków ,pytanie czy one biorą udział w tej loterii czy są z poprzedniej i w razie wygranej nie przyznają nagrody .
0 0

samuraj

#7189894 Napisano: 09.07.2024 08:32:43
wiolka252 napisał(a):

samuraj napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Powiedzcie mi kapsle z warki . Na jednych ciemne tło ,na innych nie ma .Kupiłam 4 promocyjne i jedna  tylko z kodem na czarnym tle.Te na jasnym z końcówką,,X,, a nie ,,W,,też wchodzą do tej medalowej loterii? Pisałam wczoraj do nich ale narazie cisza.

Zarówno te na czarnym jak i jasnym tle wchodzą.

Wchodzić może wchodzą bo tyle samo znaków ,pytanie czy one biorą udział w tej loterii czy są z poprzedniej i w razie wygranej nie przyznają nagrody .

Jeśli by były z poprzedniej to byś go nie wbiła.
0 0

wiolka252

#7189896 Napisano: 09.07.2024 08:37:49
samuraj napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

samuraj napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Powiedzcie mi kapsle z warki . Na jednych ciemne tło ,na innych nie ma .Kupiłam 4 promocyjne i jedna  tylko z kodem na czarnym tle.Te na jasnym z końcówką,,X,, a nie ,,W,,też wchodzą do tej medalowej loterii? Pisałam wczoraj do nich ale narazie cisza.

Zarówno te na czarnym jak i jasnym tle wchodzą.

Wchodzić może wchodzą bo tyle samo znaków ,pytanie czy one biorą udział w tej loterii czy są z poprzedniej i w razie wygranej nie przyznają nagrody .

Jeśli by były z poprzedniej to byś go nie wbiła.

Nawet nie próbowałam bo na tych jasnych jest we wszystkich końcówka ,,x" na czarnych końcówka ,,W,,
0 0

wiolka252

#7189897 Napisano: 09.07.2024 08:38:38
wiolka252 napisał(a):

samuraj napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

samuraj napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Powiedzcie mi kapsle z warki . Na jednych ciemne tło ,na innych nie ma .Kupiłam 4 promocyjne i jedna  tylko z kodem na czarnym tle.Te na jasnym z końcówką,,X,, a nie ,,W,,też wchodzą do tej medalowej loterii? Pisałam wczoraj do nich ale narazie cisza.

Zarówno te na czarnym jak i jasnym tle wchodzą.

Wchodzić może wchodzą bo tyle samo znaków ,pytanie czy one biorą udział w tej loterii czy są z poprzedniej i w razie wygranej nie przyznają nagrody .

Jeśli by były z poprzedniej to byś go nie wbiła.

Nawet nie próbowałam bo na tych jasnych jest we wszystkich końcówka ,,x" na czarnych końcówka ,,W,,

Poczekam ,aż mi odpiszą 🤣 Wygram medal i co nie dają 🤪😁
0 0

samuraj

#7189898 Napisano: 09.07.2024 08:40:27
Powodzenia  emotka
0 0

Panda020

#7189904 Napisano: 09.07.2024 09:12:00
Jak długo czekaliście na weryfikację z Activii? Niby wyskoczyło okienko z wygraną, ale żadnego maila do dzisiaj nie ma.. 🤔
0 0

kacia

#7189907 Napisano: 09.07.2024 09:15:39
Czy w konkursie ""Letnie kibicowanie"" na everydayme.pl można zgłosić się tylko raz ?
0 0

Jestemnowa

#7189908 Napisano: 09.07.2024 09:15:56
Z Activia bardzo szybko weryfikują . Ja miałam  tego samego dnia , max na drugi dzień .
1 Panda020 0

vixen

#7189909 Napisano: 09.07.2024 09:19:22
kacia napisał(a):

Czy w konkursie ""Letnie kibicowanie"" na everydayme.pl można zgłosić się tylko raz ?

4.6. Uczestnik może dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń w Konkursie pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Zasadach a do każdego Zgłoszenia będzie dołączony inny Dowód Zakupu.
0 0

kacia

#7189913 Napisano: 09.07.2024 09:28:20
[quote=No właśnie, ale mam taki problem, że jak odpalam tę stronę, czy to z linka czy to przez zakładkę na stronie będąc zalogowana to mam komunikat Dziękujemy za udział w konkursie bla bla i brak formularza emotka
vixen]
kacia napisał(a):

Czy w konkursie ""Letnie kibicowanie"" na everydayme.pl można zgłosić się tylko raz ?

4.6. Uczestnik może dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń w Konkursie pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Zasadach a do każdego Zgłoszenia będzie dołączony inny Dowód Zakupu.
0 0

vixen

#7189915 Napisano: 09.07.2024 09:36:45
kacia napisał(a):

[quote=No właśnie, ale mam taki problem, że jak odpalam tę stronę, czy to z linka czy to przez zakładkę na stronie będąc zalogowana to mam komunikat Dziękujemy za udział w konkursie bla bla i brak formularza emotka
vixen]

kacia napisał(a):

Czy w konkursie ""Letnie kibicowanie"" na everydayme.pl można zgłosić się tylko raz ?

4.6. Uczestnik może dokonać dowolnej liczby Zgłoszeń w Konkursie pod warunkiem, że każdorazowo spełnione są warunki określone w Zasadach a do każdego Zgłoszenia będzie dołączony inny Dowód Zakupu.

To spróbuj wylogować się , wejść w konkurs niezalogowana i tam dopiero się zalogować. U mnie przechodzi
0 0